Lady i jej nieodłączny kot tracą życie w ciągu kilku godzin od siebie –

Lady i jej nieodłączny kot tracą życie w ciągu kilku godzin od siebie –

Babcia i jej kot nie rozstawali się od momentu poznania. W dniu, w którym kot odszedł z tego świata, babcia również, zaledwie cztery godziny później. Ona zdążyła pożegnać się z kotem, ale ona nie miała tyle szczęścia.

Gabby, jak nazwano kotkę, miała 2 lata, gdy dziadkowie ją adoptowali. Od pierwszej chwili między całą trójką była chemia. Wszyscy chętnie spędzali razem czas i Gabby wiedziała, jak cudownie dogadać się z tymi dziadkami, którzy tak bardzo potrzebowali czułości, jak ta, którą dawał jej ten kociak.

Niestety, dziadek był pierwszym, który stracił życie. Po tym wydarzeniu dwójka przeniosła się do kompleksu apartamentów dla osób starszych, miejsca, które, oprócz opieki nad babcią, zadbało również o to, by oboje mieli się dobrze, nie ograniczając ich niezależności.

Razem chodzili prawie wszędzie, a w nocy Gabby zostawała, by mieć oko na swojego ukochanego człowieka. Można powiedzieć, że starość przyszła do obojga w tym samym czasie, ale nie umniejszało to szczęścia, jakie czerpali z cieszenia się wzajemnym towarzystwem.

W swoich ostatnich dniach Gabby wolała samotność, nawet jeśli oznaczało to, że nie zobaczy babci. Z kolei seksoholiczka miała zmniejszony apetyt, przez co bardzo schudła. I choć obie były pomniejszone, wydawało się, że Gabby pójdzie pierwsza.

Babcia zabrała ją do weterynarza, a oni zdecydowali, że należy ją uśpić, bo kotka wcale nie radziła sobie dobrze. Babcia pocieszała ją, gdy zamykała swoje małe oczka. Potem poszła do domu, położyła się na kanapie i esa po raz ostatni widziano ją żywą, o dziwo ona również odeszła z tego świata kilka godzin później.

Niewątpliwie ta historia pokazuje nam, jak więź człowieka ze zwierzętami może stać się tak wielka i trwała. Oboje odeszli z tego świata, ale pozostawili nam lekcję o prawdziwej wartości przyjaźni.

Chociaż ta historia pochodzi sprzed kilku lat, służy jako przykład tego, jak miłość może stać się tak wielka między dwiema istotami różnych gatunków.