Koń przytula swojego właściciela, który przeżywa trudne chwile sentymentalne –

Koń przytula swojego właściciela, który przeżywa trudne chwile sentymentalne –

Od niepamiętnych czasów konie były wykorzystywane przez rasę ludzką do wielu funkcji. Transport i ładunek to funkcje, w których czworonogi oddały nieocenione usługi dla rozwoju ludzkości, ale to, czego wielu nie jest świadomych, to fakt, że zwierzęta te mogą służyć do ukojenia głębokich uczuć serca.

To było to, co Shiner zamierzał zrobić, kiedy zauważył, że jego ludzka przyjaciółka przechodziła przez dość skomplikowaną sytuację. Najwyraźniej zmienne okoliczności życiowe tej kobiety sprawiły, że poczuła się samotna i bezradna, co nie pozostało niezauważone przez konia.

“Byłam w trakcie rozwodu i tego dnia się wyprowadzałam […] Po prostu chowałam się przed swoimi emocjami i mój koń Shiner to wyczuł. Wyczuł i po prostu przyciągnął mnie do swojej piersi, aby pozwolić mi się wypłakać i uspokoić” wspominała rozżalona kobieta.

W swojej codziennej interakcji ze zwierzętami, Shania ustawia swój telefon komórkowy, aby nagrać moment, w którym podchodzi do nich. Ale w pewnym momencie zapomniała, że jest nagrywana, gdy wyrażała swoje głębokie uczucia.

Shania jako opiekunka jest doskonałym profesjonalistą, do tego oddanym zwierzętom. I z logicznych powodów reagują na to, jak są traktowane, co zmotywowało Shiner do nieopuszczania swojego ludzkiego przyjaciela w tym czasie.

Shiner, położył to, co byłoby jego ramieniem, aby Shania miała się do czego przytulić, pokaz niesamowitej empatii i wzorowej inteligencji. Tam, gdzie człowiek najmniej się tego spodziewa, może otrzymać zachętę do zmierzenia się z każdym problemem.