Kot uśmiecha się, gdy otwierają drzwi domu dla swoich kotów, aby nie żyły na zewnątrz –

Kot uśmiecha się, gdy otwierają drzwi domu dla swoich kotów, aby nie żyły na zewnątrz –

Oreo to kotka, która miała schorzenie ulicy, które nie pozwalało jej na optymalny rozwój. Każdy, kto widział bezdomnego kota wie, że zwierzęta te muszą pokonać wiele perypetii, w tym sytuację sprowadzenia życia na ten świat.

Wspomniana kotka była w trakcie ciąży, gdy została znaleziona przez ludzi, którzy przywykli do okazywania empatii innym formom życia.

Oreo to czarno-biały kot, który błąkał się bez celu po ulicach miasta Dundas w Ontario w Kanadzie. Cierpiała na różne choroby skóry i była w ciąży. Musieliśmy jej pomóc w każdy możliwy sposób.

Słony Zwierzak R

Rodzina, która postanowiła pomóc Oreo, po przyjęciu jej do swojego domu, skontaktowała się z Salty Animal R. przewidując, że kotka wkrótce urodzi, aby mogli zorganizować adopcję przyszłego potomstwa.

Salty Animal R

“Nigdy więcej nie będą musiały żyć na ulicy i nie powiększą przeludnienia bezdomnych kotów w naszej społeczności” karly i Katelyn Saltarski, współzałożycielki Salty Animal R., powiedziały mediom cyfrowym Love Meow.

Kotka urodziła pięć kociąt i nigdy ich nie opuściła. Była zdeterminowana, aby nie być nieobecną w życiu swoich kociąt. W schronisku dała jasno do zrozumienia, że jest całkowicie zdeterminowana, by nie wyjść ze swojej roli.

“Mama Oreo jest najbardziej kochającym dzieckiem. Zawsze upewniała się, że jej dzieci są pod opieką. Jesteśmy tak szczęśliwi, że jej poszukiwacze wkroczyli (w samą porę)” wspomniał rodzinę, która go uratowała.

“Oreo i jej pięć dzieci są oficjalnie w swoich wiecznych domach i nie moglibyśmy być dla nich szczęśliwsi. Wszyscy mieli szczęście z najlepszymi adoptującymi” wspomniały osoby odpowiedzialne za organizację w wywiadzie z love meow. W przypadku Oreo zaobserwowano, co następuje: “Miała obsesję na punkcie przybranego ojca Chrisa i stale mruczała”.

Salty Animal R

“Oreo wykonała niesamowitą pracę, wychowując swoje dzieci i nadal była najsłodszą małą dziewczynką. Została najlepszymi przyjaciółmi z naszym psem rezydentem, Nood, i szczęśliwie podzieliła się z nią swoimi dziećmi. Kociaki każdego dnia pokazywały więcej swoich osobowości”napisało na mediach społecznościowych schronisko dla zwierząt.

Słony Zwierzak R

Kociaki nazywają się Griswold, Clara, Tinsel, Juniper i Noel i są w godnym pozazdroszczenia zdrowiu. Ich kocia matka oderwała od nich wzrok tylko wtedy, gdy pojawiły się ich smakołyki: “Kochała swoje smakołyki tak bardzo, że domagała się ich i żądała więcej czułości każdego wieczoru”powiedziała opiekunka.

Słone zwierzę R

“Mogą nazwać swoje nowe rodziny i ciepłe, przytulne domy domem, zamiast oblodzonych ulic” powiedział schronisko w oficjalnym oświadczeniu. Oreo i jej pięć kociąt przeszły od bycia na ulicach do cieszenia się stałym, kochającym domem.