Kot prowadzi życzliwą osobę do miski kociąt, którymi się opiekowała. Jest tak szczęśliwa, że wreszcie ma pomoc! 😻🐾

Kotka zaprowadziła życzliwą osobę do wanny z kociętami, którymi się opiekowała. Była taka szczęśliwa, że w końcu otrzymała pomoc.

cat nursing kittens


Taylor i jej kociętaSparkleCatRescue

Tydzień temu Christina L., ratownik zwierząt, zauważyła przyjaznego bezpańskiego kota biegnącego przez parking. Podążyła za nim i była oszołomiona tym, co odkryła.

Zobaczyła młodszego kota leżącego obok malutkiego kociaka. Około dwóch stóp dalej stała plastikowa wanna przekształcona w prowizoryczne schronienie dla zdziczałych kotów. Znajdowały się w niej dwa mioty kociąt, którymi opiekowała się przybłęda, która ją do nich zaprowadziła.

Starsza kotka o imieniu Taylor jest matką młodszego kota. Obie urodziły w odstępie dwóch tygodni.

.
kittens tub stray


Taylor opiekowała się dwoma miotami kociąt w plastikowej wannie, która została przekształcona w prowizoryczne schronienieSparkleCatRescue

“Jedyną ściółką w koszu były liście zebrane z jałowej podłogi małego patio” – powiedziała Christina. “Młoda mama nie karmiła swoich kociąt. Taylor próbowała nakarmić je wszystkie (swoje małe dzieci i delikatne wnuki).”

Christina natychmiast skontaktowała się ze Stephanie Grantham, założycielką Sparkle Cat Rescue, i zapytała, czy ma zapasy, aby uzupełnić mniejsze kocięta.

kittens carrier fluffy


Pięć kociąt TaylorSparkleCatRescue

W okolicy znajdowała się kolonia kotów, która nie była dla nich bezpiecznym miejscem do życia. “Nasze lokalne schronisko nie chciało ich przyjąć, a one nie mogły zostać w tej posiadłości” – powiedziała Stephanie w rozmowie z Love Meow. Członkowie społeczności ratowniczej zjednoczyli swoje wysiłki, aby sprowadzić je do domu.

Stephanie zabrała Mamę Taylor i jej piątkę na ratunek. Dostarczyła również zapasy dla innej współczującej osoby, która zaczęła karmić butelką mniejsze kocięta, które przeżyły, a także opiekować się dwoma innymi kociętami, które zabezpieczyli. Inna wolontariuszka otworzyła swój dom dla młodszej mamy kota i jeszcze jednego, który potrzebował bezpiecznego schronienia.

bezpański kot w samochodzie


SparkleCatRescue

To wymagało wioski, ale dzięki niestrudzonym wysiłkom wszystkie były bezpieczne.

Taylor, nazwana na cześć gwiazdy pop Taylor Swift, była bardzo rozmowna i towarzyska. Zwiedzała wnętrze samochodu, zanim wróciła do skrzyni, by zająć się swoją wymagającą piątką.

cat tending to kittens


SparkleCatRescue

Jak tylko położyła się na boku, kocięta ucichły na ćwierkanie i mruczenie Taylor. Przylgnęły do niej, gdy udały się do domu zastępczego z Erin i Lauren.

“Taylor jest taką słodką, ufną dziewczyną i prawie natychmiast się zadomowiła” – powiedziała Erin Love Meow.

.
cat nursing kittens


SparkleCatRescue

“Umieściliśmy jej dzieci w kojcu z przytulnym łóżkiem, jedzeniem i kuwetą, a ona obserwowała nas przez cały czas, robiąc kilka komentarzy do swoich dzieci tu i tam.”

“Kiedy upewniła się, że są wygodne, rzuciła się do przytulania się od nas. Naprawdę uwielbia być kochana.”

.
sweet cat indoors


Taylor jest taka szczęśliwa, że może być w domuSparkleCatRescue

Taylor docenia życzliwych ludzi, którzy pomagają jej wychować ostatni miot. Jej piątka, Chloe, Sami, Sophia, Marcus i Clara (wszystkie nazwane na cześć nowego albumu Taylor Swift) zaczynają jeść samodzielnie.

Podczas gdy kocięta tasują się po kojcu, ćwicząc swoje umiejętności zapaśnicze, Taylor może się zrelaksować i poświęcić trochę czasu dla siebie.

calico kitten sweet


SophiaSparkleCatRescue

“Taylor (prezes) wydaje się być szczęśliwa, że możemy niańczyć kocięta, ale jeśli jej potrzebują, od razu wskakuje, by je pocieszyć. Maluchy, lub stażyści, jak lubimy je nazywać, są teraz na etapie, w którym uwielbiają siłować się ze sobą, a nawet z nami.”

Kocięta doskonalą swój chód i koordynację, a wkrótce będą miały cały pokój jako swój plac zabaw i będą się beztrosko poruszać.

cat nursing kittens


SparkleCatRescue

Taylor i jej kocięta, niegdyś zapomniane kotki, kwitną w swoim domu zastępczym dzięki życzliwości wielu wolontariuszy. Nigdy nie będą musiały spędzić kolejnego dnia na zewnątrz i będą pielęgnowane w przytulnym i kochającym domu.

sweet ginger kitten


SamiSparkleCatRescue

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Taylor i jej kociętach oraz Sparkle Cat Rescue na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Rodzina i ich kot zmieniają wszystko dla małego 4-tygodniowego kociaka w świecie, którego nie widzi