Kot spędził cały rok w schronisku, marząc o własnym domu, aż w końcu spełnił swoje marzenie! 🐱🏡 BAJKOWY FINAŁ! 🌟

Po opiece nad swoimi kociętami, schroniskowa kotka spędziła cały rok marząc o dniu, w którym będzie miała swoje bajkowe zakończenie.

calico cat shelter


KekoExploitsValleySPCA

Keko, oszałamiająca kotka calico, przybyła do Exploits Valley SPCA jako karmiąca matka, czule opiekująca się swoimi kociętami. Personel schroniska umieścił je w wygodnym żłobku, mając nadzieję, że gdy kocięta osiągną odpowiedni wiek, wszystkie szybko znajdą swoje kochające domy.

Przez następne osiem tygodni Keko obsypywała swoje maluchy bezwarunkową miłością, ucząc je kociego świata i wychowując je na radosne, zabawne młode koty. “Jest jednym z najbardziej przyjaznych kotów w okolicy. Kocha ludzi i nie może dostać wystarczająco dużo uwagi”, podzielił się SPCA.

Kiedy każdy kociak osiągnął wiek adopcyjny i odszedł do nowych domów, Keko pozostała w tyle, ostatnia czekając na swoje szczęście.

.
sweet cat calico nursing kittens


ExploitsValleySPCA

“Koty matki muszą czekać tygodniami, gdy opiekują się swoimi kociętami, troszcząc się o nie, ucząc je. Czekają, aż jeden po drugim, każdy wiewiórczy pakiet słodkości zostanie adoptowany.”

Keko dołączyła następnie do innych schroniskowych kotów w dużym pokoju, osiedlając się w swoim małym mieszkaniu. Gdy dni zamieniły się w tygodnie, została przeniesiona do innego pokoju, gdzie dzieliła podłogę z innymi kocimi rezydentami, cierpliwie czekając na swoją szansę na wymarzony dom.

calico cat kitten shelter


ExploitsValleySPCA

W pewnym momencie Keko była rekordzistką pod względem najdłuższego oczekiwania w schronisku, a pracownicy byli zaskoczeni, dlaczego tak urocza kotka była tak długo pomijana.

“Jest urocza, drobnej postury, łagodna i ma łagodną osobowość. Dogaduje się z prawie każdym. Keko jest typem “wallflower”, który może zostać przeoczony, jeśli śpi w dziupli w godzinach odwiedzin.”

.
sweet calico cat shelter


ExploitsValleySPCA

Po spędzeniu roku w ośrodku adopcyjnym, Keko została adoptowana przez rodzinę, tylko dlatego, że ich kot rezydent ją odrzucił. “Keko myślała, że znalazła swój wieczny dom. Niestety, została zwrócona, ponieważ inny kot w domu czepiał się jej.”

Podczas jej krótkiego pobytu w rodzinie, pracownicy byli zaskoczeni odkryciem jej głębokiego przywiązania do małych ludzi w domu.

shelter cat cubby hole


ExploitsValleySPCA

Keko wróciła do swojej małej dziupli, trzymając się nadziei, że idealna rodzina wkrótce ją znajdzie.

Kilka tygodni później inna rodzina, która wcześniej adoptowała z SPCA, zauważyła Keko i natychmiast zakochała się w jej łagodnej naturze. Widząc, jak długo czekała, zdecydowali się otworzyć swoje serca i dom, aby ją powitać.

cat window watching


Keko, teraz Ruby, znalazła swój koci system rozrywki w swoim nowym domuExploitsValleySPCA

Już po tygodniu stało się jasne, że Keko jest dokładnie tam, gdzie jej miejsce.

Od chwili, gdy weszła do swojego nowego domu, ciągnęła w stronę młodego syna rodziny i uczyniła swoją misją pilnowanie i chronienie go każdej nocy.

cat sleeping happy


Ruby i jej ulubiona osoba na świecieExploitsValleySPCA

“Keko, teraz Ruby, śpi z moim synem każdej nocy, odkąd jest z nami. Weszła, jakby była tam od zawsze. Podbija serca wszystkich” – podzieliła się rodzina.

Ruby upewnia się, że jej mały człowiek nigdy nie jest sam i zawsze jest u jego boku, gotowy być jego niezłomnym towarzyszem, gdy tylko potrzebuje przyjaciela.

cat sleeping bed


Pilnuje swojego małego człowieka każdej nocyExploitsValleySPCA

Jest zachwycona, że znalazła swoje własne miejsce z kochającymi ludźmi i nowym kocim bratem, Milo, który ją uwielbia.

Spędzają dni obserwując małe stworzenia za oknem i ciesząc się swoim towarzystwem.

cats window watching


Ruby i jej nowy koci brat MiloExploitsValleySPCA

“Jesteśmy tak błogosławieni, że mamy okazję dać tym pięknym kotom życie, na jakie zasługują.”

Po prawie 15 miesiącach w schronisku, Ruby w końcu doczekała się swojego bajkowego zakończenia i teraz wiedzie najlepsze życie.

happy calico cat paw


Szczęśliwy i kochanyExploitsValleySPCA

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Exploits Valley SPCA na Facebooku i ich kanale YouTube @BirdieWorld382.

Powiązana historia: Kociak Znaleziony Pod Samochodem Stał Się Bardzo Bliski Dwóm Kotom Czekającym Na Dom, Właśnie Otrzymały Wspólne Życzenie