Kot z obłąkaną nadzieją obserwował życzliwą osobę z oddali, zanim znalazł odwagę podejść do drzwi i zmienić swoje życie! 🐱💔➡️💪

Kot obserwował życzliwą osobę z daleka, zanim znalazł odwagę, by podejść do drzwi i zmienić swoje życie.

bezpański kot krzaki


HumphreyAshley

Kilka tygodni temu Ashley, dyrektor Liberation Cat House, zauważyła nową twarz w swoim sąsiedztwie – samotny pręgowany kot pojawił się w krzakach przed jej domem.

“Był trochę płochliwy, kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy. Myślę, że wiele z jego płochliwości miało związek z całym hałasem (z ruchliwej ulicy) i tak wieloma wydarzeniami”, Ashley podzieliła się z Love Meow.

“Zbliżał się do mnie, ale potem przejeżdżała głośna ciężarówka, a on uciekał z powrotem w krzaki.”

.
bezpańskie kocie krzaki


Pojawił się przed domem i spał w krzakachAshley

Ashley zaczęła karmić kota, pisząc posty i pytając w okolicy, czy ma dom, ale nikt się po niego nie zgłosił.

Przez jakiś czas nieśmiały kocurek obserwował Ashley z daleka lub zza krzaków. Szybko nauczył się, że zawsze przychodziła z jedzeniem i znalazł w sobie odwagę, by podejść do jej drzwi.

bezpański kot ukrywający się w krzakach


Humphrey obserwował Ashley zza krzakówAshley

“Zaczął mnie rozpoznawać i natychmiast przybiegał się przywitać. Zaczął nawet czekać przy drzwiach o określonych porach dnia.”

Kiedy tabby zaakceptował zwierzęta, stał się przytulanką, ocierając się o Ashley i pochylając się do drapania po głowie. Był przyjazny i nie pasował do ulicy.

.
sąsiedztwo bezpańskiego kota


Ashley

Ashley i jej zespół w Liberation Cat House planowali sprowadzić go i znaleźć mu dom, na który zasługiwał.

“Próbowałam sprowadzić go kilka razy tylko na bardzo krótkie okresy, ale nieuchronnie biegł do drzwi i chciał z powrotem wyjść. Wkrótce stało się odwrotnie – kiedy był na zewnątrz, słyszałem, jak miauczy pod drzwiami, błagając o wpuszczenie do środka.”

sweet stray cat friendly


Pewnego dnia zdecydował się zaakceptować zwierzętaAshley

Pewnego dnia wszedł za Ashley do domu, gdy tylko otworzyły się drzwi i nigdy nie oglądał się za siebie. “Myślę, że zdecydował, że życie w domu jest dla niego.”

“Zaczął chodzić, jakby był właścicielem tego miejsca, wypróbowując wszystkie kocie drapaki, a następnie znajdując miękkie łóżko, w które mógł się wtulić.”

.
happy snuggly cat


Humphrey jest taki szczęśliwy, że jest w domuAshley

Podekscytowany tym, że znalazł się poza ulicami, kot Humphrey wczołgał się na kolana Ashley, ugniatając ją i mrucząc jak burza.

Humphrey został wykastrowany, zweryfikowany i wyleczony z ZUM. “Jego wiek szacujemy na około dwa lata. Jest niesamowicie dobroduszny i słodki. Uwielbia spotykać się z ludźmi – zwłaszcza gdy go pogłaszczą, zacznie się do nich przytulać i mruczeć.”

sweet cat rolling around


Jest wykastrowany, zweryfikowany i gotowy do znalezienia domu na zawszeAshley

“Jest bardzo czuły. Kiedy musiał iść do weterynarza, byli zachwyceni tym, jaki jest dobry. Nie ma nic przeciwko temu, by go podnosić, i tak dobrze sobie radził, gdy musieli go zbadać.”

Ashley zabrała ostatnio Humphreya na imprezę, gdzie otrzymał mnóstwo miłości i pieszczot od ludzi. Większość czasu spędził wylegując się na swojej przybranej mamie, drzemiąc zadowolony i nie przejmując się niczym.

happy lap cat


Uwielbia siedzieć na kolanach przez cały dzieńAshley

“Żałuję, że nie znam jego historii, ponieważ jest takim dobrym chłopcem i ufa ludziom, mimo że mieszkał na zewnątrz. Cieszę się, że trafił do mnie” – dodała Ashley.

“Wiem, że jego dom na zawsze jest tam, z kimś, kto chce adoptować czułego, milutkiego chłopca, który naprawdę się z nimi zwiąże.”

.
playful cat cute


Ashley

“Jedną z najlepszych rzeczy w adopcji dorosłego kota jest poznanie jego osobowości. Bardzo szybko nauczyłam się, że Humphrey jest kochankiem. Siedząc na twoich kolanach jest najszczęśliwszy.”

Humphrey zawędrował we właściwe miejsce po pomoc. Opuścił ulice i nigdy nie oglądał się za siebie.

.
sweet cat happy


Ashley

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Humphrey’u (w Orlando) i Ashley’s fosters na Instagramie oraz Liberation Cat House na Instagramie.

Powiązana historia: Kot spróbował życia w domu po tym, jak większość życia spędził na zewnątrz i okazało się, że to najlepsza rzecz w jego życiu