Kotka nigdy nie wiedziała, co to dom, aż do tego momentu! 🐱 Jak dobroduszni ludzie zmienili jej los i uratowali jej kocięta! 😻 To historia, która wzruszy Ci serce! 🏡👨‍👩‍👧‍👦 #kot #uratowanezwierzaki #niewiarygodne

Kotka nigdy nie znała życia w domu, dopóki życzliwi ludzie nie wpuścili jej do środka i nie pomogli jej kociętom, zmieniając bieg jej życia.

tabby cat nursing kittens


Gilly i jej kociętaAndreaChristian

Kotka, która całe swoje życie spędziła na zewnątrz, przybyła do rodziny zastępczej z dwójką swoich kociąt. Wolontariusze z St Francis Society Animal Rescue przygarnęli je wraz z innym kotem, dając im nową szansę na życie.

Kotka o imieniu Gilly po raz pierwszy pojawiła się jako bezpańska, szukając jedzenia w domu człowieka. Kiedy urodziła drugi miot – przeżyły tylko dwa z pięciu kociąt – jej opiekun skontaktował się z organizacją ratunkową, mając nadzieję na pomoc i przerwanie cyklu.

“Gilly była taką słodką dziewczyną od dnia, w którym do mnie przyszła”, Andrea Christian, wolontariuszka zastępcza, podzieliła się z Love Meow.

.
sweet cat kittens


AndreaChristian

Gilly była zaciekle oddana swoim dwóm kociętom, Thaddeusowi i Declanowi, nigdy nie spuszczając ich z oczu. Tuliła je czule, gdy karmiły i zapadały w śpiączkę pokarmową.

Na początku niechętnie pozwalała komukolwiek zajmować się jej kociętami. Po stracie trzech, unosiła się nad pozostałymi dwoma, upewniając się, że są bezpieczne i dobrze się rozwijają.

cat mother nursing kittens


AndreaChristian

“Kiedy zaczęłam dawać jej kociętom mokrą karmę, kładła się z dala od jedzenia i wołała je. Świergotała i gruchała, dopóki nie przyszły do niej karmić. Gilly była bardzo dobrą mamą, opiekuńczą mamą.”

Dwaj chłopcy rośli skokowo pod niezachwianą miłością i opieką Gilly. Chodzili z pulchnymi brzuszkami, nieustannie wołając o uwagę mamy i nigdy nie brakowało im ani uncji miłości.

.
bobtail kittens sweet


Declan i Thaddeus; urodzili się z krótkimi ogonami, tak jak ich mamaAndreaChristian

Mały biały kociak, Thaddeus, był odważniejszy i bardziej żądny przygód z tej dwójki, podczas gdy jego pręgowany brat, Declan, trzymał ich mamę na palcach z niekończącymi się żądaniami.

“Gilly i jej chłopcy mieli zakręcone ogony, które tworzyły puch na końcu ich pośladków”. Ich krótkie ogony bardzo przypominają japońskie bobtaile.

.
sweet sleepy kittens


AndreaChristian

Gilly nauczyła swoje kocięta, jak bawić się zabawkami i pokazała im właściwą etykietę kuwety oraz jak jeść z talerza jak dorosłe koty.

Gdy kocięta stały się bardziej niezależne, przewracając się i biegając z nieokiełznaną energią, Gilly zaczęła dostrzegać, że życie to coś więcej niż tylko wychowywanie kociąt. Mając bezpieczny dom, odkryła obfitość jedzenia, ciepła i komfortu.

kocia mama


AndreaChristian

Powoli, ale pewnie, wyszła ze swojej skorupy i zaczęła błyszczeć. “Nadszedł czas, aby żyła życiem bez uwięzi.”

Gdy jej kocięta znalazły swój wymarzony wspólny dom, Gilly zaprzyjaźniła się z innymi kocimi rezydentami. “Jest młodą emerytowaną mamą o radosnej i spokojnej osobowości. Dobrze dogaduje się z innymi kotami.”

.
bobtail cat nursing kittens


AndreaChristian

Wyluzowana jak ogórek, obserwowała z boku zabawy innych kotów, zadowolona i z ulgą uwalniając się od zmartwień o jedzenie i schronienie.

Po całym życiu wędrowania na świeżym powietrzu, Gilly była gotowa na nowy rozdział jako rozpieszczony kot domowy.

sweet kittens best friends


AndreaChristian

Dwa dni temu pewna rodzina przyszła się z nią spotkać i od razu została oczarowana. “Przygotowywali się na członka rodziny i wiedzieli, że chcą młodego dorosłego.”

Gilly natychmiast się do nich rozgrzała, jakby wiedziała, że chcą ją zabrać do domu.

bobtail cat tabby


AndreaChristian

“Będziemy tęsknić za tą dziewczyną. Była taką niesamowitą mamą, przyjazną dla wszystkich innych kotów tutaj i taką szczęśliwą dziewczyną.”

Była bezpańska kotka żyje teraz swoim najlepszym życiem w kochającym domu, panując jako królowa swojego zamku.

tabby cat sweet bobtail


AndreaChristian

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o podopiecznych Andrei znajdziesz na Instagramie, a o St Francis Society Animal Rescue na Instagramie.

Powiązana historia: Kociak przychodzi do kliniki weterynaryjnej po pomoc i kończy rządząc miejscem jak szef