Kot po całym życiu na rekach, teraz bezpieczny i kocha niekończące się okazywane mu uczucie 😻🐾

Kot całe życie “chodzi na rękach”. Jest tak szczęśliwy, że jest bezpieczny i teraz żyje dla niekończących się uczuć.

bezpańskie kocie policzki


ChuckEmilie

Czarno-biały kot o wielkim policzku został przywieziony do Animal Control po tym, jak został znaleziony jako bezpański. Pracownicy schroniska byli zdumieni jego odpornością i zachwyceni jego dobrym wyglądem.

Kot o imieniu Chuck urodził się ze zdeformowanymi tylnymi łapami, ale wymyślił pomysłowy sposób transportu, który pomógł mu się poruszać. “Wygląda na to, że nie używa tylnych łap i chodzi na przednich, jakby stał na rękach” – powiedziała Emilie, ratowniczka zwierząt.

Emilie przygarnęła go i stworzyła wygodną przestrzeń dla Chucka, aby mógł mieć więcej miejsca do poruszania się i opieki, której potrzebował, aby się rozwijać.

bezpańskie kocie policzki


Został znaleziony jako bezpańskiEmilie

“Chuck ma pełne czucie w tylnej części ciała i żadnych oznak problemów. Żyje w ten sposób od około siedmiu lat i jest jednym z najbardziej odpornych kotów, jakie kiedykolwiek spotkałam.”

Aby ograniczyć swój niepokój i stres, Chuck potrzebował spokojniejszego otoczenia i więcej czasu ze swoim opiekunem. Emilie skontaktowała się ze swoją przyjaciółką, Lucią, która była w stanie zapewnić Chuckowi idealny dom zastępczy.

cat deformed back legs


Urodził się ze zdeformowanymi tylnymi łapamiEmilie

“Jego historia sprawiła, że moje serce od razu się dla niego roztopiło. Kiedy dostałam go po raz pierwszy, był bardzo cichy i cały dzień siedział w kuwecie” – powiedziała Lucia w wywiadzie dla Love Meow.

“Wychodził jeść, ale przez dzień lub dwa bardzo się wahał, czy zrobić to przede mną.”

.
shy cat stray


Chuck na początku był bardzo nieśmiałyEmilie

Mimo nieśmiałości i wycofania, Chuck ani razu nie syknął ani nie machnął na swoją przybraną mamę. Po prostu siedział cicho, próbując zrozumieć otaczający go świat.

Kiedy Lucia pogłaskała go po raz pierwszy, jego twarz natychmiast się rozluźniła, a język ciała zmienił. “Zaczął bez przerwy ocierać się o moją rękę. W ciągu trzech dni zaczął czuć się bezpiecznie i wybiegał z kuwety, gdy tylko mnie zobaczył.”

.
cat happy confident


Wyszedł ze swojej skorupy, gdy zdał sobie sprawę, że jest bezpiecznyLucia

Chuck zaczął jeść przed Lucią i mruczał do niej głośno. Jeśli skierowała się w stronę drzwi, ćwierkał na nią uporczywie, aż uległa i została.

“Jest najbardziej kochającym kotem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest taki ufny i słodki. Po prostu chce być kochany całym sercem.”

.
cat stray head snuggles


Uwielbia przytulać się do swojej przybranej mamyLucia

Lucia szybko nauczyła się, że Chuck błyskawicznie biegnie po jedzenie i błaga powtarzającymi się uderzeniami głowy o więcej zwierząt. “On absolutnie żyje dla sesji przytulania. Jest bardzo wyluzowany i jednocześnie ciekawy.”

“Jest bardziej niż szczęśliwy, gdy może się z tobą zdrzemnąć lub pobawić zabawką z różdżką lub kocimiętką.”

.
cat handstand walks


Chuck chodzi na przednich łapach w staniu na rękachEmilie

Teraz, gdy Chuck został naprawiony, jego zachowania związane ze znakowaniem powinny się poprawić. Lucia szuka obecnie kuwety o idealnych rozmiarach, do której będzie mógł łatwo wchodzić i wychodzić.

“Codzienne zamiatanie to rutyna, a Chuck jest świetnym motywatorem, ponieważ podąża za mną, upewniając się, że robię wiele przerw, aby go pogłaskać.”

.
cat hold hands


Trzyma się za ręce ze swoją przybraną mamąLucia

“Ma głośne mruczenie i wydaje najsłodsze ćwierkanie, gdy chce uwagi (czyli zawsze).”

Słodki chłopak żyje pełnią życia każdego dnia i zasypuje swoją przybraną mamę pieszczotami. Ze względu na swoje problemy z poruszaniem się, będzie potrzebował domu, który będzie dla niego dostępny, ale wydaje się, że nic go nie spowalnia.

cat playful toys


Kocha każdą zabawkę, którą mu się daLucia

“Lubi większość kocich zabawek i przebywanie w czyimś towarzystwie. Jest kotem, którego łatwo zadowolić. Jego ulubioną zabawą jest drapanie po szyi.”

.
sweet cat cheeks


Lucia

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej informacji o Chucku i psach zastępczych Lucii na Instagramie. Podziękowania dla Emilie @emiliexfosters.

Powiązana historia: Dwa kocięta szukają pomocy razem, jeden z nich wydaje się ślepy, ale kilka dni później odkrywają, że widzi