Kot chronił dziecko, odkąd mama zaszła w ciążę

Kot chronił dziecko, odkąd mama zaszła w ciążę

Koty są znane z tego, że potrafią spać absolutnie wszędzie. Pierwsza niezwykła zdolność kotów: ich zdolność do wspinania się na duże wysokości, oprócz ich drugiej zdolności; ich zdolność do spania w dowolnym miejscu często oznacza, że możesz po prostu znaleźć małego kotka śpiącego na szczycie lodówki, a nawet drzwi!

Czasami nie potrzebują wysoko położonego miejsca do spania, tylko niewygodnego miejsca….

W rzeczywistości częściej niż nie wybierają miejsca do spania, które jest po prostu niewygodne lub całkowicie na drodze.

u/swedishreader

Źródło:
u/swedishreader

Czasami jednak wykorzystują swoje moce dla dobra, a nie… uroczych niedogodności.

Poznajcie Pandę, nadopiekuńczego kota ratowniczego, który sięga głęboko do swoich zdolności głębokiego snu, aby zapewnić ochronę niemowlęciu w brzuchu jej właścicielki Liel. Wydaje się wyczuwać, że w drodze jest przyjaciel i już chce się do niego przytulić.

Liel Ainmar na Facebooku

Źródło:
Liel Ainmar na Facebooku

Dla Pandy zawsze znajdzie się miejsce na brzuchu!

Cóż, wkrótce może być trochę mniej miejsca niż to, do którego przywykł, kiedy nadejdzie czas dzielenia się, ale na razie wygląda na to, że jest zadowolony z posiadania łóżka na brzuchu tylko dla siebie. Ciekawe, czy czuje tam kopnięcia dziecka?

Liel Ainmar na Facebooku

Źródło:
Liel Ainmar na Facebooku

Dzielna Panda pozostaje na straży…

…czyli do czasu, gdy przyjdzie pora pójścia spać, ale nawet wtedy pozostanie na miejscu, by pilnować młodego felczera, który czeka na wyjście do świata, w którym ma już swojego bestie – kota o imieniu Panda. Współczuję Lielowi, który nie tylko musi sobie radzić z dodatkowym ciężarem dziecka w brzuchu, ale i w pełni dorosłego kota!

Liel Ainmar na Facebooku

Źródło:
Liel Ainmar na Facebooku

Może ucieszy cię wiadomość…

Że nawet kiedy dziecko się urodzi, cóż, Panda nadal będzie z nim drzemać. W zasadzie cała rodzina potrafi się dość cudownie układać. Tym razem jednak, dziecko jest trzymane w cieple przez Panadę. A Panda dostaje do… chyba “faceplant”? Koty są czasem dziwne.

Liel Ainmar na Facebooku

Źródło:
Liel Ainmar na Facebooku

Co za szczęście, że dziecko dorasta z towarzyszem od pierwszego dnia.

Widać, że Panda uwielbia nie tylko mamę, ale i dziecko. Jak miło byłoby dorastać z kocim towarzyszem, który nie tylko chce się delikatnie przytulać przez cały czas, ale także wydaje się odczuwać instynkt ochronny, jak również.

Liel Ainmar na Facebooku

Źródło:
Liel Ainmar na Facebooku

Oznacza to tylko tyle, że mama musi obserwować… czułości Pandy.

Urocze jak to jest, przez pierwszą chwilę mama musiała się upewnić, że Panda nie wpadnie na żaden błyskotliwy pomysł, aby spać na górze Baby, dopóki nie będzie wystarczająco duży. Ostatni chcesz jest dla Pandy, aby przeskoczyć broń, gdy jest zbyt ciężki dla dziecka! Ale wygląda na to, że mama bacznie obserwuje i upewnia się, że Panda jest tam z nią.

Liel Ainmar na Facebooku

Źródło:
Liel Ainmar on Facebook

Według Pet Sitters Ireland, koty wybiorą spanie na szczycie swoich właścicieli z kilku różnych powodów:

“Koty są bardzo wrażliwe, gdy śpią i lubią znaleźć miejsce, lub osobę, której ufają, aby spać na. Kiedy śpią ze swoim właścicielem, potwierdzają ci, że ci ufają.”

To wydaje się być prawdziwe dla Pandy, przynajmniej częściowo. Nadal wydaje się, że chce chronić (nową) małą! Jako ratunek, może być po prostu szczęśliwy, że ma własną rodzinę!

Czy masz jakieś głupie koty, z zabawnymi nawykami snu? Daj nam znać!

Proszę podziel sie tym to z przyjaciółmi i rodziną.