Kot z ogromnymi łapami staje się najbardziej delikatną duszą, gdy życzliwi ludzie ratują mu życie 😻✨ Teraz żyje jak prawdziwy książę!

Kot z wielkimi łapami stał się najłagodniejszą duszą, gdy życzliwi ludzie uratowali mu życie. Teraz żyje jak prawdziwy książę.

.
highland lynx, maine coon cat


Kot BarnabeCelineCrom

4-letni polidaktyliczny kot z zakręconymi uszami został przywieziony do kliniki weterynaryjnej, gdy jego właściciele już go nie chcieli. Miał problemy z oddawaniem moczu z powodu niedrożności układu moczowego. Kiedy weterynarz zasugerował operację, właściciele odmówili. Jade, technik weterynarii, zaproponowała, że się nim zajmie, a właściciele zgodzili się oddać kota. Personel od razu zabrał się do pracy i był w stanie wskazać problemy i rozpocząć leczenie.

Mając nadzieję na znalezienie kotu najlepszej opieki, Jade skontaktowała się z Chatons Orphelins Montreal, organizacją ratującą zwierzęta, w celu uzyskania pomocy.

rescued cat fluffy


Został uratowany przez zespół weterynaryjnyChatonsOrphelins Montreal

Ratownicy natychmiast zorganizowali opiekę medyczną i rodzinę zastępczą, która zaopiekowała się kotem. “Jade zgłosiła się na ochotnika, by przywieźć go do nas do Montrealu w ciągu 2 godzin jazdy. Nazwaliśmy go Barnabe”, powiedziała Celine Crom z organizacji ratowniczej.

Barnabe miał szmery w sercu i przez długi czas był na złej diecie. Po usunięciu zatoru, jego życie zostało uratowane, a on w końcu był wolny od bólu i mógł ponownie zacząć korzystać z kuwety, gdy wyzdrowiał.

fluffy cat carrier


CelineCrom

Został poddany nowej diecie i umieszczony w wygodnym, cichym pokoju, gdzie mógł drzemać przez cały dzień. “Potrzeba było całej wioski, aby to wszystko było możliwe.”

Po dwóch tygodniach rekonwalescencji Barnabe był jak nowy kot z lepszym apetytem i zwiększonym poziomem energii.

puszyste kocie łapy, zakręcone kocie uszy


Barnabe otrzymał odpowiednie leczenie, które uratowało mu życieCelineCrom

“Był nieśmiały w stosunku do innych kotów i pozostawał w kącie, aby się przed nimi ukryć. Lubi być jedynym księciem w domu i w centrum uwagi.”

Barnabe to łagodna dusza z dużymi rękawicami. Lubi się nie spieszyć we wszystkim co robi.

fluffy cat highland lynx


Ma duże łapy, dodatkowe palce i zakręcone uszyCelineCrom

Nawet po tym wszystkim, co przeszedł, Barnabe nadal ma słodki charakter i zaczął cieszyć się małymi rzeczami w życiu.

“Jest dużym chłopcem, ale kruchym i potrzebuje specjalnej diety, aby pomóc mu pozostać na dobrej drodze. Jego życie będzie wypełnione miłością i radością.”

.
fluffy cat curled ears


CelineCrom

Barnabe rozkoszuje się spokojem swojego domu i towarzystwem swoich ludzi, gdy wyleguje się na wygodnej kanapie.

“Lubi obserwować wszystko, co robimy i patrzeć nam w oczy jak mały inspektor. Potrzebuje zachęty do zabawy, takiej jak zabawki z kocimiętką.”

.
fluffy cat curled ears


Lubi swoją nową zabawkę z kocimiętkąCelineCrom

“Jeśli spóźnimy się na jego karmienie, będzie wydawał małe miauknięcia, aby przypomnieć nam o czasie i zrobi to tak dżentelmeńsko.”

Barnabe uwielbia swoją drapaczkę, ćwicząc swoje duże łapy (i kciuki) i ocierając się o nią twarzą.

fluffy cat scratching pad


CelineCrom

Dzięki wygodnemu domowi, kochającym ludziom i wspaniałej opiece, Barnabe w końcu stał się prawdziwym sobą.

Wskakuje na meble i odkrywa nowe wysokości z nowo odkrytą pewnością siebie. Bardzo polubił swój “koci system rozrywki” przy oknie.

fluffy cat curled ears


Barnabe uwielbia swój książęcy tronCelineCrom

“Duże kocie drzewko lub koszyk przy oknie przynoszą mu wiele radości. Lubi szpiegować ptaki i sąsiadów przez okno jak mała sowa.”

Barnabe znalazł kilka swoich ulubionych punktów obserwacyjnych w całym domu, obserwując swoje królestwo jak prawdziwy książę.

sweet fluffy cat curled ears


Stał się prawdziwym księciemCelineCrom

Dzięki personelowi weterynaryjnemu, który nigdy się nie poddał, Barnabe może odpocząć i zrelaksować się na swoim tronie, obserwując mijający dzień.

zabawka ze zwiniętymi uszami kota


CelineCrom

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Barnabe i Chatons Orphelins Montreal na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Rodzina i ich kot zmieniają wszystko dla małego 4-tygodniowego kociaka w świecie, którego nie widzi