Kotka ‘pukająca’ do drzwi budynku spełnia swoje życzenie po dwóch dniach oczekiwania 😻🚪✨

Kot, którego widziano “pukającego” do drzwi budynku, spełnił swoje życzenie po dwóch dniach oczekiwania.

tuxedo cat blanket


Knock Knock (aka Willow)Ryan

Mieszkanka skontaktowała się z Little Wanderers NYC w sprawie czarno-białego kota siedzącego przy wejściu do budynku. Kotka została porzucona i próbowała znaleźć drogę do domu.

“Pukała” do drzwi, ale nikt jej nie wpuszczał. Była na zewnątrz “od dwóch dni” – powiedział Little Wanderers NYC. Wolontariuszka ratunkowa pospieszyła na miejsce, gdy dowiedziała się o zaistniałej sytuacji.

Podczas jej podróży, członek lokalnej społeczności przyszedł sprawdzić, co z kotką i został z nią do czasu przybycia pomocy. “Nie mogliśmy przymknąć oka. Było zimno, deszczowo i mokro.”

.
drzwi bezpańskiego kota


Znaleziono ją siedzącą przed wejściem do budynkuLittle Wanderers NYC

Ratownik przyszedł z transporterem tej nocy, a kotka “prawie od razu weszła do środka”. Nora, inna wolontariuszka, zabrała ją do weterynarza następnego dnia, aby zapewnić jej potrzebną pomoc medyczną.

Kotka była zmęczona i nieśmiała, ale z ulgą uciekła przed deszczem i zimnem. Kiedy po raz pierwszy otrzymała pieszczoty od Nory, pochyliła się do niej po więcej.

.
kot czekający na zewnątrz


Little Wanderers NYC

“Zawsze reagowała na życzliwą dłoń, nawet gdy była nieśmiała. Pozwalała się głaskać w transporterze i w gabinecie weterynaryjnym. Można powiedzieć, że chciała mieć kochające i cierpliwe miejsce, które mogłaby nazwać swoim” – powiedziała Nora w rozmowie z Love Meow.

W międzyczasie organizacja Little Wanderers NYC poszukiwała rodziny zastępczej, która mogłaby otworzyć swój dom i zapewnić kotu o imieniu Knock Knock miękkie lądowanie.

cat rescued carrier


Nora

Do pomocy zgłosiła się para o dobrym sercu, która wcześniej była opiekunem kotki.

Knock Knock (znana również jako Willow) była nieco nerwowa i powściągliwa, gdy przybyła, wciąż dostosowując się do zmian na zewnątrz.

cat rescued pets


Na początku była trochę nieśmiałaNora

“Właśnie wyszła z budynku, który pomagał ludziom żyjącym z różnymi potrzebami/problemami. Próbowała wrócić do środka. Kiedy w końcu udało nam się wprowadzić ją do środka, zdała sobie sprawę, że nie jest to jej normalny, wygodny dom”, powiedział Ryan w rozmowie z Love Meow.

Schroniła się obok swojej kuwety, gdy tylko poczuła się przytłoczona.

sweet cat snuggly


Gdy została pogłaskana, pochyliła się po więcejNora

Ryan, który pracuje w domu, spędził z nią dużo czasu, uspokajając ją, że jest bezpieczna. Z dużą dozą cierpliwości, Knock Knock zaczęła wychodzić ze swojej skorupy.

“Otworzyła się na tyle, że mogliśmy zobaczyć część jej słodkiej osobowości.”

.
cat snuggly indoors


Wspaniała para przyjęła ją do rodziny zastępczej. Z cierpliwością i miłością podeszła do nichRyan

Znalazła ukojenie i bezpieczeństwo w namiotowym legowisku, swoim małym sanktuarium. Wychyliła głowę z legowiska, by obserwować przybranego ojca. Kiedy się do niej zbliżył, od razu wyszła, by podrapać się po głowie.

W ciągu następnych tygodni Knock Knock rozkwitł jako pewny siebie i rozmowny kot.

sweet cat supervisor


Lubi domagać się uczucia i ma wiele do powiedzeniaRyan

Para budzi się rano, gdy jej niecierpliwe miauczenie domaga się uwagi i śniadania. “Jest jeszcze głośniejsza, gdy krzyczy na swoje pluszaki. Kopie je i zawsze znajduje przytulne, ciche miejsce do odpoczynku.”

Lubi siedzieć na swoich kocach i obserwować, jak jej ludzie spędzają dzień. Ma swoje ulubione miejsce przy oknie, gdzie wygrzewa się w ciepłych promieniach i obserwuje świat za oknem.

cat blanket window


Lubi wygrzewać się w słońcu przy oknieRyan

“Próbuje dogadać się z naszymi kotami rezydentami, ale wydaje się, że woli być kotem samotnym.”

Ma przeszywające spojrzenie, które wygląda, jakby oceniała każdy twój ruch, ale tylko czeka na okazję, by szukać uczucia lub rozpocząć “rozmowę”.”

.
playful cat happy


Ryan

Do uratowania kota potrzeba wioski. Z pomocą wielu wolontariuszy, Knock Knock jest w środku i jest szczęśliwy i będzie miał dożywotnią miłość i komfort, na który tak bardzo zasługuje.

sweet cat tuxedo


Ryan

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Knock Knock (aka Willow) i Little Wanderers NYC na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot wisi na zewnątrz domu każdego dnia, dopóki nie postawi łap w domu, będąc trzymanym w kochających ramionach