Kociaki znalezione na dokach załadowania tuż po narodzeniu 😻 Jedno z nich ma tylko jedno ucho i ducha wojownika kota 🐱🛡️

Kocięta zostały znalezione na rampie załadunkowej w wieku zaledwie kilku godzin. Jeden z nich ma jedno ucho i ducha wojowniczego kota.

kitten one ear cute


GrimesDeej

Miot kociąt został znaleziony na rampie załadunkowej bez śladu matki.

Deej, ratownik zwierzęcy specjalizujący się w przypadkach krytycznych, specjalnych potrzeb i noworodków, otrzymał prośbę o uratowanie miotu i natychmiast zaoferował pomoc. “Po ich przybyciu stało się jasne, w o wiele gorszej sytuacji, niż mogłem się spodziewać”, Deej podzielił się z Love Meow.

Kocięta urodziły się przedwcześnie i zostały porzucone po urodzeniu. Były zimne w dotyku i miały odmrożenia na kończynach. “Kiedy w końcu trafiły pod moją opiekę, ich temperatura była zbyt niska, by ją odczytać, ale jakimś cudem wciąż żyły.”

.
uratowany kociak


Kocięta zostały znalezione przy rampie załadunkowejDeej

Po ogrzaniu ich małych ciałek do temperatury bezpiecznej do karmienia, kocięta zatrzasnęły się na strzykawce i od razu zabrały się do jedzenia.

W wieku pięciu dni dorównały rozmiarami “normalnym” nowonarodzonym kociętom z ich żarłocznym apetytem. Niektóre z nich rozgryzły nawet swoje silniki mruczące po posiłku.

.
kitten rescued feeding


Deej

Około dziesięciu dni opieki, odmrożone części odpadły w miarę gojenia. “Ten mikro miot szokował mnie każdego dnia swoimi postępami.”

Grimes, szaro-biały kociak nazwany na cześć Ricka Grimesa z The Walking Dead, miał najgorszy przypadek odmrożenia z całego miotu. “Straciła jedno ucho, trzy palce na przedniej łapie i połowę ogona.”

.
tiny kittens sleeping pile


Deej

Mała wojownicza kotka nigdy nie pozwoliła, by cokolwiek ją spowolniło lub utrudniło jej poruszanie się.

“Jej brat, Walker, stracił końcówki obu uszu, przez co wyglądał jak permanentny pluszowy miś wraz z połową ogona. Van Cow została nazwana na cześć Van Gogha, ponieważ również straciła ucho i wygląda jak mała krowa.”

.
tiny kitten one ear


Deej

“Ellie została nazwana na cześć The Last of Us, ponieważ w przeciwieństwie do swojego rodzeństwa, była “odporna” na odmrożenia i nie straciła żadnych kończyn.”

Deej pracowała niestrudzenie (przez wiele nieprzespanych nocy), aby przywrócić im zdrowie i zapewnić im stały wzrost. Zapewniała im opiekę, dbała o czystość, gdy robiły bałagan, i obsypywała je miłością.

.
kocięta tabby


Walker ma uszy jak miśDeej

Grimes i jej rodzeństwo zaczęli bawić się z innymi przybranymi kociętami, które były o tydzień starsze, ale znacznie większe.”

“Chunk Norris (rudy) jest ponadgabarytowym kociakiem jak na swój wiek. Teraz, rzucony obok wcześniaka już bawiącego się w nadrabianie zaległości, masz przezabawną różnicę rozmiarów.”

duża mała kupka kociąt


Grimes i Chunk Norris ułożeni na Van CowDeej

Urocza pstrokata ekipa świetnie się dogaduje pomimo różnic w wadze. Grimes radzi sobie sama w siłowaniu się z większymi kociętami.

Daje intensywne ziewnięcia i czasami zapomina odłożyć język, gdy drzemie.

one eared kitten rolling


Grimes turla się pokazując swój brzuch. Możesz zobaczyć jej brakujące palceDeej

“Mają teraz około sześciu tygodni i jeszcze nie odstawiły się od butelki, ale to w porządku.”

Ostatnio Deej dodała gigantyczne puszyste legowisko do kociego apartamentu, które szybko stało się hitem. “Mikro kociaki mają obsesję na punkcie tego legowiska i spędzają na nim większość czasu.”

.
kittens snuggling fluffy bed


Deej

Grimes i jej rodzeństwo odbili się od dna pomimo wielu ciosów, które spadły na nich po urodzeniu. Teraz rozkwitają jako zabawne i zdrowe młode koty.

.
snuggling kittens fluffy bed


Van Cow, Ellie, Grimes, and WalkerDeej

“To najsłodsze dzieci, które nie chcą niczego więcej niż wtulić się w twoje kolana i z każdym dniem rozwijają się coraz bardziej.”

sleeping snuggling kittens


Walker, Grimes, and Van CowDeej

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na temat kociąt i opiekunów Deej znajdziesz na Instagram @deejandthecats.

Powiązana historia: Couple Went to Shelter Just to ‘Look at’ a Cat with Enormous Cheeks, It Turned to Be So much More