Kotek wali fikołki! 🐱 Ona jest wdzięczna za pomoc i zaczyna robić “myjnię” dla pieszczot 💦🚗 Czy tak słodkie zachowanie widzieliście? ❤️

Kot pochylił się do tych, którzy uratowali go z ulicy i zaczął robić “myjnię” za pieszczoty.

pomarańczowe kocie ucho złożone


GusJulie Krawczyk

Ruthie Weatherly, wolontariuszka Urban Cat Coalition, pracowała nad akcją TNR, gdy natknęła się na pomarańczowego kota z pomarszczonymi uszami.

Był nieśmiały i szorstki w obyciu, ale jego błyszczące oczy na ogromnej twarzy pragnęły kontaktu. Ruthie skontaktowała się ze swoją koleżanką wolontariuszką, Julie Krawczyk, i zapytała, czy ma miejsce dla pomarańczowego kota o imieniu Gus, który potrzebował trochę TLC.

Julie powitała Gusa w swoim domu i zauważyła charakterystyczne oznaki jego wcześniejszych zmagań.

orange cat gus sweet


Julie Krawczyk

Gus był leczony z powodu rany na twarzy. Miał problemy z oddychaniem, kłopoty żołądkowe i brudne uszy. Jego plecy były pokryte strupami, a klatka piersiowa była pełna smarków. Julie z miłością nadała mu przydomek “tort katastrofy”.

Po przybyciu na miejsce Gus był zdenerwowany i niepewny i schronił się w łóżku, skulony z tyłu, w ciemności. “Bał się wyjść ze swojej kryjówki”, powiedziała Julie w rozmowie z Love Meow.

.
shy hiding cat


Julie Krawczyk

Julie pozwoliła mu powąchać swoją dłoń i dała mu czas, by się do niej przekonał. “Kiedy pochylił się do mojej dłoni, by podrapać się po głowie, a potem zaoferował swój brzuch do pocierania brzucha, (wiedziałam, że będzie dobrze). Pocieranie brzucha to ostateczna granica.”

Kiedy Gus jest głaskany, jego oczy się rozjaśniają, a policzki rozluźniają. W kółko pociera twarzą o dłoń Julie, robiąc to, co nazywa się “myjnią samochodową.”

.
sweet cat snuggly


Gus podczas mycia samochoduJulie Krawczyk

“Te zrogowacenia na jego łapach, to lata ciężkiego życia. Jedną z moich ulubionych części rehabilitacji kotów jest dzień, w którym te zrogowacenia zaczynają odpadać.

“Wtedy jego ciało wie, że miękkie życie naprawdę się zaczęło. Ten człowiek jest na emeryturze.”

.
cat paw callouses


Łapa GusaJulie Krawczyk

Gus był mistrzem w gabinecie weterynaryjnym, otrzymując zdjęcia rentgenowskie i różne testy. Podczas gdy cierpliwie czekał na wyniki testów w domu, ślinił się na podłodze, chrapiąc spokojnie.

Może i jest powściągliwy, ale kiedy zaczynają się pieszczoty, jego ślinienie się, uderzanie głową i mruczenie działają jak w zegarku.

kot pomarańczowe ucho złożone


Julie Krawczyk

Pomarańczowy chłopak ma dziwactwo, które przypomina Julie film “50 pierwszych randek.”

“Codziennie zapomina, że mu się podobam. Wracam do domu, a on wskakuje do swojej szafki, żeby się schować. Potem drapię go po głowie, a on sobie przypomina i wychodzi, rozciągając się, mrucząc, śliniąc i szczęśliwy.”

.
orange cat snuggly stretching


Gdy Gus przypomni sobie o swojej przybranej mamie, wyłania się ze swojej jaskini, rozciągając się i mruczącJulie Krawczyk

Przy odrobinie otuchy, Gus wyłania się ze swojej jaskini, chętny do pełnego zabiegu mycia samochodu.

“Uwielbia jeść i uwielbia mokrą karmę. Nie jest zbyt aktywny i nie szaleje po okolicy. Lubi spać na kaloryferze i stać na parapecie okna, patrząc na podwórko. Uwielbia chodzić tam i z powrotem, robiąc “myjnię samochodową” dla pieszczot.”

gus orange cat ear folded


Julie Krawczyk

Gus otrzymuje doskonałą opiekę dzięki wsparciu Urban Cat Coalition i bezgranicznej miłości swojej rodziny zastępczej.

“Jego dolegliwości w ogóle mu nie przeszkadzają. Jest po prostu bulwiastym, szczęśliwym, małym, grubym facetem.”

.
sweet gus orange cat


Julie Krawczyk

Po pobycie na ulicy, Gus jest tak szczęśliwy, że ma dach nad głową, obfitość jedzenia i życzliwych ludzi, którzy przypominają mu, że jest kochany.

pomarańczowe kocie ucho złożone gus


Julie Krawczyk

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Gusie i Urban Cat Coalition na Instagramie i Facebooku. Podziękowania dla Julie.

Powiązana historia: Dwa kocięta szukają razem pomocy, jedno z nich wydaje się ślepe, ale kilka dni później odkrywają, że widzi