Kotek spadł z domku na kółkach! Malutki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stać się wspaniałym kotem! 😻💫

Kociak spadł z przyczepy kempingowej, najmniejszy ze wszystkich, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby stał się oszałamiającym kotem.

tiny kitten sweet


DooneeseAndreaChristian

Andrea Christian, wolontariuszka St Francis Society Animal Rescue, otworzyła swoje serce i dom dla trzech osieroconych kociąt, które pilnie potrzebowały opieki zastępczej.

Wypadły z mobilnego domu podczas przeprowadzki, a ich kotka matka nigdy po nie nie wróciła. Kiedy Andrea otrzymała trio, od razu zauważyła, że jedno z nich jest wyjątkowo małe w porównaniu do pozostałych.

Nadała jej imię Dooneese na cześć postaci z SNL, słynącej z malutkich rączek. “Była o połowę mniejsza od swojego rodzeństwa i wyglądała trochę inaczej. Była wojowniczką”, powiedziała Andrea w wywiadzie dla Love Meow.

.
rozmiary kociąt


Dooneese była mniej więcej o połowę mniejsza od swojej siostryAndreaChristian

“Karmiłam je butelką. Umierały z głodu i były pokryte pchłami. To było błogosławieństwo, że zostały znalezione”. Aby dać kociętom jak największą szansę na przeżycie, Andrea poprosiła o pomoc innego kota, który był już pod jej opieką, mając nadzieję, że będzie w stanie zapewnić im wsparcie, którego potrzebowały.

Wcześniej tego samego dnia Andrea uratowała przyjazną mamę kotkę, Amorę, wraz z jej ocalałymi kociętami, które były w tym samym wieku co sieroty.

palm sized kitten sleeping


AndreaChristian

Dooneese i jej siostry (Janet i Peggy) od razu polubiły swoją nową mamę, ale Amora była nieco niepewna w stosunku do Dooneese, zauważając jak malutka i krucha była.

Kierując się instynktem, aby priorytetowo traktować przetrwanie zdrowszych kociąt, była zmuszona oddzielić najsłabsze i najmniejsze z miotu. “Na szczęście Dooneese uwielbiała swoją butelkę i była chętna do jedzenia.”

.
kocia mama karmiąca kocięta


Mama Amora, jej kocięta i adoptowane maluchyAndreaChristian

Dooneese szybko przybrała na wadze i nabrała energii. Gdy okazała się silniejsza, zmartwienia Amory ustąpiły, a ona przyjęła Dooneese do swojego grona, opiekując się nią jak jedną ze swoich własnych.

Dooneese cieszyła się z karmienia piersią razem z rodzeństwem tak samo, jak uwielbiała sesje karmienia butelką.

sweet kitten syringe feeding


Była wielkim niejadkiem od pierwszego dniaAndreaChristian

Mruczała i ugniatała z zadowoleniem brzuch Amory, niecierpliwie czekając na kolejną butelkę. Gdy tylko Andrea weszła do pokoju, zaczęła miauczeć i poruszać się w oczekiwaniu na karmienie.

Dzięki współrodzicielstwu Andrei i Amory, Dooneese, maleńka wojowniczka, zaczęła się rozwijać.

happy tiny kitten playful


Zaczęła się rozwijaćAndreaChristian

Amora z radością pozwalała swojej przybranej mamie ważyć swoje kocięta i niańczyć je, gdy tylko potrzebowała przerwy. Kocięta radośnie przewracały się na kolanach Andrei, rozkoszując się każdą chwilą więzi z nią.

Dooneese, najmniejsza ze wszystkich, była zdeterminowana, by dogonić swoje rodzeństwo i nie pozwoliła, by jej rozmiar ją powstrzymywał lub tłumił jej ducha przygody.

tiny kitten tuxedos


Była zdeterminowana, by dogonić swoje rodzeństwoAndreaChristian

Została pierwszym kociakiem, który uciekł z gniazda i zawsze szukał nowych przygód i odrobiny kłopotów.

“Wyszedłem spod prysznica i znalazłem ją skradającą się do mnie po podłodze. Wymknęła się między ścianą a toaletką. Tej małej dziewczynki nie da się powstrzymać.”

.
adventurous kitten snuggles


Dooneese jako pierwsza uciekła z gniazdaAndreaChristian

Świętowali jej kilogramowy kamień milowy i ukończenie butelki.

“Dooneese szybko doganiała swoją biologiczną siostrę, Peggy. Wtedy wiedziałem, że na pewno nic jej nie będzie. Była taką małą wojowniczką od pierwszego dnia i miała pasującą do tego osobowość.”

.
sweet tiny kitten


AndreaChristian

Jest wolnym duchem, zawsze maszerującym w rytm własnego bębna. “Często znajdujemy ją poza domem, jak bawi się skrawkiem papieru lub goni za promieniami słońca.”

.
sweet playful kitten mouse


AndreaChristian

Mały kociak wyrósł na oszałamiającego młodego kota z zachwycającą mieszanką dziwacznego uroku i ujmujących cech. “Od maleńkiego pigułkowego robaczka do małej księżniczki w mgnieniu oka.”

.
sweet adorable kitten


Rozkwitła w uroczego młodego kotaAndreaChristian

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kociej rodzinie i opiekunkach Andrei znajdziesz na Instagramie. Podziękowania dla St Francis Society Animal Rescue @stfrancisrescuetampa.

Powiązana historia: Kociak znaleziony na zewnątrz używający tylko przednich łap do chodzenia, natychmiast chce zabawy i czułości od każdego