Kotek Znaleziony Pod Samochodem Złapał Załamkę Dwóch Kotów Czekających na Dom! 😻❤️ Teraz Spełnił Się Ich Wspólny Sen!

Kociak znaleziony pod samochodem stał się bardzo bliski dwóm kotom czekającym na dom. Właśnie spełniło się ich wspólne życzenie.

cat snuggling kitten


Kot Piper i kotka BluebellNadija

Malutka kotka została znaleziona kręcąca się w kółko pod samochodem i przywieziona do lokalnego szpitala dla zwierząt w celu uzyskania pomocy.

Jeden z techników weterynarii zaoferował opiekę nad nią. Skontaktowała się z lokalną organizacją AnimalLuvr’s Dream Rescue, zabrała kociaka do domu i przywróciła go do zdrowia.

“Na szczęście kociak wyzdrowiał w ciągu kilku dni, co wyklucza poważne obawy”, Nadija, wolontariuszka organizacji, podzieliła się z Love Meow. “Ma lekko przechyloną głowę i czasami trochę się potyka. To jej nie spowalnia.”

.
kitten stray tiny


Bluebell została znaleziona pod samochodemAnimalLuvr’s Dream Rescue

Kicia o imieniu Bluebell przyjechała do domu zastępczego z Nadiją na socjalizację.

“Jest jednym z najbardziej towarzyskich, odważnych, ciekawskich i przyjaznych kociąt, jakie miałam pod opieką.”

.
sleeping sweet kitten


Nadija

“Ona absolutnie się nie boi. Bawi się nawet odkurzaczem, co jest przezabawne do oglądania.”

Bluebell była w ciągłym ruchu, zapuszczając się w zakamarki, wdając się w różnego rodzaju wybryki, wyglądając przy tym uroczo i uroczo. Kiedy odkryła biuro, wskoczyła na biurko i zaoferowała “pomoc” poprzez drzemkę.

happy gray kitten


Nadija

“Było tam około 24 legowisk dla kotów, tuzin koców, łóżko w rozmiarze king size, wygodna kanapa, gigantyczne legowisko dla psa, drapaki dla kotów i moje kolana. Bluebell wybrała drzemkę na moim biurku.”

Mimo spania w pracy, Bluebell nigdy nie opuściła swojej przybranej mamy, dopóki praca nie dobiegła końca.

sweet sleeping desk kitten


Bluebell lubi oferować “pomoc” w biurzeNadija

Bluebell uwielbiała swoich ludzi, ale kiedy zdała sobie sprawę, że nie jest jedynym kotem w domu, była w siódmym niebie.

Penelope i Piper, dwie uratowane siostry, były w rodzinie zastępczej przez prawie rok. Były dla siebie kotwicami na dobre i na złe. “Miały trudny start w życiu, ale to nie powstrzymało ich przed staniem się dwoma najsłodszymi kotami.”

.
calico cats holding paws


Piper i Penelope trzymające się za łapyNadija

Piper była “starszą” siostrą Penelope, pielęgnując ją i opiekując się nią, odkąd skończyły cztery tygodnie.

Kiedy poznały nowego kociaka, natychmiast przygarnęły go do swojej załogi. Piper zrobiła wszystko, aby upewnić się, że Bluebell jest pod dobrą opieką. “Gdy tylko Piper poznała Bluebell, zdecydowała, że kociak potrzebuje kąpieli i od razu zabrała się do pracy.”

.
cat snuggling kitten


Piper kocha BluebellNadija

“Zawsze jest taka słodka z kociakami, ale naprawdę kocha Bluebell.”

Bluebell była w niebie, mając starszą siostrę, która się o nią troszczy. Wtuliła twarz w Piper i rozpłynęła się w kałuży mruczenia. Podczas gdy Piper stała się postacią matki, Penelope była zabawnym rodzeństwem, z którym Bluebell biegała i sprawiała kłopoty.

sweet cat caring kitten


Nadija

Mniej więcej w tym samym czasie pewna para szukała nowego kociego dodatku do swojej rodziny, kiedy natknęli się na dwie siostry calico.

“Zakochali się w dziewczynach po przeczytaniu ich opisów online i zdali sobie sprawę, jak bardzo Penelope brzmiała jak ich kotka, która niedawno zmarła. Kiedy przyszły na spotkanie, zdaliśmy sobie sprawę, jak wiele mają ze sobą wspólnego.”

.
calico cat gray kitten


Penelope i Bluebell uwielbiają się bawić i wpadać razem w kłopotyNadija

“To prawie tak, jakby ich kotek miał swój udział w tym wszystkim.”

Podczas wizyty u Calicos zauważyli szarego kociaka, który przyglądał się siostrom. Dynamika tej trójki była piękna do oglądania; każdy odgrywał rolę w tworzeniu idealnej mieszanki. Para wiedziała, że nie może zostawić kociaka w tyle.

.
happy cat kitten adoption


Trzy suczki znalazły razem dom na zawszeNadija

Po prawie rocznym pobycie w rodzinie zastępczej, siostry calico spełniły swoje marzenie w samą porę na swoje urodziny, a Bluebell na zawsze stanie się częścią ich klanu.

Będą miały również dwóch przyjaznych kocich braci, którzy powitają je w domu. “Naprawdę trafili w dziesiątkę z rodziną i nie mógłbym być szczęśliwszy dla nich wszystkich.”

.
cute gray kitten sweet


Nadija

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Nadija’s fosters na Instagramie i AnimalLuvr’s Dream Rescue na Instagramie.

Powiązana historia: Kot próbuje życia w domu po tym, jak przez większość życia mieszkał na zewnątrz, okazuje się, że to najlepsza rzecz w życiu