Księgarnia przygarnia bezdomne kociaki, które czytelnicy mogą adoptować –

Księgarnia przygarnia bezdomne kociaki, które czytelnicy mogą adoptować –

co sądzicie o tym, że można pójść do księgarni i oprócz zdobycia książek można adoptować kota? Dobrze, właśnie to osiągnęła Ellen Helmke w swojej księgarni, opracowując program adopcyjny które obejmowały te szlachetne zwierzęta.

Księgarnia Otis & Clementine’s Books & Coffee w Nowej Szkocji w Kanadzie, ma szczególną cechę, która sprawia, że klienci czują się jak w domu, jak również wprowadziła do swojego zasobu adopcję kotów. Bardzo często więc, szukając dobrej książki, będzie można natknąć się na te przytulane kotki.

Dzięki swojemu nowemu podejściu, kiedy klienci wchodzą do księgarni, otrzymują indukcję, aby zrozumieć szlachetność adopcji kociaka. Bez odrywania się od głównego celu, który ma związek z edukacyjną i rozrywkową lekturą.

otisbooks

Grupa ratunkowa South Paw Conservation Nova Scotia zajmuje się ułatwianiem kotów. Y ma nadzieję, że te z kolei mogą się samoistnie wyeksponować, by urzec wchodzących do sklepu urodzonych czytelników. Ich interakcja z ludźmi jest nieunikniona, więc szanse na adopcję są bardzo duże.

otisbooks

Ellen Helmke, miała ten wspaniały pomysł kilka lat temu. Zdała sobie sprawę, że w sklepie jest przestrzeń, która nie jest najlepiej wykorzystana, więc zrealizowała ten pomysł projekt, w ramach którego oddano już do adopcji ponad 30 kotówdoskonały wkład w społeczność.

otisbooks

Choć Twoi klienci przychodzą w poszukiwaniu dobrej lektury, są mile zaskoczeni przez “gospodarzy”. “Mamy 100% wskaźnik adopcji, co jest fantastyczne. Sprawia mi ogromną radość, gdy moi klienci przychodzą i są zachwyceni widząc kociaka, którego się nie spodziewali… To jest niesamowite i sprawia, że z przyjemnością przychodzę do pracy.”ellen zapewnia.

otisbooks

Powiedziała również: “Ludzie przychodzą tu specjalnie, aby zobaczyć koty, a niektórzy po prostu idą i patrzą na książki i dowiadują się, że są kocięta. Tak czy inaczej, odzew był naprawdę wspaniały, mam na myśli to, że kto nie lubi kociąt, prawda?”.

otisbooks

Jest to praca zespołowa, sanktuarium zajmuje się przynoszeniem kotów do księgarni, gdzie są wystawiane i adoptowane. O opiekę zdrowotną dba sanktuarium dla zwierząt. I naprawdę wszyscy są zadowoleni z tej szczytnej akcji.

Rzecznik stwierdził: “Naprawdę mamy nadzieję, że platforma opieki, którą otrzymaliśmy od Otis & Clementine, pomoże nam znaleźć kochające domy, zapewnić odpowiednią opiekę zdrowotną i jedzenie”.