Lady kończy 89 lat i postanawia uczcić swoje 89. urodziny w towarzystwie ukochanych szczeniaków – i to w towarzystwie ukochanych szczeniaków!

Lady kończy 89 lat i postanawia uczcić swoje 89. urodziny w towarzystwie ukochanych szczeniaków – i to w towarzystwie ukochanych szczeniaków!

Na stronie Instagram można zauważyć wyjątkowe urodziny. Jest to kobieta świętująca swoje 89 urodziny w towarzystwie ośmiu wiernych towarzyszy. Te psy, które od ponad dekady dzielą przestrzeń ze starszą kobietą, nie ominęły tej okazji.

Na filmie widać, jak starsza kobieta przebywa w towarzystwie siedzących kłów, jakby były one gwiazdkowymi gośćmi na uroczystości. Ponadto stół był zastawiony ciastem i jedzeniem zarówno dla psów, jak i obecnych ludzi.

vitoria.abencoada

“Chłopaki, a co z pugami na stole urodzinowym babci? Wspomniał głos w opisywanym materiale audiowizualnym. Jest kilka czynników, które sprawiają, że ten filmik przypadł do gustu miłośnikom psów.

vitoria.abencoada

Samo osiągnięcie tego wieku jest bardzo zniechęcające. Ale nie to tak naprawdę martwi bohaterkę biesiady. Jej psy zdążyły wypełnić pustkę, jaką często pozostawiają ludzie z powodu sytuacji związanych z wiekiem.

Na portalach społecznościowych pojawiają się filmiki, na których świętowane są urodziny zwierzaka. Ale to, co nie było możliwe do opublikowania, to wideo, w którym solenizantka była człowiekiem, a psy były gośćmi. Zawsze jest jakiś pierwszy raz.

Pani Maria dzieli swój dom z córką, rodziną córki i grupą 10 pięknych psów. Dla swojej rodziny i tysięcy użytkowników mediów społecznościowych pani Maria jest istotą pełną dobroci i miłości. Dba również o to, aby wszystkie jej psy otrzymały najlepsze traktowanie.

vitoria.abencoada

Opieka nad 10 szczeniakami może być bardzo ciężkim zadaniem dla każdego człowieka, a tym bardziej dla osoby starszej. Nie mówiąc już o budżecie, który musi być na to przeznaczony. Ale najwyraźniej nie ma to większego znaczenia dla solenizantki, która za swoje ukochane szczeniaki oddałaby wszystko.

vitoria.abencoada

“Uwielbia mieszkać ze zwierzętami. Uwielbia się do nich przytulać” Krewna babci powiedziała w rozmowie z mediami cyfrowymi The Dodo.