Kot podążył za swoją nową rodziną z pomieszczenia do pomieszczenia, pilnując ich po wielu samotnych latach na zewnątrz! 🐱😱

Kot podąża za swoją rodziną od pokoju do pokoju, strzegąc ich po wielu latach życia jako samotny przybłęda.

tabby cat snuggles


CommunityCatClub

Głodny pręgowany kot zawędrował na podwórko, szukając jedzenia. Kristin, technik weterynarii, zauważyła go na swojej posesji i wiedziała, że musi pomóc.

Żyjąc na zewnątrz, kot był często antagonizowany przez inne bezpańskie zwierzęta i musiał codziennie walczyć o przetrwanie. Miał kilka blizn i ran po bójkach z kotami z sąsiedztwa.

Pomimo ostracyzmu ze strony kolonii, nie miał w sobie ani krzty złośliwości i był zaskakująco przyjazny i słodki w stosunku do ludzi.

snuggly friendly cat


CommunityCatClub

Kristin była w stanie zabrać go do gabinetu weterynaryjnego i zapewnić mu leczenie i opiekę.

Kiedy tabby zdał sobie sprawę, że jest bezpieczny, przywitał się z personelem przytulaniem głowy i serenadą z dudniącymi mruczeniami. Było jasne, że nie należy do ulicy i potrzebował domu zastępczego, w którym mógłby kontynuować leczenie i socjalizację.

happy tabby cat couch


CommunityCatClub

Kristin skontaktowała się z lokalnym schroniskiem dla zwierząt, Community Cat Club (w South Jersey), i zapytała, czy mogliby zapewnić kotce miękkie lądowanie. Wolontariusze ruszyli do akcji i znaleźli miejsce dla zasługującego na to kota o imieniu Bubba (lub Booba).

Booba miał około pięciu lat i FIV+, co nie jest zaskoczeniem, po tym jak przez lata walczył o życie na zewnątrz. Uwielbiał każdą napotkaną osobę i nie miał nic przeciwko przyjaznym kotom lub psom, które dawały mu jego osobistą przestrzeń.

happy smiley tabby cat


Booba jest taki szczęśliwy, że jest kotem domowymCommunityCatClub

Tęsknił za wygodnym domem i rodziną, która obdarzyłaby go takim samym oddaniem, jakie on sam był gotów dać.

Jedną z ujmujących cech, którą jego rodzina zastępcza szybko odkryła, było jego zamiłowanie do towarzystwa. Był zadowolony z dachu nad głową, posiłków, które napełniały jego brzuch i kochających ludzi, którzy przypominali mu, że jest uwielbiany.

cuddly tabby cat


Kocha towarzystwo i cały czas chce się przytulać do swoich ludziCommunityCatClub

Zaczął podążać za swoimi przybranymi rodzicami wszędzie wokół domu, pilnując ich i będąc ich najbardziej oddanym “nadzorcą”.

Rano budzili się, gdy Booba przytulał się i głośno mruczał obok nich. W ciągu dnia wsuwał się na kanapę, dopasowywał swoje ciało do ludzi i wtulał się w zgięcie ich łokcia.

cuddly cat tabby, real men love cats


CommunityCatClub

Booba utkał sobie drogę do ich serc, jednym mruczeniem i przytulaniem na raz. Po około miesiącu opieki zastępczej postanowili uczynić go stałą częścią swojej rodziny.

“Bubba radzi sobie tak dobrze będąc kotem domowym. Nazywamy go Booba, a on na to reaguje, więc musi mu się to podobać. Kiedy ktokolwiek jest w domu, będzie podążał za tobą pokój po pokoju, rozmawiając o tym, co robisz”, powiedzieli adoptujący Boobę.

tabby lap cat sweet


Couch time equals lap timeCommunityCatClub

“Jest taki przyjazny, jeśli chodzi o gości. Uwielbia obserwować ptaki i uwielbia smakołyki. To wielka radość mieć go w naszym domu i naszym życiu.”

Kiedy jego ludzki tata jest w kuchni, Booba stoi między jego nogami jak ochroniarz. Podąża za nim na kanapę, aby mógł się zwinąć obok niego lub wpleść w jego ramię.

cat bodyguard kitchen


Booba jest małym ochroniarzem swojego tatyCommunityCatClub

“Był światłem w naszym domu. Zawsze jest gotowy, by się przytulić; jest głupiutki i uwielbia towarzystwo. Dobrze czuje się wśród ludzi i kocha swoich rodziców.”

.
happy leg up cat


CommunityCatClub

Booba ma teraz sześć lat, żyje swoim najlepszym życiem ze swoimi kochającymi ludźmi i prowadzi dom jak prawdziwy król.

cat window watching


Kiedy nie przytula się do swoich ludzi, obserwuje ptakiCommunityCatClub

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na Community Cat Club na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kot podąża za kotką przez drzwi do domu, więc jej kocięta nie będą musiały mieszkać na zewnątrz