Kotowy tatuś i jego jedyny syn znaleźli się na ulicy, pilnują się nawzajem, aż do momentu, gdy dobroduszni ludzie przychodzą im z pomocą 🐱❤️👨‍👦🏡

Kot tata i jego jedyny syn zostali znalezieni na ulicy. Opiekowali się sobą nawzajem, dopóki życzliwi ludzie nie przyszli im z pomocą.

cat dad son kitten


Marcos – tata i Morgan – synMorganMorgan

W zeszłym miesiącu organizacja Little Wanderers NYC otrzymała prośbę o ratunek dla kota-ojca i jego kociaka mieszkających na osiedlowym śmietniku.

Mniej więcej tydzień wcześniej w tym miejscu wyrzucono podobno kocie drzewko, a następnie pojawił się przyjazny pomarańczowo-biały kot z kociakiem. Nikt po nie nie przyszedł, więc zaniepokojony członek społeczności szukał dla nich pomocy.

Mieszkańcy dzielnicy, którzy są wolontariuszami Little Wanderers NYC, wkroczyli do akcji.

cat dad kitten son street


Zostały znalezione na zewnątrz w sąsiedztwie i nikt po nie nie przyszedłLittleWanderersNYC

Zlokalizowali duet ojca i syna i z łatwością ich zabezpieczyli. Koci tata natychmiast przywiązał się do swoich ratowników, prosząc o uwagę i zwierzęta. Po karmieniu się resztkami jedzenia ze śmietnika, byli podekscytowani, że mają prawdziwe jedzenie i czystą wodę.

Ojciec i syn opuścili ulicę tego dnia i przyjęli nowy, pełen nadziei początek.

orange fluffy kitten stray


LittleWanderersNYC

Podczas gdy kot był leczony z powodu problemów żołądkowych, kociak otrzymał pomoc w usunięciu wszystkich uciążliwych pcheł. Dzięki odpowiedniej opiece medycznej i przytulnemu domowi w końcu wyzdrowieli.

“Marcos (tata) był absolutnie najsłodszą rzeczą. Od razu był taki spokojny i ufny, co jest rzadkością”, Morgan, opiekun zastępczy, podzielił się z Love Meow.

.
cat dad kitten son rescued


LittleWanderersNYC

Jego synek, również o imieniu Morgan, był zdezorientowany i zaniepokojony nowym otoczeniem, ale pewność siebie Marcosa szybko go uspokoiła. Obserwowanie, jak jego tata wchodzi w interakcje z ludźmi, zachęciło go do bycia odważnym.

Wkrótce Morgan wyszedł ze swojej skorupy i odnalazł się w nowej przestrzeni. “Ma słodką, ale pikantną kocią osobowość.”

.
shy kitten ginger fluffy


LittleWanderersNYC

Przyciągnęło je ciepło i szybko zajęły swoje ulubione miejsce w pokoju. “Kiedy włączyliśmy grzejnik i położyliśmy duże, przytulne łóżko z przodu, natychmiast przytuliły się do siebie i wyglądały na bardzo zadowolone.”

Oba koty lubią wtulać się w siebie, pozwalając ciepłu otulić je jak kocem.

cat dad kitten son


Uwielbiają przytulać się do siebie w łóżkuMorgan

Ojciec i syn uwielbiają swoje towarzystwo, ale lubią też robić swoje rzeczy. Wybrali własne miejsca do siedzenia i każdy z nich zajmuje różne części kociego drzewka.

Marcos, dorosły kot, pragnie uwagi ludzi i lubi być tulony i niańczony.

sweet friendly cat


Marcos jest bardzo przyjazny i ufnyMorganMorgan

“Marcos to najbardziej wyluzowany i kochający kot, jakiego kiedykolwiek spotkałam.”

“Morgan jest trochę nerwowy w stosunku do nowych ludzi, ale wtuli się w twoje ramiona i uwielbia drapanie po brodzie. Miał trudne początki i zajmie mu trochę czasu, zanim zaufa ludziom. Kiedy już wie, kim jesteś, czuje się bezpiecznie.”

.
fluffy ginger kitten


Morgan uczy się odwagi, obserwując swojego tatęMorgan

Marcos jest tak samo zabawny i hałaśliwy jak jego syn, pędząc przez tunel, rzucając się na zabawki i tworząc kakofonię zabawnych dźwięków ze swoim chłopcem.

Kociak staje się coraz bardziej pewny siebie, gdy jego tata jest u jego boku, ucząc go dróg świata i zaszczepiając odwagę.

cat kitten napping cuddly


Lubią drzemki w miękkim łóżku przy grzejnikuMorgan

Dzięki pomocy wolontariuszy, ojciec i syn kwitną w rodzinie zastępczej, drzemiąc w przytulnym, ciepłym łóżku bez zmartwień na całym świecie.

cat dad kitten son


Morgan

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Marcosie i Morganie oraz Little Wanderers NYC na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot znaleziony z kociętami, które do niego nie należą, miesiące później w końcu ma to, na co czekał