Kotki urodzone wcześniej, wielkości myszek 🐱🐭 Teraz żyją jakby mogły podbić świat 🌟

Te dwa kociaki urodziły się kilka dni przed terminem, wielkości małych myszek. Teraz żyją tak, jakby mogły podbić świat.

.
tortie kitten sweet


Jen

Około trzy miesiące temu Jen, wolontariuszka zastępcza Wrenn Rescues, otrzymała miot osieroconych kociąt, które pilnie potrzebowały krytycznej opieki.

Były malutkie i wątłe i musiały być karmione przez rurkę przez całą dobę, 11 razy dziennie. “Kiedy do mnie dotarły, było oczywiste, że są wcześniakami”, Jen podzieliła się z Love Meow.

“Były najmniejszymi kociętami, jakie kiedykolwiek widziałam. Każde z nich ważyło 72 gramy. To mniej niż 2/3 kostki masła.”

.
preemie kittens tiny


Maisy Mouse i Angelina Ballerina w wieku 12 dni. Urodziły się jako wcześniakiJen

Szanse na przeżycie wcześniaków są bardzo niskie. Jen straciła dwa kocięta w ciągu pierwszego tygodnia, mimo że starała się je uratować. Pozostałe dwa trzymały się i nie chciały się poddać.

“Przygotowałam się na to, że stracę je wszystkie, a ja zaczęłam robić wszystko, co w mojej mocy, aby utrzymać je na tyle długo, by stały się silniejsze.”

.
newborn kittens snuggles


Jen

Były małe jak myszki, dzięki czemu zyskały imiona Maisy Mouse (szara) i Angelina Ballerina (żółta), po fikcyjnych postaciach myszy. Gdy odstawiono im rurkę i zaczęły pić mleko z butelki, zaczęły dobrze przybierać na wadze.

W wieku czterech tygodni osiągnęły wagę trzytygodniowych kociąt. Maisy odkryła swój głos podczas posiłków i nalegała na bycie pierwszą, podczas gdy jej siostra protestowała w inkubatorze.

tortie kitten tiny


Angelina protestowała w inkubatorze, podczas gdy Maisy miała swoją butelkęJen

Po każdym karmieniu stawały się radosnymi kuleczkami, mruczały, robiły ciasteczka i ssały dłoń Jen dla wygody.

Maisy lekko przechyliła głowę i była nieco chwiejna na nogach, ale mała wojowniczka była siłą natury, zdeterminowaną, by być nie do powstrzymania.

sweet kitten tongue


MaisyJen

Kiedy przeniosły się do kojca, eksplorowały nową przestrzeń z ogromną ciekawością.

Angelina przedzierała się przez stos mysich zabawek, podczas gdy Maisy schowała się pod ogonem pluszowej mamy. Tasowały się, doskonaląc chód, budując mięśnie nóg i testując swoje umiejętności zapaśnicze z zabawkami.

sweet bottle kitten


AngelinaJen

Przybiegały za każdym razem, gdy ich przybrana mama wchodziła do pokoju.

“Jeśli Maisy mnie widzi, przestaje robić to, co robi i podchodzi do mnie. Angelina często ruszała nogami. Tańczyła nogami i była małą baletnicą. Nadal to robi.”

.
kittens happy playful playpen


Jen

Serce Jen pęczniało z dumy, gdy kocięta wzięły pierwsze kęsy stałego pokarmu z talerza. “To kamień milowy, którego nie byłam pewna, czy osiągniemy siedem tygodni temu.”

Z pełnym dostępem do pokoju kociaki w mgnieniu oka zorientowały się, jak wspiąć się na kocie drzewko i wejść na leżankę.

kittens playful cat tree


Jen

Kiedy tylko Jen siadała, obie maszerowały i wspinały się na jej kolana, w jej ramiona, a nawet próbowały dotrzeć na szczyt, na jej ramiona.

Siostry dołączyły do dwufuntowego klubu w wieku dziesięciu tygodni, zbliżając się do stania się silnymi, hałaśliwymi młodymi kotami.

snuggly kitten paw


Jen

“Angelina lubi robić rzeczy na własną rękę, ale zawsze patrzy na Maisy, aby uzyskać aprobatę i zobaczyć, co robi. Jak na kotkę z problemami neurologicznymi, Maisy z pewnością jest dobra w poruszaniu się, w tym w dostaniu się na ten wysoki poziom kociego drzewka.”

Siostry jutro kończą 13 tygodni. Ukończyły opiekę zastępczą i trafiły razem do swojego domu na zawsze.

snuggly tortie kitten lap cat


Jen

“Ich nowa mama jest niesamowita i szaleńczo w nich zakochana.”

Maisy i Angelina stanęły w obliczu niesamowitych przeciwności losu w chwili narodzin, ale pokonały każdą przeszkodę, aby stać się szczęśliwymi, zdrowymi, energicznymi młodymi kotami, którymi są dzisiaj.

kittens lap cats


Jen

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Fostery Jen na Instagramie i Wrenn Rescues na Instagramie.

Powiązana historia: Kot zauważony wysoko na budynku, nagle wychodzi ze swojej skorupy, gdy zdaje sobie sprawę, że życie ma się zmienić