Kot nie może przestać przytulać swojego psiego brata po 10 długich dniach oddzielenia

Kot nie może przestać przytulać swojego psiego brata po 10 długich dniach oddzielenia

Jeśli chodzi o przyjaźnie zwierząt, jesteśmy dość przyzwyczajeni do tego, że psy są tymi czułymi. Częściej niż nie, nasi psi przyjaciele są towarzyscy, szczęśliwi i chętnie dzielą się swoją miłością, a to jedna z rzeczy, które najbardziej w nich kochamy.

Teraz, podczas gdy to samo nie może być powiedziane o kotach, nie oznacza to, że kochamy je mniej. Koty są znane z tego, że mają krótszy temperament niż psy, co sprawia, że związek między kotem a psem jest *ahem* interesujący. Podczas gdy psy są zawsze chętne do zabawy, koty chcą grać tylko na swoich warunkach – więc kiedy kot kończy grę, to gra musi być zakończona.

YouTube

Źródło:
YouTube

Więc kiedy zobaczyliśmy wideo kota witającego swojego psiego brata, który wrócił po nieobecności przez 10 dni, to wcale nie było to, czego się spodziewaliśmy.

Kot wydaje się absolutnie overjoyed mieć swoje rodzeństwo z powrotem, a on nie marnuje czasu w zawijaniu ramion wokół niego na wielki uścisk. W rzeczywistości kot wydaje się o wiele bardziej przejęty niż pies, który stoi grzecznie i cierpliwie, podczas gdy jego brat się do niego przytula. Jak to się stało, że stoły się odwróciły, co?

YouTube

Źródło:
YouTube

Film, zatytułowany “Cat misses dog after being apart for 10 days”, został udostępniony na YouTube przez joshbouz i wziął internet przez burzę. Od momentu zamieszczenia w maju 2012 roku, ludzie oszaleli na punkcie adorującego rodzeństwa, a słodki klip ma obecnie ponad 25 milionów wyświetleń, a także tysiące polubień i komentarzy.

YouTube

Źródło:
YouTube

Podpis wyjaśnia: “Bow-Z pozostaje cierpliwy, gdy Jasper daje mu uściski mnóstwo!”, a urocze wideo sprawia, że serca topnieją na całym świecie. Trudną rzeczą w posiadaniu zwierzęcia jest to, że nie możesz im wyjaśnić, dlaczego rzeczy się dzieją – więc Jasper kot prawdopodobnie myślał, że nigdy nie zobaczy Bow-Z ponownie! Wydaje się, że jest wniebowzięty, że jego brat wrócił i natychmiast kładzie swoje łapy wokół ramion Bow-Z, miaucząc szczęśliwie.

Za każdym razem, gdy Bow-Z próbuje cofnąć się i zerwać uścisk, Jasper daje miauczenie i umieszcza swoje ramiona z powrotem wokół pooch, dając mu mnóstwo lizaków, aby dać mu znać, jak bardzo za nim tęsknił.

YouTube

Źródło:
YouTube

To naprawdę jest jeden z najbardziej uroczych filmów, a ludzie wzięli do komentarzy, aby podzielić się swoją miłością do słodkiej pary.

Jedna osoba skomentowała:

“Dlaczego po 8 latach dopiero teraz zwrócono mi uwagę na ten film??? Mogłem używać tej dopaminowej dobroci przez lata!!!”

Inny dodał:

“To urocze, jak kot daje mu uściski i pocałunki, a pies stara się zachowywać wszystko chłodno i stoicko, ale jego ogon nie może kłamać”

Inna osoba żartowała:

“Pies wygląda jak niezręczny nastoletni chłopiec, który próbuje zachowywać się fajnie, gdy jego mama przytula go przed wszystkimi przyjaciółmi”

YouTube

Źródło:
YouTube

Jesteśmy tak szczęśliwi, że ten uroczy filmik wciąż robi swoje rundy w 2020 roku! Obejrzyj go poniżej, aby uzyskać natychmiastowy wyzwalacz uśmiechu.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.