Kocięta zmarzluchy przy ruchliwym skrzyżowaniu! Zobacz, jak zmieniły się ich życia z dnia na dzień! 😻🥶😱

Trzy kocięta skulone w zimnie w pobliżu ruchliwego skrzyżowania z dnia na dzień zmieniły swoje życie.

cute kittens cuddles


Nadija

Na początku tego miesiąca zespół wolontariuszy udał się na stację benzynową w pobliżu ruchliwego skrzyżowania, aby uratować kilka mieszkających tam kociąt.

“Temperatury spadły do 40 stopni, a widok kociąt skulonych razem, aby się ogrzać, łamał serce” – powiedziała Nadija. “Pracownik stacji benzynowej karmił koty, a nawet rozłożył legowisko, aby trzymać je z dala od ulicy i samochodów.”

Wraz z mężem i inną ratowniczką, Kristen, zastawili humanitarną pułapkę ze śmierdzącym jedzeniem jako przynętą.

kocięta skulone w krzakach


Znaleziono je skulone w zimnie na stacji benzynowej w pobliżu ruchliwego skrzyżowaniaNadija

Kocięta były ostrożne i chowały się na widok ludzi. Ze względu na niepewną lokalizację i zimną pogodę, ratownicy nie chcieli zostawiać ich na kolejną noc i próbowali, dopóki nie zabezpieczyli trio.

“Po czterech godzinach, dwóch wycieczkach na stację benzynową, dużej kreatywności i niezliczonych ruchach pułapki, w końcu udało nam się złapać trzeciego kociaka tuż przed północą.”

.
kittens cuddly arms


Po czterech godzinach ratownicy otrzymali wszystkie trzy kocięta przed północąNadija

Kocięta miały około sześciu tygodni, były wychudzone i leczone z powodu robaczywych brzuchów i zainfekowanych oczu. Były przerażone, ale nie miały w sobie ani krzty złości. Mając wygodne gniazdo i jedzenie, zaczęły relaksować się przy ludziach.

“Pozwalały na obsługę, o ile poruszałem się powoli. Cieszyły się ciepłem, jedzeniem, czystą wodą i przytulnymi kocami i łóżkami.”

.
kitten eating food


Nadija

Po raz pierwszy trio spało spokojnie w wygodnym pokoju z pełnymi brzuchami, z dala od dużego ruchu i przenikliwego zimna. Następnego dnia obudziły się z czystszymi oczami i nosami, a ich kichanie ustąpiło.

“Nadal były bardzo przestraszone, ale zaczęły mi ufać i cieszyć się drapaniem po brodzie.”

.
kittens snuggly bed


Nadija

Allison, wolontariuszka zastępcza, wzięła trio pod swoją opiekę, aby kontynuować socjalizację. Kocięta skuliły się w swoim legowisku i były zbyt przestraszone, by wyjść na zewnątrz.

Pręgowany pręgowany był tak przestraszony, że próbował ukryć twarz łapami, gdy Allison wyciągnęła rękę, by go pogłaskać.

.
shy kittens huddled


Na początku były bardzo nieśmiałeAllison

“Najtrudniejszą częścią nieśmiałych kociąt jest znalezienie czasu, aby pomóc im poczuć się bezpiecznie i nauczyć się ufać. Te kocięta są młode i potrzebują tylko odrobiny miłości, aby zacząć doceniać dobre życie” – powiedziała Allison.

Allison zebrała kocięta, umieściła je na kolanach i zapewniła sesje przytulania przez cały dzień.

snuggly kittens


Dzięki sesjom przytulania zaczęły rozgrzewać się do swojej przybranej mamyAllison

Powoli, ale pewnie, kocięta przyzwyczaiły się do przytulania na kolanach. Kiedy jeden z nich włączył swój silnik mruczący, pozostałe dwa podchwyciły i dołączyły do symfonii dudniących mruczeń.

Trójka zaczęła jeść przed Allison, czując się bardziej komfortowo w jej obecności.

tuxedo kitten cute


Tuxedo girl jest najbardziej towarzyska z całej gromadkiAllison

“Rozmyta czarno-biała dziewczyna była najbardziej nieśmiała odkąd przybyła, ale teraz mruczy na moich kolanach. W ich oczach jest mniej stresu. Uczą się, jak być kociętami.”

W ciągu dwóch tygodni trio stało się odważniejsze, spędzając więcej czasu poza swoją “jaskinią.”

.
tabby kitten playful


Kolczyk wyszedł się pobawićAllison

Zachwyceni wszystkimi zabawkami, zaczęli się bawić. Nawet najbardziej nieśmiała kotka z miotu przyłączyła się do zabawy.

Smoking, niegdyś nieśmiały, okazał się najbardziej towarzyski z całej gromadki. Wita swoją przybraną mamę, prosząc o pieszczoty i uwagę.

.
happy playful kittens


Allison

Dzięki pomocy wielu wolontariuszy te kocięta nigdy nie zaznają głodu ani chłodu bezdomności. Prowadzą dobre życie i zasługują na każdą jego minutę.

.
happy kittens playful


Allison

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kociętach i opiekunach Allison na Instagramie. Podziękowania dla Nadija @tiny.paws.fosters i Kristen @widdlekittenclub.

Powiązana historia: Kociak przychodzi do kliniki weterynaryjnej po pomoc i kończy prowadząc miejsce jak szef