Kotek zaczyna przychodzić do domu i robi fikołki dla uwagi aż znajduje ludzi, którzy go rozpieszczają 😻💕

Kot zaczął kręcić się po domu, tarzać się po ziemi, prosząc o uwagę, dopóki nie znalazł życzliwych ludzi, którzy go pokochali i rozpieszczali.

snuggly tabby cat


U-turn the catGilly

Przyjazny kot pojawił się na ganku pewnego domu i postanowił zostać w pobliżu. Podszedł do pani, która tam mieszkała i położył się przed nią, błagając o uwagę.

Znalazca zauważył jego ciekawie ukształtowane uszy i był oczarowany jego słodkim, czułym usposobieniem. Wiedząc, że kot taki jak on nie powinien być na ulicy, chciała mu pomóc. Nikt nie zgłosił się po kocurka, więc znalazczyni skontaktowała się z lokalną organizacją ratunkową Little Wanderers NYC.

“Nie mogliśmy zostawić go na zewnątrz ani minuty dłużej” – powiedział Little Wanderers NYC w rozmowie z Love Meow.

.
bezpański kot tabby home


Zaczął kręcić się po domu, prosząc o uwagęLittleWanderersNYC

Kot o imieniu U-turn miał około 4-5 lat i miał uszy misia o okrągłym kształcie. “Udał się do weterynarza na badanie stanu zdrowia. Okazało się, że taki się urodził”. Może być spokrewniony z “amerykańskim curlem”, ponieważ “ma wszystkie cechy rasy”.

W Wielkanoc Gilly natknęła się na post z akcji ratunkowej poszukującej wolontariusza zastępczego dla U-turna i skorzystała z okazji.

bezpański pręgowany kot turlający się


Przewrócił się na plecy, by pocierać brzuchLittleWanderersNYC

“Niedawno straciliśmy naszego pręgowanego chłopca. Na jego cześć i pamięć postanowiliśmy otworzyć nasz dom i serca i służyć jako rodzina zastępcza” – powiedziała Gilly w rozmowie z Love Meow.

Urządziła wygodny pokój z jedzeniem, smakołykami i wszystkimi udogodnieniami, a następnie pojechała odebrać U-turn.

.
tabby cat foster home


Ma parę uszu misiaGilly

U-turn wyszedł z transportera z wysoko uniesionym ogonem i zaczął domagać się uwagi i pieszczot.

“Myślałam, że dostaniemy twardziela z Bronksu. On jest najprzytulniejszym przytulakiem ze wszystkich przytulaków. To naprawdę magiczny kot.”

.
happy snuggly tabby cat


Gilly

Po zbadaniu swojej nowej przestrzeni i otrzymaniu mnóstwa przytulanek, położył się na wygodnym kocu pod łóżkiem Gilly i miał noc nieprzerwanego snu.

“Poszedł spać… aż do południa następnego dnia. Był wyczerpany. Wiedział, że jest bezpieczny i po prostu pozwolił sobie na sen.”

.
tabby cat happy belly rubs


Gilly

W mgnieniu oka Gilly odkryła ulubioną rzecz U-turna na świecie – masowanie brzucha. Rozłożył się na plecach z wystawionym brzuchem, gotowy do rozpieszczania.

W momencie, gdy został pogłaskany, jego silnik mruczący włączył się, a łapy ugniatały, robiąc ciasteczka w powietrzu.

tabby cat belly rubs


Robi ciasteczka, gdy dostaje masaż brzuchaGilly

“Mamy małą nocną rutynę, w której siadam na dywanie na podłodze, a on przychodzi i kładzie się obok mnie, a ja go głaszczę, aż zaśnie. Jest jak szczeniak w kocie.”

U-turn zaczyna bawić się zabawkami, ale przytulałby się do swoich ludzi przez cały dzień i noc, gdyby tylko mógł.

sleeping tabby cat


Gilly

Kładzie głowę na ich dłoni, używając jej jako poduszki dla wygody. “Jest bardzo dobrze wychowany i inteligentny. Łatwo się z nim porozumieć.”

.
sleeping happy tabby cat


Lubi kłaść głowę na otwartej dłoni jak na poduszceGilly

Były kot uliczny jest FeLV+, ale nic nie powstrzyma go przed kochaniem życia i zabawą. Pragnie ludzkiego towarzystwa, wtula się w swoich ludzi w poszukiwaniu pieszczot i rozpływa się w kałuży, gdy tylko dostaje masaż brzucha.

Jest bardzo zaintrygowany swoją nową zabawką różdżką i lubi bawić się ze swoimi ludźmi.

playful happy tabby cat


Gilly

U-turn ma czystą błogość wypisaną na twarzy teraz, gdy jest w domu. Ma wspaniałą rodzinę zastępczą, która spełni każdą jego zachciankę i zapewni, że będzie kochany i rozpieszczany bez końca.

happy sweet tabby cat


Gilly

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o U-turn i Little Wanderers NYC na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Sześć kociąt przekonuje wolontariuszkę ze schroniska, by zabrała je do domu, by mogły mieć to, czego razem pragnęły