Kotka przynosi małe kociaki do okna, gdy myśli, że nadszedł czas na przeprowadzkę! 🐱🐾🏠 CUDOWNE ZDJĘCIA! 😍📸

Kotka pojawiła się pod oknem z kociętami, gdy uznała, że czas przenieść się do środka.

tuxedo cat kittens stray


Daphne i jej kociętaThe Stray Cat Club

Czarno-biała bezpańska kotka pojawiła się przed domem, szukając jedzenia. Zwróciła na siebie uwagę lokatorów, gdy podeszła do okna prosząc o pomoc.

Mieszkający tam studenci byli zachwyceni obecnością kotki i zaoferowali jej trochę jedzenia. Smokin miał żarłoczny apetyt i wydawał się zadowolony, że znalazł niezawodne źródło pożywienia.

Po najedzeniu się kot zniknął w szopie, przez co lokatorzy zastanawiali się, czy wróci.

bezpański kot kocięta podwórko


The Stray Cat Club

Wkrótce w ogrodzie pojawiła się znajoma sylwetka. Kotka wróciła, ale tym razem nie była sama z trójką małych kociąt.

“Kiedy zaczęła być karmiona, ona i jej kocięta wychodziły z szopy prosząc o jedzenie. Nie jesteśmy pewni, czy urodziły się pod nią”, powiedział The Stray Cat Club w rozmowie z Love Meow.

.
bezpański kotek


Przyniosła swoje kocięta do okna prosząc o pomocKlub Kota Bezpańskiego

Mama kotka przybyła w porze posiłku ze swoją cenną trójką na piętach. Zaufała swoim dostawcom jedzenia i pozwoliła im być blisko swoich dzieci. Trio biegało po podwórku, zamieniając je w swój plac zabaw.

Kocia rodzina roztopiła serca wszystkich swoimi błagalnymi oczami. Lokatorzy zaczęli kontaktować się z lokalnymi ratownikami, mając nadzieję, że mama i jej kocięta znajdą bezpieczne miejsce z odpowiednią opieką.

tuxedo cat kittens feeding


The Stray Cat Club

Nie mieli szczęścia z dużymi organizacjami ratowniczymi, ale kilka dni przed świętami, The Stray Cat Club, całkowicie wolontariacka organizacja ratownicza, odpowiedziała na ich prośbę.

“Z życzliwą pomocą niektórych studentów, którzy skontaktowali się z nami przed powrotem do domu na święta, byliśmy w stanie bezpiecznie je uwięzić i umieścić w domu. Koniec z zimnymi nocami dla tej rodziny.”

.
kocia mama uratowana


Koniec z zimnymi nocami dla tej rodzinyThe Stray Cat Club

Czteroosobowa rodzina przybyła do The Stray Cat Club i szybko się zadomowiła. Wypełnili swoje brzuchy po brzegi, po czym ułożyli się w przytulance. Tej nocy spały spokojnie w ciepłym łóżku z dala od ruchliwych ulic.

Następnego dnia zostały przetransportowane do domu zastępczego za pośrednictwem Croydon Animal Samaritans, który zapewni im opiekę medyczną i wszystkie zasoby, które pomogą im się rozwijać.

tuxedo kitten cute


HarryThe Stray Cat Club

Kocia mama, pieszczotliwie nazwana Daphne, ma około dwóch lat. Jest przyjazną i wyluzowaną kotką, która lubi towarzystwo swoich ludzi. Po odchowaniu ostatniego miotu ma trochę zasłużonego czasu dla siebie i znów może bawić się jak kociak.

Evie, mała mini-mama Daphne, jest najbardziej nieśmiała z całej gromadki, ale staje się coraz odważniejsza i bardziej żądna przygód. Czuje się bezpieczniej przy swojej mamie, a ratunek ma nadzieję znaleźć im wspólny dom.

cute tuxedo kitten toy


EvieCroydon Animal Samaritans

Harry (drugi smoking) i Teddy (najbardziej puszysty z miotu) są związanymi braćmi i robią wszystko w duecie. Jeśli nie szaleją, nie siłują się ze sobą, to prawdopodobnie są przytuleni do siebie, ładując baterie.

“Stały się bardziej pewne siebie, ale nadal mogą być nieśmiałe, dopóki cię nie poznają” – powiedział Croydon Animal Samaritans.

.
snuggly kittens best friends


Teddy i Harry są związanymi braćmiCroydon Animal Samaritans

Kocięta mają prawie 4,5 miesiąca, a ich osobowości prześwitują. Przeszły długą drogę od czasu, gdy Daphne pojawiła się w oknie tego pamiętnego dnia.

Prowadzą dobre życie i są gotowe na znalezienie własnego miejsca.

sweet tuxedo cat


DaphneCroydon Animal Samaritans

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kociej rodzinie i Croydon Animal Samaritans (UK) na Facebooku oraz The Stray Cat Club na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Couple Went to Shelter Just to ‘Look at’ a Cat with Enormous Cheeks, It Turned to Be So much More