Kotek z Trwałym Skrzywieniem Miała Zerowe Szanse, Teraz Żyje Jakby Mogła Pokonać Wszystko! 🐱💪🏼

Kociak z trwałym przechyleniem głowy miał przeciwności losu. Teraz żyje tak, jakby mogła pokonać wszystko.

kitten head tilt


PaisleyNikki at MyFosterKittens

Kiedy Paisley, szara kotka, została przywieziona do miejskiego schroniska, była tylko skórą i kośćmi, kręcąc się dookoła z poważnym przechyleniem głowy.

Nikki Martinez, ratownik zwierząt z NV, znalazła kotkę pilnie potrzebującą umieszczenia w nowym domu. Dzięki wsparciu Hearts Alive Village, odebrała Paisley ze schroniska i otworzyła swój dom, aby ją przyjąć.

Z przechyloną głową, Paisley musiała się obracać, aby spojrzeć na Nikki, kiedy spotkała ją po raz pierwszy. Przyciągnął ją głos Nikki i miała całkowitą obsesję na punkcie jedzenia.

.
rescued kitten tilt


Kiedy została uratowana, była chora, wychudzona i miała mocno przechyloną głowęNikki at MyFosterKittens

“Walczyła z dość poważną infekcją górnych dróg oddechowych i była strasznie chuda” – powiedziała Nikki Love Meow. “Wiedziałam, że wyzdrowieje, gdy tylko zabrałam ją ze schroniska. Była silną małą dziewczynką i pełną energii, mimo że była chora i chuda.”

Podczas gdy Nikki leczyła i pielęgnowała kotkę z jej dolegliwości, Paisley chciała tylko dodatkowego jedzenia. Chociaż była chuda, miała nienasycony apetyt i “próżniowy” żołądek, pochłaniając jedzenie, nie pozostawiając żadnych okruchów.

kitten playful tilt


Zawsze była szczęśliwa i miała duży apetytNikki at MyFosterKittens

Godzinę po karmieniu podbiegła do swojej przybranej mamy, domagając się dokładki z przechyloną głową, błagalnymi oczami i “żałosnym miauczeniem”.

Po kilku dniach TLC, Paisley buszowała ze sprężyną w kroku, podskakując i bawiąc się bez przerwy. Z całej siły rzucała się na zabawki i wydawała najsłodsze miauknięcia, które mogły zmiękczyć najtwardsze serca.

rescued kitten playful


Nikki at MyFosterKittens

“W ciągu ostatnich 13 lat opiekowałam się setkami kociąt i nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała małego kociaka, który ćwierkał wszędzie, gdzie się pojawił.”

Przechylenie jej głowy było prawdopodobnie wynikiem wcześniejszej infekcji. “Lekarz powiedział, że jej mózg to kompensuje (nie widzi świata do góry nogami). Robi wszystko to, co normalny kotek, tylko z przechyloną głową.”

.
gray kitten head tilt


Nikki at MyFosterKittens

Paisley miała mnóstwo zabawek w swoim kocim “penthousie” i była bardzo zajęta w godzinach czuwania. “Cały czas słyszałam, jak bawi się zabawkami. Jest kulą energii i nie spotkała zabawki, której by nie lubiła.”

Jej nieokiełznana energia i figlarność stały się źródłem rozrywki dla kotów rezydentów.

kitten rolling playful


Nikki at MyFosterKittens

“Jest taką przyjazną dziewczyną, kocha koty, psy, ludzi… wszystkich…”

“Moją ulubioną rzeczą jest to, jak przeskakuje przez małą bramkę dla dzieci, jakby miała sprężyny na nogach. Będziesz nieustannie rozbawiony jej uroczym ćwierkaniem, gdy skacze po domu, bawiąc się.”

.
kitten jumping baby gate


Przeskoczyła przez bramkę dla dzieci, jakby miała sprężyny na nogachNikki at MyFosterKittens

Paisley ważyła od 1,8 kg do ponad 4 kg w ciągu dwóch miesięcy, a jej przemiana była oszałamiająca.

“Jest zdrową, energiczną dziewczynką z trwałym przechyleniem głowy. Przechylenie głowy nie ma na nią żadnego wpływu. Poprawiło się, a lekarz powiedział, że z czasem może nadal się poprawiać. Myślę, że to tylko dodaje jej uroku.”

.
gray kitten cute toy


Nikki at MyFosterKittens

Kiedy Paisley była gotowa na znalezienie domu na zawsze, idealna rodzina przyleciała na spotkanie z nią.

Ustalili strefę zabaw w swoim domu i przygotowali asortyment zabawek na jej przybycie. Po przespaniu większości podróży, Paisley była gotowa do zabawy, gdy tylko weszła do swojego nowego domu.

cute kitten playful toy


Paisley w swoim nowym domu@tiltedpaisley

Pięknie zadomowiła się w swojej nowej rodzinie i znalazła swoje ulubione miejsce do opalania się i telewizję dla kotów przy oknie.

Jada do syta, bawi się, dopóki się nie zmęczy, i śni o przekąskach podczas drzemki.

kitten head tilt window


Znalazła swoje ulubione miejsce do opalania@tiltedpaisley

Paisley była promykiem słońca nawet wtedy, gdy była chora. Każdego dnia żyje jak mistrzyni z radosnym duchem i wiarą, że może pokonać wszystko.

.
happy sleeping kitten


@tiltedpaisley

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kotach Nikki na Instagram @myfosterkittens, Paisley @tiltedpaisley, oraz Hearts Alive Village @heartsaliveanimalrescue.

Powiązana historia: Kot wraca do domu z życzliwą osobą, w ciągu 24 godzin znajdują kocięta pod łóżkiem