Kotka zachwyca się człowiekiem, który wpuścił ją do domu, żeby wychować kocięta po tygodniach spędzonych w schronisku dla zwierząt! 😻🏡🐱

Kotka otarła się o człowieka za wpuszczenie jej do domu, by wychowała swoje kocięta po tygodniach życia w schronisku dla zwierząt.

gray cat sweet


HelenaBestFriends Felines

Ratownik zwierząt skontaktował się z Best Friends Felines w sprawie ciężarnej kotki, która rozpaczliwie potrzebowała opieki. Przyszła mama o imieniu Helena przebywała w wiejskim schronisku przez kilka tygodni, ale schronisko nie miało środków, aby zatrzymać ją na dłużej.

Jeden z opiekunów z Best Friends Felines zaoferował, że ją zabierze. Z pomocą wielu wolontariuszy Helena w końcu opuściła schronisko i została bezpiecznie przetransportowana do domu zastępczego. “Oczarowała wszystkich po drodze swoją słodką naturą” – powiedział przedstawiciel Best Friends Felines.

Helena pięknie zadomowiła się u swojej przybranej mamy i natychmiast zaczęła mruczeć i szukać czułości.

snuggly pregnant cat


Jest bardzo przyjazna i przytulaśnaBestFriends Felines

Wyglądała na wdzięczną za to, że opuściła stresujące schroniskowe środowisko i miała przestronny pokój ze wszystkimi udogodnieniami. Usiadła na swoim nowym kocu i rozłożyła się wygodnie, mrucząc burzę.

“Jest niezwykle towarzyska i uwielbia uwagę. Pożera jedzenie jak nikt inny.”

.
sweet snuggly cat tongue


BestFriends Felines

Jej brzuch z każdym dniem stawał się coraz bardziej okrągły, a jej żarłoczny apetyt nigdy nie słabł. Kiedy już myśleli, że jej brzuch zaraz pęknie, on nadal rósł. Zaczęli się zastanawiać, czy będzie to duży miot, czy tylko kilka ogromnych dzieci.

Helena była zauroczona swoją przybraną mamą, przytulając się do niej, kiedy tylko mogła. Rozmawiała z nią najsłodszymi świergotami i miaukami, jakby opowiadała jej historię swojego życia.

cat pregnant big belly


BestFriends Felines

“Ona naprawdę jest rozkoszną damą i jest taka przyjazna i pieszczotliwa. Jest na moich kolanach tak często, jak tylko może, mrucząc, podczas gdy ja trzymam rękę na jej brzuchu, czując, jak jej dzieci się poruszają.”

W tym tygodniu Helena powitała na świecie czworo pulchnych dzieci. “Noworodki ważą zwykle od 90 do 110 gramów. Dzieci Heleny ważyły 113-148 g. Poradziła sobie naprawdę dobrze, biorąc pod uwagę ich rozmiar.”

.
kocia mama karmiąca kocięta


Urodziła czwórkę zdrowych i dużych dzieciBestFriends Felines

Helena urodziła jedno brązowe pręgowane i trójkę białych kociąt – miła niespodzianka, gdyż rodzina zastępcza spodziewała się pręgowanych i szarych. Wyobrażali sobie, że ojcem jest duży biały kot.

“Helena jest bardzo uważną matką i jest bardzo dumna ze swoich dzieci”. Spełnia każdą zachciankę kociąt, sprzątając, karmiąc i upewniając się, że są kochane, ale gdy tylko jej przybrana mama wchodzi do pokoju dziecięcego, Helena sama zamienia się w dziecko.

newborn kittens nursing


Są trzy białe kociaki i jeden brązowy tabbyBestFriends Felines

“Nadal jest bardzo rozmowna i przyjazna. Gdy tylko wejdziesz do jej pokoju, zacznie gawędzić, a następnie rzuci się na twoje kolana, gdzie będzie jej całkiem wygodnie.”

Helena jest zachwycona, że ma oddanego opiekuna, który pomaga jej w ostatnim miocie, zapewniając jej mnóstwo jedzenia do napełnienia brzucha i wygodne gniazdo dla jej małej rodziny, w którym może się zdrzemnąć.

słodka kocia mama karmiąca kocięta


BestFriends Felines

W ciągu najbliższych kilku tygodni kocięta otworzą oczy, aby zobaczyć świat i postawią pierwsze kroki, aby zbadać ogrom wokół nich.

“Kocięta niesamowicie przybierają na wadze i są super chonky, idealnymi małymi fasolkami.”

newborn kittens nursing


BestFriends Felines

Gdy kotki zostaną odstawione od piersi i będą gotowe do adopcji, Helena oficjalnie odejdzie z macierzyństwa. Będzie w centrum uwagi bardzo szczęśliwej rodziny, która zapewni jej dożywotnią miłość i komfort, na które tak bardzo zasługuje.

szara kocia mama


BestFriends Felines

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Helenie i Best Friends Felines na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kociak był tak mały, gdy został znaleziony, teraz każdego dnia wyławia “prezenty” dla swoich ludzi