“Kot Tom wchodzi do przyczepy po latach tułaczki na zewnątrz, jego życie właśnie diametralnie się zmieniło! 🏡🐱”

Kot trafił do domu z przyczepą po latach włóczenia się na zewnątrz. Jego życie miało stać się o wiele lepsze.

tom cat cheeks


PatoffoChatonsOrphelinsMontreal

Kobieta o dobrym sercu dokarmiała koty w swojej przyczepie kempingowej i szukała pomocy dla bezpańskich zwierząt, którymi nie miał się kto zaopiekować.

Miejscowy ratownik zwierząt dowiedział się o sytuacji i zaoferował jej pomoc. Jeden po drugim, przynosili koty w bezpieczne miejsce. Wśród nich był nieuchwytny kocur, który najwyraźniej spłodził wiele miotów w kolonii kotów.

Utrzymywał się z dala od ludzi, jadł tylko wtedy, gdy nikogo nie było w pobliżu i przechytrzył swoją ratowniczkę, gdy próbowała go złapać w humanitarną pułapkę.

bezpański kot


ChatonsOrphelinsMontreal

“Wielki kocur był podstępny. Kilka razy udało mu się uciec z pułapki” – mówi Celine z Chatons Orphelins Montreal.

Był sprytny i zawsze wydawał się być o krok przed innymi, ale kot wiernie wracał na posesję życzliwej kobiety po jedzenie. Z mnóstwem smakołyków i łagodnym głosem rozgrzał się do swojego dostawcy żywności.

bezpański kot


ChatonsOrphelinsMontreal

Pewnego dnia kot zebrał się na odwagę i wszedł do przyczepy kobiety. Z ciekawskimi oczami i głodem wślizgnął się do jej domu. Gdy drzwi się za nim zamknęły, był bardzo zdenerwowany, nie wiedząc, że jego życie wkrótce stanie się o wiele lepsze. Został nazwany Patoffo i udał się prosto do kliniki.”

.
rescued cat shy


ChatonsOrphelinsMontreal

Patoffo był zagubiony i przytłoczony wszystkimi zmianami, ale nigdy nie syczał i nie miał w sobie złośliwej kości. “Widzieliśmy, że za tymi zmartwionymi oczami kryje się słodkie serce.”

Nie odwrócił się, gdy jego ratownik próbował pogłaskać go po policzku drapakiem. Wciąż był przestraszony, ale pochylił się w stronę zwierzaków. Powoli, ale pewnie, strach w jego oczach zniknął.

.
shy cat pets


Był bardzo przestraszony, ale pozwolił ratownikowi pogłaskać się drapakiemChatonsOrphelinsMontreal

Po uzyskaniu wszelkiej niezbędnej opieki weterynaryjnej, przybył do swojego domu zastępczego i zaserwowano mu ucztę godną króla.

Po pożarciu każdego kąska i zbadaniu swojej nowej przestrzeni, zrelaksował się, podszedł do swojego przybranego opiekuna i szturchnął go twarzą w podbródek, aby się podrapać.

uratowana karma dla kota


Zjadł całe jedzenie, będąc pod opieką swojej rodziny zastępczejChatonsOrphelinsMontreal

Upadł na podłogę, odsłaniając swój puszysty brzuch, ostateczną oznakę zaufania. “Widzimy, że mimo dużych policzków i łap wciąż jest dzieckiem. Kiedy zdał sobie sprawę, że jest bezpieczny, ujawniła się jego prawdziwa osobowość.”

Patoffo rozkwitł jako pewny siebie kot i lubi błagać o uwagę, przewracając się na grzbiet i wpatrując się w swoich ludzi błagalnym wzrokiem.

uratowany kot szczęśliwy


Zaczął wychodzić ze swojej skorupyChatonsOrphelinsMontreal

Ma nienasycony apetyt na jedzenie i uczucia. “Gdy tylko na niego spojrzysz, podchodzi i ociera się o ciebie twarzą. Ma około czterech lat, ale w głębi serca nadal jest kociakiem.”

“Patoffo nadal jest zaskoczony nagłymi dźwiękami, ale przeszedł długą drogę w krótkim czasie. Jest słodki jak pluszowy miś i po prostu chce być kochany.”

.
słodki kot wyciągający łapki


Pięknie przystosował się do życia w pomieszczeniachChatonsOrphelinsMontreal

Po kilku latach błąkania się po ulicach, Patoffo w końcu wiedzie dobre życie, jakiego zawsze pragnął.

“Jego dni nędzy i walki o przetrwanie dobiegły końca. Znajdzie rodzinę na zawsze, która będzie go rozpieszczać bez końca.”

.
happy cat bed


Uwielbia łóżko i robi na nim mnóstwo ciastekChatonsOrphelinsMontreal

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Patoffo i Chatons Orphelins Montreal na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kociak pokazuje wszystkim, że jest idealny i chce być trzymany przez cały dzień, kiedy przybywa na ratunek dla zwierząt