Kot podgląda budynek i próbuje dostać się do środka wielokrotnie, aż rodzina go zaopiekuje i zmieni mu życie! 😺🏢

Kot czaił się wokół budynku, próbując dostać się do środka, dopóki pewna rodzina nie zabrała go i nie zmieniła jego życia.

panther kitty cat window


Kot ForrestNora

Kot czaił się wokół publicznego kompleksu mieszkaniowego i wielokrotnie próbował wkraść się do środka. Młoda kobieta była tam, aby odwiedzić swojego krewnego, kiedy zobaczyła go przyciskającego się do szklanego okna przy wejściu.

Kiedy wyszła na zewnątrz, kot rzucił się na nią, ćwierkając i ocierając się o jej nogi. Im dłużej przebywała z kotem, tym bardziej martwiła się o jego bezpieczeństwo, biorąc pod uwagę, jak przyjazny był i jak inne bezpańskie zwierzęta znęcały się nad nim.

Mając nadzieję na zabranie go z ulicy, skontaktowała się z lokalnym ratunkiem, Little Wanderers NYC, w celu uzyskania pomocy.

bezpański kot pantera


Czaił się wokół budynku i próbował dostać się do środkaLittleWanderersNYC

“Forrest, aka Sir Chirps Alot, miał wspaniały wpływ na każdego, kogo spotkał” – podzielił się znalazca. Pomimo tego, co przeszedł, “wciąż był otwarty na kontakt z ludźmi, co pokazuje, jak wielką, ciepłą i czystą duszą jest naprawdę.”

Nora z Little Wanderers NYC otrzymała telefon późnym popołudniem. Ponieważ nikt inny nie mógł pomóc, pospieszyła na miejsce po pracy. “Jesteśmy wypełnieni po brzegi, ale nie mogliśmy zostawić tam tego malucha”, Little Wanderers NYC podzieliło się z Love Meow.

sweet friendly cat


Forrest był od razu przyjaznyLittleWanderersNYC

Rozejrzeli się po okolicy, ale nie mogli znaleźć kota. Robiło się późno i padał deszcz, ale postanowili zrobić jeszcze jedno okrążenie wokół wieżowca.

“(Znalazca) czasami myślał, że jest na ścieżce pod jakimś rusztowaniem w kierunku piwnicy” – powiedziała Nora Love Meow.

.
bezpański kot przyjazny


Ocierał się o nogi znalazcy, aby zwrócić na siebie uwagęLittleWanderersNYC

“I tam był w małej kupce mokrych liści. Razem wymyśliliśmy imię Forrest i tak już zostało. Jest nie tylko tajemniczy i królewski, ale jest też wielkim głupkiem.”

Po tym, jak Nora przyniosła Forresta do samochodu, sprawdził otoczenie i wślizgnął się na siedzenie kierowcy. Przytulił się do Nory, trącając ją nosem, jakby chciał jej podziękować za uratowanie go.

.
transporter ratunkowy dla bezpańskiego kota


Forrest był w końcu bezpiecznyNora

Forrest został wykastrowany i zweryfikowany, i nie zajęło mu dużo czasu, aby idealnie dopasować się do swojego nowego domu.

“Gdyby szczeniak czarnego labradora utknął w ciele kota, to byłby to on. Uwielbia się bawić i biegać, ale jednocześnie regularnie się przewraca i wpada na różne przedmioty. Uwielbia zabawki, zwłaszcza różdżkę z myszką, którą zawsze chce zanieść do swojego drapaka.”

.
sweet panther cat window


Szybko poczuł się jak w domuNora

Jak tylko poznał młodych członków rodziny, był oczarowany. “Natychmiast nawiązał z nimi więź. Uwielbia być blisko nich u ich stóp lub podążać za nimi.”

“Podejrzewam, że był porzuconym kotem domowym. Koty domowe nie są po prostu akceptowane przez zdziczałe kolonie. Był wychudzony, miał zanieczyszczenia i pchły, a jego gładka czarna sierść przerzedzała się przy uszach i grzbiecie.”

.
sweet cat snuggles


Forrest uwielbia młode w rodzinieNora

Dzięki żarłocznemu apetytowi i dostępowi do bogatego w składniki odżywcze pożywienia, sierść Forresta odzyskała piękny połysk.

“Jednym z jego ulubionych miejsc jest główna sypialnia na łóżku California King – wie, że jest królem w naszych sercach.”

panther cat tongue funny


Szybko uznał królewskie łoże za swojeNora

Forrest rozkwitł i stał się rodzinnym “kotem terapeutycznym”, oferując przytulanie, będąc rozpieszczanym jak dziecko. Zapewnia codzienną dawkę energii, a następnie odskakuje, by bawić się swoimi ulubionymi zabawkami.

“W miarę jak go adoptowaliśmy, coraz trudniej było wyobrazić go sobie gdziekolwiek indziej niż z nami.”

.
łapa kota pantery


Nora

“Gdy się zadomowił i wykazywał wszelkie oznaki miłości do naszej rodzinnej dynamiki i radzenia sobie ze spotkaniami z futrzanymi przyjaciółmi, uznaliśmy, że wypuszczenie go do nawet uroczego domu jest dość niemożliwe.

“Uwielbialiśmy wszelkie jego dziwactwa, od ćwierkania i paplaniny po bieganie jak szczeniak.”

.
house cats window watching


Gemma i ForrestNora

“Dzień, w którym otrzymałem telefon, okazał się jednym z najlepszych dni w życiu całej mojej rodziny.”

Forrest jest szczęśliwy, uwielbia zabawę i przygody i zawsze jest gotowy na przytulanie. Przynosi tyle radości i śmiechu i znalazł swoje wygodne miejsce ze swoją rodziną na zawsze.

panther cat christmas tree


Nora

“Być może nie planowaliśmy mieć kolejnego kota, ale Forrest wziął te plany i wpasował się w nasze ramiona i serca, młode i stare… i królewskie łóżko też.”

happy panther cat playful


Forrest znalazł swój nowy domNora

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kotach takich jak Forrest znajdziesz na Little Wanderers NYC na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot siedzi na zewnątrz budynku w tym samym miejscu przez kilka dni, aż kobieta przychodzi do niego, a on zamienia się w natychmiastowego kota na kolanach