Kotka znów jest pełna energii i upiera się być “Królową Zamku” po uratowaniu przez życzliwe osoby! 😺💪

8-letnia kotka po uratowaniu przez życzliwych ludzi znów jest wesoła. Nalega na bycie “królową zamku”.

.
sweet cat tongue blep


Jalapeno aka PepperTheOddCatSanctuary

Około dwa miesiące temu, Odd Cat Sanctuary otrzymało prośbę o pomoc kotu, który rozpaczliwie potrzebował umieszczenia. Ratownicy bez wahania przyjęli kotkę i zaoferowali jej miękkie lądowanie.

Prawie bez zębów i z wyleczoną złamaną szczęką, kotka przybyła z trwałym “blepem” – jej język stale wystawał. “Zdała sobie sprawę, że jest bezpieczna, gdy dotarła do Odd Cat Sanctuary i wiedziała, że poświęcimy tyle czasu, ile potrzeba, aby znaleźć jej ludzi na zawsze” – powiedział wolontariusz Love Meow. Kiedy już rozgrzała się do wolontariuszy, była przyjazna, oferując śliskie pocałunki i przytulając się do nich w celu zwrócenia na siebie uwagi.

sweet cat tongue blep


TheOddCatSanctuary

Z wygodnym domem i ludźmi, którzy dotrzymują jej towarzystwa, zabawna strona i osobowość Jalapeno zaczęły błyszczeć. “Ma około ośmiu lat i uwielbia bawić się w aportowanie.

Jak tylko zdała sobie sprawę, że jest bezpieczna, chciała się po prostu bawić. Pomimo wszystkiego, co przeszła, nadal ufała i cieszyła się życiem.

.
snuggly cat tongue blep


TheOddCatSanctuary

Mając dużo miejsca do biegania, jej wewnętrzny kociak szybko się ujawnił. Wykorzystała każdą okazję do interakcji ze swoim opiekunem zastępczym, goniąc za zabawką z różdżką i spędzając czas swojego życia.

“Uwielbia przytulać się i bawić ze swoimi ludźmi, ale jest też zadowolona, gdy zwija się w kłębek i po prostu spędza czas blisko ciebie.”

cute cat blep tongue


Ma stały “blep” – jej język ciągle wystajeTheOddCatSanctuary

Z pomocą dr Rachel Geller, specjalistki od kociego zachowania, poprawili jej problemy z kuwetą. Jalapeno nadal rozwijała się w opiece zastępczej dzięki miłości i cierpliwości, a ona rozkwitła w radosnego kota z sercem do przygód.

Kiedy poznała swoją przybraną mamę, Chely, zrobiła na niej natychmiastowe wrażenie.

sweet cat tongue blep


TheOddCatSanctuary

Przeczołgała się na jej klatkę piersiową i usiadła obok jej twarzy, aby zbliżyć się do niej. “Chely uwielbia jej słodką, figlarną naturę i młode serce.”

Zabawna strona Jalapeno wnosi uśmiech i śmiech do domu.

funny cat sitting on face


Jalapeno lubi siedzieć na swojej przybranej mamie i być kochana i rozpieszczanaTheOddCatSanctuary

Chociaż dogaduje się z innymi kotkami, woli być “królową zamku” i jedyną. Z psotnym błyskiem w oczach wygląda, jakby nieustannie knuł kolejny wybryk.

“Uwielbia się bawić i gonić za sznurkami i mysimi zabawkami. Ma najsłodszy pyszczek i mnóstwo miłości do ofiarowania.”

.
cute cat tongue blep


Planując swój następny wybrykTheOddCatSanctuary

Jalapeno pochodzi z trudnej przeszłości, ale wyleczyła się i zatriumfowała jako szczęśliwa, żywa, zabawna dziewczyna. W wieku ośmiu lat nadal jest kociakiem w sercu i ma wiele ujmujących cech, które rozświetlają każde pomieszczenie, w którym się znajduje.

“Może potrzebować kilku dni, aby rozgrzać się do nowych ludzi, ale kiedy już to zrobi, nagradza cię mnóstwem pieszczot.”

.
cute gray cat


TheOddCatSanctuary

Jalapeno bez skrupułów domaga się tego, czego chce – zabawy i pieszczot. Lubi wchodzić w twarz swojemu człowiekowi i nie przyjmuje odmowy za odpowiedź. W zamian odwdzięcza się dziesięciokrotną miłością.

snuggly cat happy


Zawsze gotowa na przytulanieTheOddCatSanctuary

Dzięki drugiej szansie, Jalapeno odzyskała swojego figlarnego ducha. Wypełnia pokój swoją obecnością i jest najsłodszym towarzyszem, powiernikiem i kumplem do przytulania.

cute cat tongue blep


Szczęśliwy i kochanyTheOddCatSanctuary

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kocie Jalapeno i The Odd Cat Sanctuary na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kobieta wraca rowerem do domu z kociakiem w plecaku po tym, jak skrzyżowali się na skrzyżowaniu