Krowa, która jest “przekonana”, że jest psem, łączy się ze swoim ulubionym szczeniakiem

Krowa, która jest “przekonana”, że jest psem, łączy się ze swoim ulubionym szczeniakiem

Zjazdy są zawsze wspaniałe – czy to dla ludzi, czy dla zwierząt. Każdy zjazd jest tak słodki, jak tylko może być. Dzisiejsza opowieść jest o tym, jak krowa i jej ulubiony pies w końcu się zobaczyli.

Haru jest krową, która zakochała się w szczeniakach i w jakiś sposób zaczęła zachowywać się jak one. You are who you surround yourself with indeed!

Krowa po prostu uwielbia szczeniaki!

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

Pewnego dnia psy po prostu zaczęły biec w stronę krowy. Haru był nieco przytłoczony i nie wiedział co robić. Jak na ich człowieka, to był jego pierwszy raz, gdy został obsypany pocałunkami szczeniaków!

“Dosłownie pierwszy raz, gdy wpuściliśmy je na nasze podwórko, te małe szczeniaki pittie zobaczyły go, skoczyły na jego twarz i dały mu tonę pocałunków”, podzieliła się mama Haru. “Żadnych obaw o to masywne zwierzę, co w ogóle”

Ale Haru jakoś się podobało!

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

Z bycia przytłoczonym, nagle pokazał oznaki cieszenia się tymi słodkimi szczenięcymi pocałunkami i przytulaniem. W rzeczywistości, w jakiś sposób nauczył się sięgać do psów sam, aby mogli dotrzeć do jego cennej twarzy.

Kontynuowała, “Trzymałby głowę w dół przez kilka sekund, jak, ‘Naprawdę? Żadnych pocałunków dzisiaj?”

Zmieniło się to w taki sympatyczny nawyk.

Najwyraźniej rodzina Haru przygarniała psy. W zeszłym roku przyjęli 20 szczeniaków. Ale ponieważ Haru był technicznie sam w swoim poprzednim domu i nie miał ze sobą stada krów, był społecznie niezręczny.

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

Nie było więc niespodzianką, że gdy nagle został otoczony wieloma psami każdego dnia, po prostu automatycznie pomyślał, że on też jest psem. Musiał myśleć, że jest po prostu masywny!

Haru zawsze był ciekawy szczeniaków.

“Kiedy widział psy biegające wokół, naprawdę chciał to sprawdzić”, powiedział jego tata.

Haru zawsze chodził tam, gdzie są szczeniaki i zawsze był ciekawy, co robią. I jak mówi jego rodzina, psy wokół niego wydają się myśleć, że on też jest psem, tylko nienormalnie dużym!

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

Nazywają go swoim olbrzymim Saint Bernard.

Ponieważ jednak psy są przybranymi szczeniakami, było tylko kwestią czasu, kiedy jeden po drugim odejdą. Stąd Haru musiał pożegnać się z wieloma z nich. To musiało być takie łamiące serce.

Nie wszystkie psy za nim przepadają. Czasami trzymał głowę nisko i zastanawiał się, dlaczego nie dostaje żadnych szczenięcych pocałunków, do których był przyzwyczajony. To było oczywiste, że brakowało mu tych słodkich.

Dopóki jeden z jego ulubionych szczeniaków nie przyszedł z wizytą.

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

“Haru był tak podekscytowany, że mógł go zobaczyć” – powiedziała jego mama. “Wspaniale było zobaczyć, jak grają, biegają, zachowując się po prostu jak dwa znacznie większe szczeniaki teraz.”

To przypomniało rodzinie Haru, że naprawdę jest ich przybranym bratem. Kochał ich wszystkich i opiekował się nimi, dopóki nie musieli odejść.

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

Jeśli chodzi o jego rodzinę, mają na celu dać mu całą miłość na świecie, aby bez względu na to, który pies odejdzie, nadal był tak samo szczęśliwy.

Sprawdź wideo poniżej, aby być świadkiem historii Haru.

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.