KOT POZNAJDUJE SZCZĘŚCIE – PRZEMIENIŁ SIĘ W PIĘKNO PO MIESIĄCACH ODTWARZANIA ULICY! 🐱✨ JEST GOTOWY NA WIECZNY DOM!

Kot przeszedł piękną przemianę dziewięć miesięcy po tym, jak został uratowany z ulicy. Teraz jest gotowy na swój dom na zawsze.

sweet cat ears


Kot BlizzardAllie

Kot z kalafiorowatym uchem od jakiegoś czasu mieszkał na zewnątrz. Ulice nie były dla niego łatwe. Jeden z mieszkańców zaczął go karmić, zauważył jego pogarszający się stan zdrowia i zabrał go do weterynarza.

Miał plamy brakującego futra na całym ciele z powodu choroby skóry i rozpaczliwie potrzebował leczenia i umieszczenia. “Weterynarz zadzwonił do nas, aby sprawdzić, czy możemy pomóc. Na szczęście jego przybrana mama od razu się zgodziła” – powiedziała w rozmowie z Love Meow Sara Sharp, założycielka Community Cat Club. “Potrzebował dużo TLC, kiedy go dostaliśmy.”

.
uratowane kocie ulice


Został znaleziony na ulicy w kiepskim stanieCommunityCatClub

Kot, pieszczotliwie nazwany Blizzard, rozpoczął swoją leczniczą podróż w domu zastępczym. Po przybyciu był nieco powściągliwy, nieśmiały w transporterze, dopóki jego przybrana mama, Allie, nie zapewniła go delikatnymi pieszczotami podbródka.

Był słodki i otwarty na dotyk, wtapiając się w dłoń Allie, jakby wiedział, że jest z nią bezpieczny.

uratowany kot dom zastępczy


Blizzard przybył do swojego domu zastępczegoAllie

Wypełnił pokój swoim zadowolonym pomrukiem, leżąc obok swojej przybranej mamy i wygrzewając się w miłości.

Allie ściśle współpracowała z weterynarzem, aby ustalić, co będzie najlepsze dla kota. Dzięki codziennemu leczeniu, lekom i TLC, zaczęła dostrzegać postępy u Blizzarda i ostatecznie przywróciła go na właściwe tory.

sweet cat rescue


Ogrzał się do swojej przybranej mamy i zaczął podążać za niąAllie

“Kiedy zaczął czuć się lepiej, jego osobowość na pewno się ujawniła” – podzieliła się Allie.

Blizzard ożywił się, gdy nie odczuwał już bólu ani dyskomfortu. Dzięki zwiększonemu apetytowi przybrał na wadze i zyskał mnóstwo siły.

sweet cat ears


Dzięki dobremu jedzeniu i opiece zaczął zdrowiećAllie

Blizzard zaczął chodzić za swoją przybraną mamą po pokoju ze sprężystym krokiem, zawsze gotowy zaoferować przytulanie.

Zaczął być ciekawy swojego otoczenia, przyciągały go miękkie koce i łóżka, a także zaczął wykazywać zainteresowanie zabawkami. Tak bardzo polubił przytulanie, że szukał go, kiedy tylko mógł.

friendly sweet cat blizzard


Gdy poczuł się lepiej, jego osobowość zaczęła błyszczeć Allie

“Potrafi nawet być najlepszym rodzajem szefa ze swoimi ćwierkaniami i miauczeniem, które wydają się mówić dokładnie to, czego chce.”

Po kilku miesiącach rekonwalescencji jego skóra ładnie się zagoiła, oczy były czyste i jasne, futro odrosło miękkie i lśniące, a poziom energii wzrósł.

.
sweet cat blizzard


Lubi przytulać się do swoich ludziAllie

Blizzard wyrósł na certyfikowanego pluszowego misia, który nie kocha niczego bardziej niż bycie wtulonym w ramiona swoich ludzi. Lubi drzemać z nimi na łóżku i dostawać drapanie po uszach i brodzie.

Poznał kilku przybranych przyjaciół i wziął ich pod swoje skrzydła jak kochający starszy brat.

cuddly cat blizzard


Allie

Blizzard jest teraz na specjalnej diecie ze względu na wrażliwość skóry i otrzymuje leki w razie potrzeby. Po dziewięciu miesiącach spędzonych w rodzinie zastępczej jest bardziej niż gotowy na znalezienie własnego królestwa.

“Od momentu przyjęcia jest najsłodszym chłopcem. Uwielbia się przytulać i cały czas domaga się uwagi. Dogaduje się z kotami i kocha każdego, kogo spotka.”

.
cuddly cat blizzard happy


Rozkwitł jako przytulankaAllie

“Cieszymy się, że szczęśliwa rodzina przyjęła go do swojego domu i że Blizzard będzie kochany bez końca, bo z pewnością na to zasługuje.”

.
happy cat fireplace snuggly


Kocha miękkie rzeczy i ciepłe miejscaAllie

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Blizzard (w South Jersey) i Community Cat Club na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kociak przylgnął do rodzinnego kota i cieniuje go wszędzie, dając się przy okazji adoptować