Kocie okręciło się na zewnątrz domu w mroźny dzień, Ale gdy otwarto drzwi, Wszedł, gotowy na zmiany! 😻

Kot skulił się przed domem w mroźny dzień. Kiedy rodzina otworzyła drzwi, wszedł do środka i był gotowy na zmianę.

cuddly tabby cat


Kot LansloChatonsOrphelinsMontreal

Wolontariuszka Chatons Orphelins Montreal, organizacji zajmującej się ratowaniem zwierząt, była zaskoczona, gdy zobaczyła kota (przez kamerę zewnętrzną) siedzącego przed ich domem w zimny, śnieżny dzień.

“Bezpański kot był sam, zwinięty w kłębek przed drzwiami”, powiedziała Celine z organizacji ratunkowej. Kiedy otworzyli drzwi, aby go wpuścić, pręgowany był zdenerwowany, ale zbyt zmarznięty, aby dłużej pozostać na zewnątrz.

“Powoli i ostrożnie wszedł do środka, aby się ogrzać.”

stray tabby cat loafing


Przyciągnęło go ciepło domu i skulił się przed drzwiamiChatonsOrphelinsMontreal

Kot obwąchał, gdy wszedł do domu i sprawdził kapcie na podłodze. Po zbadaniu miejsca, z radością przyjął obfity posiłek, ciepłe koce i przytulny pokój, w którym mógł się zagnieździć.

Na zewnątrz było tak mroźno, że zewnętrzna warstwa jego sierści była zimna w dotyku. Był brudny i śmierdzący, ale poczuł ulgę, że w końcu jest mu ciepło.

dom bezpańskiego kota


Ostrożnie wszedł, gdy otworzyli drzwiChatonsOrphelinsMontreal

Jak się okazało, kot nie miał domu i od jakiegoś czasu błąkał się po okolicy. “Przez długi czas miał rodzinę, ale został porzucony na ulicy. Przyszedł do nas jako duży kocur z wieloma bliznami bitewnymi na ciele.”

“Nie miał dokąd pójść i wszedł do domu wolontariusza w poszukiwaniu ciepła. Przygarnęliśmy go i nazwaliśmy Lanslo.”

.
bezpański kot chodzi po domu


ChatonsOrphelinsMontreal

Tej nocy pręgowany zasnął z pełnym brzuchem w cichym pokoju, nadrabiając stracony sen. “W końcu mógł spać w cieple.”

Lanslo przeszedł test FIV+, został wykastrowany i leczony z powodu problemów żołądkowych. Nie zajęło mu dużo czasu, aby rozgrzać się do swojej rodziny zastępczej i pozwolić im go pogłaskać. Kiedy zdał sobie sprawę, że jest bezpieczny ze swoimi ludźmi, ujawniła się jego urocza osobowość.

bezpański kot wąchający rękę


ChatonsOrphelinsMontreal

Lanslo wyrósł na gigantycznego przytulaka, a jego czułość jest niezrównana. “Jest dżentelmenem, ale uwielbia być niańczony i lubi przestronne miejsce, w którym może swobodnie biegać.”

Lubi podążać za swoimi ludźmi i sprzeciwia się zamkniętym drzwiom w domu. Lubi dotrzymywać towarzystwa swoim ludziom podczas pracy, siedząc na biurku z łapami wsuniętymi do środka. Jego miękkie i kojące mruczenie tworzy najbardziej uspokajającą atmosferę do pracy.

big tabby cat cuddles


Lanslo wyrósł na wielkiego przytulakaChatonsOrphelinsMontreal

“Jest dużym chłopcem, ale wydaje małe miauknięcia, gdy domaga się pieszczot. Lubi być przenoszony z pokoju do pokoju, kiedy mruczy. Śpi również w łóżku ze swoimi ludźmi i daje im największe przytulanki.”

Na początku Lanslo był zaskoczony kocimi zabawkami i nie wiedział, co z nimi zrobić. Z czasem wykazał zainteresowanie, a nawet zaczął przynosić je swoim ludziom w prezencie.

tabby cat handsome


ChatonsOrphelinsMontreal

“To pluszowy miś w stroju dużego kota. Jest ciekawski i lubi widzieć wszystko, co dzieje się w domu. Szuka uwagi i mruczy, gdy tylko na niego spojrzysz.”

Lanslo jest żądny przygód i szuka wysokich miejsc, aby usiąść i obserwować otoczenie. Lubi kocie drzewko przy oknie, gdzie obserwuje małe stworzenia na zewnątrz z bezpiecznego i wygodnego domu zastępczego.

happy tabby cat


Na jego twarzy gości uśmiechChatonsOrphelinsMontreal

“Wiódł ciężkie życie, walcząc o przetrwanie na ulicach. Miał szczęście, że trafił do właściwego domu.”

Lanslo uwielbia swoje nowe życie jako kot domowy i przynosi niekończącą się radość i uściski swoim ludziom. “To duży chłopiec, pluszowy miś i łagodna dusza.”

.
handsome tabby cat


ChatonsOrphelinsMontreal

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o Lanslo i Chatons Orphelins Montreal na Instagramie i Facebooku.

Powiązana historia: Kociak znaleziony na zewnątrz używający tylko przednich łap do chodzenia, natychmiast chce zabawy i czułości od każdego