Kotek ZNALEZIONY za sklepem spożywczym SZUKA uwagi 😺💔 Okazuje się, że ma mnóstwo kociąt do wykarmienia! 🍼🐾✨

Za sklepem spożywczym znaleziono kotkę, która prosiła o uwagę. Jak się okazało, miała wiele kociąt do wykarmienia.

cat tabby mom nursing kittens


Debbie i jej kociętaAimee

Kotka została znaleziona porzucona z miotem kociąt za sklepem spożywczym. Była przyjazna i podchodziła do ludzi, aby zwrócić na siebie uwagę. Dobry Samarytanin uratował je, zaopiekował się nimi i próbował znaleźć im domy.

“Kiedy dostałem ją po raz pierwszy, od razu była słodka. Miała robaki i pchły, a jej futro było tak cienkie, że można było przez nie widzieć. Ale nigdy nie była wobec mnie niemiła ani agresywna. Wiedziała, że staram się pomóc” – podzielił się ratownik.

“Wiedziała, że jest bezpieczna, gdy tylko zabrałem ją do domu. Zwinęła się na moich kolanach, mrucząc i śliniąc się na całym moim ramieniu.”

.
sweet rescued cat


Be Their Voice Animal Rescue

Podczas gdy kocięta znalazły dobre domy, ratowniczka zauważyła, że brzuch mamy z każdym dniem stawał się coraz bardziej okrągły. Nie wiedziała, że kotka zaszła w ciążę z drugim miotem, gdy karmiła swoje młode.

“Gdy znalazczyni zdała sobie sprawę, że ma dzieci na pokładzie, zamieściła post w grupie na Facebooku, szukając ratunku (który mógłby zapewnić niezbędne zasoby), aby ją przyjąć”, Aimee z Be Their Voice Animal Rescue podzieliła się z Love Meow.

.
snuggly tabby cat lap


Debbie przytulała się do swojego ratownikaBe Their Voice Animal Rescue

Przejechała cztery godziny, aby przywieźć kotkę Debbie na ratunek, gdzie odkryli, że Debbie jest już w ciąży.

Krótko po przybyciu do domu zastępczego, Aimee zauważyła jej słodkie, czułe zachowanie, zamiłowanie do uścisków i głośny silnik mruczący.

sweet tabby cat hugs


Ma zamiłowanie do przytulaniaAimee

“Była trochę powściągliwa podczas pobytu w gabinecie weterynaryjnym, ale kiedy przybyła tu ze mną, natychmiast ustawiła się na łóżku, jakby zawsze tu była.”

“Uwielbia chwytać twoją rękę i kierować ją tam, gdzie chce być głaskana. Zazwyczaj jest to jej szyja i uszy. Mruczy, jakby to była jej praca.”

.
kot niedźwiedź przytula ludzi


Jest bardzo milutka i ma silny silnik mruczącyAimee

Debbie zaczęła wykazywać oznaki, że jest gotowa do porodu, ale minęło kilka dni, zanim w końcu zabrała się do pracy. Urodziła trzy kocięta w ciągu godziny przed północą.

“Powiedziano nam, że ma 3 lub 4 dzieci, więc kiedy nie widziałem już żadnych oznak aktywnego porodu, poszedłem spać około 1 w nocy.”

.
snuggly tabby cat


Aimee

Aimee wstała dwie godziny później, by sprawdzić, co z kocią mamą. “Niedługo po tym, jak tam weszłam, zaczęła naciskać na dziecko numer cztery”. Mama Debbie wydawała się odczuwać ulgę, że ma bezpieczne miejsce dla swoich kociąt i opiekuna zastępczego, który zaspokoi ich potrzeby.

Debbie prawdopodobnie miała wiele miotów, ale to będzie jej ostatni. Gdy kocięta zostaną odstawione od piersi, będzie mogła przejść na emeryturę i skupić się na własnych potrzebach i pragnieniach.

cat tabby nursing kittens


Debbie miała cztery kocięta w swoim domu zastępczymAimee

“Zdecydowaliśmy się na motyw Little Debbie i jej ciastek z przekąskami. Mamy więc Honeybun, Shortcake, Twinkie i Moonpie.”

Debbie była niezwykle kochająca i opiekuńcza od samego początku. Uważnie obserwowała, jak Aimee ważyła maluchy i kilka razy je przenosiła, aż była zadowolona z zakwaterowania.

tabby newborn kittens sleeping


Aimee

Chciała przestrzeni, by chronić swoje kocięta, więc Aimee zobowiązała się. Za każdym razem, gdy kocięta piszczały, Mama Debbie podbiegała do nich, by upewnić się, że nic im nie jest.

“Nie ja ustalam zasady – ona to robi. Jestem tylko personelem pomocniczym” – dodała Aimee.

.
kocia mama karmiąca kocięta


Aimee

W wieku jednego tygodnia kocięta stały się większe i silniejsze, wijąc się z nowo odkrytą siłą. Debbie poczuła się komfortowo ze swoją przybraną mamą zajmującą się maluchami, zdając sobie sprawę, że jest tam, aby pomóc.

tabby sleepy kitten


Aimee

Po życiu na zewnątrz i zapewnieniu bezpieczeństwa swoim kociętom, Debbie może się wreszcie zrelaksować. Mruczy zadowolona i wtula się w swoje dzieci w ich ciepłej i bezpiecznej przystani.

.
snuggly cat loving


Aimee

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Debbie i jej kociętach oraz Be Their Voice Animal Rescue na Instagramie @_catz4life_ i @fostercatsfordays.

Powiązana historia: Kociak znaleziony na zewnątrz używający tylko przednich łap do chodzenia, natychmiast chce zabawy i czułości od każdego