Kotek zagląda przez okno patio i dostrzega wygodne życie wewnątrz, teraz chce spróbować! 🐱💕

Zdziczała kotka zerknęła w okno patio i zauważyła wygodne życie w domu. Chciała spróbować.

.
kitten cute hammock


BouskieChatonsOrphelinsMontreal

Linda z Montrealu spędza niektóre weekendy z rodziną w domku z dala od miasta. Pewnego dnia zauważyła dwa zdziczałe kocięta, które szukały jedzenia na jej patio.

Zaczęła karmić młode koty i ostatecznie zabrała jednego z nich w bezpieczne miejsce. Brązowy pręgowany kot uciekł z miejsca zdarzenia i nigdzie go nie znaleziono. Kilka tygodni później, gdy Linda wróciła do domku, pojawiła się znajoma twarz.

Kotka ponownie pojawiła się na patio, z zaciekawieniem spoglądając w okno. Była nieco wyższa, chudsza i wyglądała na bardziej głodną niż kiedykolwiek.

.
feral kitten winter coat


ChatonsOrphelinsMontreal

Kociak próbował uciekać, gdy Linda się do niego zbliżała. Zamiast próbować złapać ją ręcznie, Linda wynajęła humanitarną pułapkę, która pomogła jej w akcji ratunkowej. Głodna kotka nie mogła oprzeć się zapachowi jedzenia i od razu weszła do środka.

Chatons Orphelins Montreal, organizacja zajmująca się ratowaniem zwierząt, wzięła nieśmiałą kotkę pod swoją opiekę i nazwała ją Bouskie.

feral kitten patio


ChatonsOrphelinsMontreal

Oszacowano, że miała trzy miesiące, bardzo niedowagę, była pełna pasożytów i miała matowe futro na całym ciele. Wyleczyli ją i usunęli węzły z jej sierści. Była ostrożna i powściągliwa, ale nie miała w sobie ani krzty złośliwości.

“Była bardzo przestraszona, ale pozwoliła nam się nią zająć. Gdy tylko ją pogłaskaliśmy, zaczęła mruczeć”, powiedziała Celine z Chatons Orphelins Montreal.

.
shy kitten hiding box


Była bardzo przestraszona i pozostała w swoim pudełku przez kilka dniChatonsOrphelinsMontreal

Po przybyciu do domu zastępczego była zdezorientowana i przerażona, skulona nisko przy podłodze, uciekając z jednej kryjówki do drugiej. “Jej mama zastępcza zrobiła jej legowisko z kartonowego pudełka, a ona pozostała tam, ponieważ czuła się bezpiecznie.”

“Wychodziła z pudełka tylko po to, by jeść i iść do kuwety, gdy nikogo nie było w pobliżu. Była bardzo cicha, obserwowała wszystko, co działo się wokół niej, nie wydając przy tym żadnego dźwięku.”

.
kitten cone cat tree


Powoli wychodziła ze swojej skorupyChatonsOrphelinsMontreal

Powoli, ale pewnie, Bouskie poczuła się bardziej komfortowo w swoim otoczeniu, ale wciąż była zbyt nieśmiała, by wyjść poza swoją strefę komfortu.”

“Jej przybrana mama zawijała ją jak purrito, przynosiła na kanapę i oglądała telewizję z kociakiem w ramionach.”

.
cute kitten happy


Zaczęła przechadzać się po domuChatonsOrphelinsMontreal

“Bouskie nie próbowała uciec; wręcz przeciwnie, była zaintrygowana innymi kotami w domu, obserwując, jak biegają i bawią się w salonie.”

Po tygodniu kotka zebrała się na odwagę, by robić małe wycieczki. Biegała od pokoju do pokoju, sprawdzając każdy zakamarek. Kiedy przedstawiono jej zabawki, jej figlarna strona została uwolniona, przekształcając ją w wiązkę radości.

playful kitten toy


Zaczęła bawić się zabawkamiChatonsOrphelinsMontreal

Bouskie nauczyła się cieszyć towarzystwem swoich ludzi i stała się na tyle odważna, by prosić o uwagę i zwierzęta. “Stopniowo wychodzi ze swojej skorupy. Kocha inne kocięta, podąża za nimi i próbuje naśladować wszystko, co robią.”

Niegdyś nieśmiała kotka rozkwitła w szczęśliwego, spokojnego młodego kota z wielkim głosem podczas kolacji.

cute cat meow dinner


Odkryła swój głosChatonsOrphelinsMontreal

“Kocha swoje nowe życie i po prostu chce być adorowana. Bouskie nie znała ludzi, zanim do nas trafiła, a teraz mruczy, gdy tylko weźmie się ją na ręce.”

.
adorable cute kitten


Rozkwitła w szczęśliwego, zabawnego młodego kotaChatonsOrphelinsMontreal

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Bouskie i Chatons Orphelins Montreal na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Big Tom Cat przychodzi pewnego dnia do domu po jedzenie, zmieniając bieg swojego życia