Kotka znaleziona na polu robi wszystko dla swoich kociaków, teraz ma całą rodzinę, która ją rozpieszcza 😻🌾🐱🏡

Znaleziono kotkę na polu, która robiła wszystko dla swoich kociąt. Teraz ma całą rodzinę, która ją rozpieszcza.

.
cat nursing kittens


Kotka Betty i jej kocięta Butters i CassieAllison

Pomarańczowo-biała kotka została znaleziona na polu, karmiąc i chroniąc swoje dwa nowo narodzone kocięta. Animal Control zabrało je i oszacowało wiek matki na dwa lata.

Była słaba, odwodniona i ważyła około siedmiu funtów. Jej sierść była brudna i cuchnęła śmieciami. Na całym jej ciele brakowało plam futra z powodu pcheł. Pomimo tego wszystkiego, nadal opiekowała się swoimi kociętami.

Kiedy pracownicy i wolontariusze zajmowali się nią, jej oczy rozbłysły, a jej silnik mruczał głośno.

.
rescued cat kittens shelter


Została znaleziona na polu wraz ze swoimi kociętamiAnimal Control

AnimalLuvr’s Dream Rescue rzuciło się na pomoc, gdy otrzymali prośbę o ratunek dla kociej rodziny.

Allison, wolontariuszka zastępcza, otworzyła swój dom i serce dla trio i nazwała mamę kotkę Betty Crocker, ponieważ “zawsze robi ciasteczka.”

.
cat rescued sweet


Betty i jej kocięta przybyły do rodziny zastępczejAllison

“Betty nigdy się nie poddała, nigdy nie przestała mruczeć, a stwierdzenie, że dobrze jest ją rozpieszczać, byłoby niedopowiedzeniem” – podzieliła się Allison. “Jest jednym z najsłodszych i najbardziej kochających kotów, jakie kiedykolwiek spotkałam”.

Kocia matka miała bardzo niską wagę jak na swoją posturę. Jej skóra pokryta była strupami, prawdopodobnie od ukąszeń pcheł. Jej kocięta nigdy nie były głodne, co jest świadectwem jej determinacji, by zapewnić im bezpieczeństwo i pożywienie.

newborn kittens tiny


Butters i CassieAllison

Pierwszego dnia w opiece zastępczej pozostała u boku swoich kociąt z niezachwianym oddaniem, odmawiając odejścia pomimo głodu.

Allison przyniosła Betty dużą miskę jedzenia. W ciągu kilku minut pożarła ją i wylizała miskę do czysta, jakby nie jadła od kilku dni.

kot głodny jedzenia


Allison

Betty miała dobrą pierwszą noc, śpiąc w wygodnym gnieździe z pełnym brzuchem. “Zaczęliśmy odrobaczać tę biedną mamę. Śmierdziała, jakby jadła śmieci.”

Kilka dni odpoczynku w domu zdziałało cuda dla kociej mamy. Betty była nawodniona, wolna od pcheł i zaczęła przybierać na wadze. Z jej wygłodniałym apetytem pochłaniała pięć puszek karmy każdego dnia.

skinny cat sweet beautiful


Allison

“Pani Crocker może jeść, a ja z przyjemnością karmię ją tyle, ile chce.”

Betty zaczęła bawić się zabawkami i robić krótkie przerwy między karmieniami. Usiadła obok swojej przybranej mamy, przewróciła się na bok i pozwoliła Allison czesać swoje futerko na brzuchu.

sweet cat kneading


Jest wspaniałą matką i nieustannie robi ciasteczkaAllison

Podczas rozpieszczania jej łapy przeszły w nadbieg, ugniatając powietrze niczym mistrz piekarski. Wystawiła język i wypełniła pokój kojącymi mruczeniami.

Kłopoty żołądkowe Betty poprawiły się dzięki opiece. Jej skóra jest wolna od strupów, a sierść zaczyna odrastać.

.
sweet cat nursing kittens


Allison

Jej kocięta, Butters i Cassie-role (Cassie), stają się coraz bardziej ciekawskie z otwartymi oczami. Tasują się, badając otoczenie, próbując doskonalić swój chód.

Mama Betty bacznie obserwuje swoje dzieci, upewniając się, że nie oddalają się zbyt daleko.

cat watches kitten


Kocięta stają się coraz bardziej aktywne z otwartymi oczamiAllison

Oglądanie zabawy kociąt na nowo rozpaliło młodzieńczego ducha Betty. Cieszy się asortymentem zabawek w swoim pokoju i jest szczególnie zaintrygowana tunelem. Jej mruczący silnik wydaje się nie mieć przycisku pauzy.

“Butters i jego siostra, Cassie, rosną i zaczynają pokazywać swoje urocze osobowości.”

.
playful kittens cute


Allison

Betty nigdy nie przestała opiekować się i chronić swoich kociąt, gdy były na zewnątrz. Jest szczęśliwa, że ma dach nad głową i rodzinę zastępczą, która ją kocha i rozpieszcza.

.
sweet cat kneady paws


Allison

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kociej rodzinie i podopiecznych Allison na Instagramie oraz AnimalLuvr’s Dream Rescue @animalluvrsdreamrescue.

Powiązana historia: Kot znaleziony z kociętami, które do niego nie należą, miesiące później w końcu ma to, na co czekał