Kotka wyciąga łapkę do wszystkich odwiedzających w nadziei, że ktoś da jej dom –

Kotka wyciąga łapkę do wszystkich odwiedzających w nadziei, że ktoś da jej dom –

Organizacja pomocy zwierzętom Lollypop Farm, która znajduje się w Nowym Jorku, ma wśród swoich licznych mieszkańców Mayhem. Kto jest niczym więcej niż bardzo czuły, złoty kot, który czeka na dom, a że chce go szybko znaleźć, wita wylewnie wszystkich ludzi.

Rzecznik organizacji mówi: “Mayhem po raz pierwszy przybył do Lollypop Farm na początku czerwca po tym, jak został pozostawiony na pastwę losu przez swojego właściciela. Został oddany do adopcji, ale niestety wrócił, bo jego nowy dom nie był odpowiedni.”.

Lollypop Farm

W organizacji Mayhem nie brakuje niczego, dostaje dużo miłości, opieki i jest dobrze karmiony, jest nawet rozpieszczany z różnymi zabawkami, aby utrzymać go zajęty. Jest bardzo radosny i energiczny, ale żeby jego radość była pełna, potrzebuje kogoś, kto go adoptuje i pokocha.

Wszyscy zgadzają się, że osobowość Mayhema jest bardzo zabawna, dlatego też zjednał sobie wszystkich. Jeden z członków sanktuarium zwrócił uwagę: “Ma gigantyczną kocią kolonię tylko dla siebie, pełną kocich zabawek, kartonów, wież wspinaczkowych”.

Lollypop Farm

Gdy tylko ktoś przejdzie obok drzwi, jest na tropie jakiegokolwiek ruchu ewentualnego gościa. Zaczyna machać, poruszać się z gracją i grać o uwagę. Jak mówi jeden z członków Lollypop: “Mayhem puka do drzwi, jakby chciał powiedzieć: ‘Wejdź i pobaw się ze mną!’ I nie martw się, robimy to”.

Jedną z jego największych atrakcji jest zresztą jego czuły wygląd, przyciąga ludzi swoim miauczeniem, prawie niemożliwe jest zignorowanie go. Nie dziwi więc fakt, że w każdej chwili ktoś chciałby go adoptować.

Lollypop Farm

Dla Mayhem, jest bardzo normalne, aby spędzić czas z ludźmi, więc nie jest trudne dla niego, aby rozpocząć gry, aby uzyskać ich uwagę. Oczywiście pomiędzy jedną wizytą a drugą nie przestaje ucinać sobie drzemek, aby móc uzupełnić energię do następnej wizyty, aż do osiągnięcia celu.

Lollypop Farm

Wszyscy w schronisku zgadzają się co do jednego: “Ma dużo energii i potrzebuje wielu bodźców, by mieć zajęcie. Może nie jest odpowiednim kotem dla każdego, ale wiemy, że jest tam miłośnik kotów, który szuka takiego kota jak on“.

Lollypop Farm

Dla każdego z wolontariuszy schroniska opieka nad tym szlachetnym i słodkim kotem jest przyjemnością, a nawet na zmianę wchodzą z nim w interakcje. Pomimo tego, Mayhem zawsze będzie chciał znaleźć dom, więc nie spocznie w swoich próbach znalezienia gobez względu na to, co musi zrobić.

Organizacja wie, że Mayhem jest bardzo przytulny, więc nie martwią się, jeśli w znalezionym domu jest pies. O kotku mówią: “Ten piękny kot z pewnością znajdzie idealny dom, w którym będzie mógł bawić się kocimi zabawkami do woli”.

Po udostępnieniu zdjęć na portalach społecznościowych, ten niesamowity kociak przyciągnął uwagę wielu osób, które były zainteresowane przyjęciem go do swoich domów. Po procesie selekcji Mayhem znalazł miejsce do życia z ludźmi, którzy obdarzają go uczuciem, za którym tęsknił. Lollypop Farm powiedział:“On teraz żyje swoim najlepszym życiem tutaj w Rochester, NY ze wspaniałą rodziną!”.