Koń policyjny słyszy muzykę jazzową i zaczyna tańczyć z mężczyznami na ulicy

Koń policyjny słyszy muzykę jazzową i zaczyna tańczyć z mężczyznami na ulicy

Konie policyjne są często pomijane, gdy myślimy o zwierzętach służbowych. Nie tylko konie policyjne dają funkcjonariuszom zwiększoną wysokość i widoczność, ale często są na pierwszej linii frontu w potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach, takich jak zamieszki i protesty na dużą skalę. Koń policyjny musi posiadać odwagę, aby zachować spokój w stresujących sytuacjach, a także cierpliwość i szybkie reakcje.

Czasami łatwo jest zapomnieć, że koń policyjny nie różni się tak bardzo od koni, które widzisz na polach i w stajniach. Choć traktują swoją pracę poważnie, konie nadal lubią się bawić i mieć przestoje, jak reszta z nas.

Więc kiedy koń policyjny natknął się na uliczny zespół jazzowy grający podczas jego służby, nie mógł się oprzeć, aby mieć trochę boogie. Ktoś uchwycił całą sprawę na wideo, a to z pewnością wywoła uśmiech na twojej twarzy.

YouTube

Źródło:
YouTube

Film został umieszczony na YouTube przez Antoinenaccache i od momentu udostępnienia uzyskał ponad 288 tys. wyświetleń. Wideo rozpoczyna się od zespołu jazzowego grającego na ulicach dość chwytliwą melodię. Zespół przyciągnął uwagę wielu gapiów, a ludzie zaczęli tańczyć na ulicy. Już teraz jest to radosne wydarzenie, ale za chwilę wszystko wejdzie na wyższy poziom.

Zachęcony dźwiękami muzyki, na scenę wyłania się policyjny koń, który podążając w kierunku grupy, zaczyna cykać.

YouTube

Źródło:
YouTube

Teraz nie jesteśmy zbyt zaznajomieni z różnymi rodzajami tańca, ale jesteśmy całkiem pewni, że ten koń próbuje trochę salsy – i myślimy, że ma ruchy! Koń zaczyna się od dwóch kroków, które są w idealnym czasie do bitu, zanim zrobi kilka obrotów i kopnięć.

Można powiedzieć, że tłum jest absolutnie kochając ruchy taneczne konia, i jak koń kroki tam i z powrotem, ludzie na ulicach dołączyć, jak również, aż cała rzecz staje się wielki taniec party. Wygląda na to, że wszyscy świetnie się bawią, a my nie możemy się powstrzymać przed życzeniem, abyśmy byli tego częścią!

YouTube

Źródło:
YouTube

Chociaż koń policyjny jest nadal w pracy, jest jasne, że nie ma nic niebezpiecznego w tym tłumie tańczących ludzi, więc pozwala mu się trochę spuścić grzywę – że tak powiem.

Musimy również dać uznanie policjantowi jadącemu na koniu, który wykonuje ruchy swojego kolegi z drużyny doskonale i udaje mu się pozostać opanowanym przez całą sprawę! Naprawdę kochamy każdy kawałek tego wideo.

YouTube

Źródło:
YouTube

Wiele osób pochwaliło Luizjanę w sekcji komentarzy do filmu, a jedna osoba powiedziała:

Teraz widzę, dlaczego ludzie z Luizjany tak bardzo kochają swój stan. Co za fantastyczna scena! Ta muzyka, te tańce.. Uwielbiam sposób, w jaki oficer nigdy nie traci opanowania podczas całego zajścia, naprawdę po prostu pozwala swojemu koniowi być prawdziwym wykonawcą.”

YouTube

Źródło:
YouTube

Kolejny dodany:

“Tylko w Nowym Orleanie!!! Bardzo dziękuję za post! Najbardziej wyjątkowe miasto w naszym kraju!!! Bajeczne jedzenie, muzyka, historia i najprzyjaźniejsi ludzie na ziemi!!!”

Ostatnia osoba powiedziała:

“To jest po prostu niesamowite. Zawsze słyszę, że Nowy Orlean to miejsce jak żadne inne. Wideo potwierdza!”

Musimy przyznać, że to wideo pozostawiło nas z chęcią zarezerwowania wycieczki do Nowego Orleanu, ASAP. Obejrzyjcie go sami poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.