Kot przytula małego kociaka, który właśnie został uratowany –

Kot przytula małego kociaka, który właśnie został uratowany –

Moonglade Rose znalazła kotka, który został pozostawiony sam sobie. Kocie zdrowie było zagrożone i potrzebował dużo wsparcia. Aby wypełnić pustkę dla małego zwierzęcia, wykorzystano ciepło ciała innego dorosłego kota.

Andy to imię kota, który w naturalny sposób przywiązał się do małego Opiego. Po kilku dniach oba koty nawiązały taką przyjaźń, że gdziekolwiek był jeden, tam pojawiał się drugi.

Róża Moonglade

Poniższa historia pokazuje, jak w gatunku przyjaźń może zostać wyniesiona na poziom superlatyw. Właśnie w tych momentach, kiedy traci się nadzieję, najbardziej potrzebne jest ramię takie jak to, które Andy oferuje Opiemu.

Róża Moonglade

Moonglade wspomina, że gdy dotarł z kotkiem do domu, ten zaczął marudzić. Gdy tylko Andy usłyszał pisk małej, przybiegł. Cipek przytulił się do nowego kociaka i zaczął go pielęgnować, jakby chciał go pocieszyć i powitać w domu.

Róża Moonglade

Andy przyjął go natychmiast i ciągle przytulał”, moonglade udostępnione dla mediów cyfrowych Love Meow.

Róża Moonglade

Dorosły kociak nie opuszczał tej nocy swojego małego przyjaciela, strzegąc go u swego boku jak opiekuńcze rodzeństwo.

Andy również miał podobną sytuację jak Opie. On również został uratowany z sytuacji związanej z utratą życia. Być może dlatego wykazuje tak wiele empatii.

Róża Moonglade

Opie zdaje się mi ufać i dalej śpi na mnie. Ten maluch mieści się w mojej dłoni. A Andy absolutnie go kocha moonglade wspomina.

Andy daje dużo miłości swojemu bratu i od kilku lat uczy go o piaskownicy, jak lądować na łapach, jak polować i bawić się, ale przede wszystkim jak się przytulać.” powiedziała ludzka matka tych kotków.

Róża Moonglade

Zostałam adoptowana… Zawsze mi czegoś brakowało, nawet po tym, jak poznałam swoją biologiczną rodzinę, ale Andy uratował mi życie. A teraz Opie wydaje się robić to samo dla Andy’ego. Co się dzieje, to się dzieje ” – powiedział Moonglade.

Róża Moonglade

“Andy absolutnie (kocha) ją i chroni. Moi szczęśliwi chłopcy. Jestem takim szczęściarzem.”podsumował Moonglade.