Kotek z ulicy zmaga się z wieloma przeszkodami, ale zaczyna kwitnąć dzięki tym, którzy w niego wierzą 😻🌟

Uliczny kociak stanął przed wieloma wyzwaniami, ale zaczął się rozwijać dzięki tym, którzy w niego uwierzyli.

kot krzywy pysk


TomOne Cat at a Time

Kociak został przywieziony do schroniska dla zwierząt z wieloma przeciwnościami. Nie mógł otworzyć pyska z powodu obrażeń.

Wolontariuszka schroniska karmiła go strzykawką i próbowała leczyć go lekami, ale bezskutecznie. Potrzebował wizyty u specjalisty, ale schronisko nie miało do niego dostępu.

Zgłosili się do społeczności ratowników, a Marie, założycielka One Cat at a Time, zgodziła się go przygarnąć po usłyszeniu o jego trudnej sytuacji.

uratowany kociak malutki


One Cat at a Time

W wieku dwóch i pół miesiąca kociak o imieniu Tom zużył już kilka ze swoich dziewięciu żyć. Po wielu godzinach w drodze, w końcu dotarł do swojego domu zastępczego, gdzie czekał na niego nowy początek.

“Miał pękniętą czaszkę, a jego szczęka była złamana w więcej niż jednym miejscu” – powiedziała Marie. Tom został zaatakowany przez inne zwierzę i zaniedbany. Przetrwanie tak poważnych obrażeń było niczym innym jak cudem.

.
rescued kitten cone


One Cat at a Time

“Kiedy rozmawiałam z weterynarzem, miałam gulę w gardle. Bałam się, że powie nam, że nic nie da się zrobić. Dobra wiadomość jest taka, że mieliśmy plan operacji dla Toma.”

Tom szybko oczarował wszystkich pracowników szpitala dla zwierząt swoim słodkim usposobieniem. Pomimo tego wszystkiego, co przeszedł, nigdy nie przestał szukać uczucia i po prostu chciał być kochany.

.
sweet kitten friendly


Tom szukał czułości u personelu szpitala dla zwierzątOne Cat at a Time

Dzięki ogromnemu wsparciu publicznemu, ratownicy byli w stanie zapewnić Tomowi operację zmieniającą jego życie. “Nasz mały Tom jest silnym kociakiem, wojownikiem. Jest niezwykle odporny.”

Operacja była wyzwaniem dla tak małego kociaka, ale Tom przetrwał. Część jego szczęki została usunięta, dzięki czemu jego pyszczek mógł się otworzyć i ponownie prawidłowo funkcjonować.

.
sweet kitten resilient


Tom po operacji zmieniającej życieOne Cat at a Time

“Tom będzie miał krzywą szczękę, ale będzie mógł jeść samodzielnie. Będzie miał znacznie lepszą jakość życia. Po tym wszystkim, co przeszedł, zasługuje na dobre życie.”

Dzień po operacji Tom był na czworakach, pożerając miskę jedzenia, jakby nie było jutra. “To znaczy wszystko. Po raz pierwszy od tygodni mógł otworzyć szczękę i jeść jak normalny kociak.”

.
kitten eating food


Otworzył pyszczek do jedzenia po raz pierwszy od czasu akcji ratunkowejOne Cat at a Time

Tom wrócił do swojego domu zastępczego i w ciągu kilku tygodni rozkwitł jako zabawny, hałaśliwy i towarzyski kociak. Nic z jego przeszłości nie było w stanie stłumić jego miłości do życia.

“Może ma kilka niedoskonałości na twarzy, ale w naszych oczach jest idealny, krzywy pysk czy nie.

.
sweet cat tree


Tom wyrósł na przystojnego, zabawnego młodego kotaOne Cat at a Time

Trzy miesiące po jego uratowaniu, marzenie Toma spełniło się, gdy kochająca rodzina przyjęła go całym sercem i powitała w swoim domu.”

“Jest ze swoim nowym tatą i kocim rodzeństwem zaledwie od dwóch dni, ale już czuje się tak, jakby zawsze był częścią ich życia.”

.
happy sleeping cat


Znalazł swój dom na zawszeOne Cat at a Time

“Wiedzieliśmy, że łatwo się przystosuje. Jest nieustraszony. Pozostawił ślad w naszych sercach” – powiedziała Marie. “Tom przybył do nas ze złamanym ciałem, ale jego radość życia pozostała niezłomna. Był silnym i odpornym kociakiem, prawdziwym wojownikiem.”

Znalazł nowy tron w łazience w swoim domu na zawsze.

happy cat home


Tom zamienił zlew w swój nowy tronOne Cat at a Time

Podczas tej podróży Marie i jej zespół nigdy nie przestali w niego wierzyć.

“Widok, jak po raz pierwszy je jak normalny kot, poruszył nas wszystkich. Teraz żyje najlepszym życiem, na jakie naprawdę zasługuje.”

.
cat nursing blanket kneading


Szczęśliwy i kochanyOne Cat at a Time

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o One Cat at a Time znajdziesz na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kocięta przyniesione na podwórko przez kota, jeden z nich potrzebował pomocy, aby mógł chodzić i biegać ze swoim bratem