Kot z naturalną maską ma kocię, które wyciągnęło własny wygląd –

Kot z naturalną maską ma kocię, które wyciągnęło własny wygląd –

Boy to uroczy kot o specyficznym wyglądzie, dzięki któremu zyskał przydomek “Lis”. Kotek ma naturalną maskę, która sprawia, że wygląda jakby był ubrany na specjalny dzień.

Ale historia zmierza ku transcendencji, bo niedawno lisia kotka Boy urodziła kociaka, który wygląda zupełnie jak jego charakterystyczny ojciec. Oba zostały sfotografowane przez właściciela i umieszczone na portalach społecznościowych, wzbudzając sensację wśród użytkowników.

Utrzymując ten sam temat, syn Boya nazywa się Banndit i jest obecnie sensacją w mediach społecznościowych. Indraini Noor, to imię właściciela obu kotków i jest zachwycony, że jest ich adopcyjnym ojcem. Kiedy tylko ma okazję, zamieszcza zdjęcie obu kociąt robiących wyjątkowe rzeczy.

“Boy i Key, kocia mama, urodzili swoje kociaki. Co zadziwiające, Banndit urodził się z taką samą ‘maską twarzy’ jak jego ojciec.” wspomina Indraini Noor, przypominając sobie, kiedy miał miejsce wspomniany poród.

Indraini czuje się szczęśliwa i bardzo dumna z posiadania swoich pupili, te dwa wyjątkowo wyglądające koty wypełniły jego dom i jego życie nowymi doświadczeniami i mnóstwem miłości. Obiecała, że będzie się opiekować kociętami tak, jakby były częścią jej rodziny.

iwhy_75

Każdego dnia Indraini zamieszcza zdjęcia i filmy, które robi swoim ukochanym kociakom, aby jego ponad 8000 followersów na Instagramie mogło się dobrze bawić przy jego poczynaniach. Bez wątpienia zwierzęta to wyjątkowe istoty, o które należy dbać i szanować.

iwhy_75