Kociak wraca do domu do kobiety, która go wykarmiła i prosi o pomoc w znalezieniu domu –

Kociak wraca do domu do kobiety, która go wykarmiła i prosi o pomoc w znalezieniu domu –

Celine Crom zauważyła na początku tego roku kota kręcącego się przed jej domem, który zwrócił jej uwagę. Najwyraźniej kot wykazywał fizyczne oznaki braku jedzenia, więc kobieta, która należy do centrum ratunkowego Chatons Orphelines Montreal, postanowiła się nim zająć.

Ponieważ kotek nie przestał odwiedzać kobiety, postanowiła nazwać go Luckyou. To działanie pokazało, że Celine zakochała się w przybłędzie, który najwyraźniej chciał zostawić swoje dotychczasowe życie i pozwolić sobie na rozpieszczanie.

Luckyou wracał codziennie, by jeść i gasić pragnienie. Choć kot ten bał się ludzi, to jego potrzeba czułości przerastała go. Ponieważ było jasne, że kotek potrzebuje pomocy medycznej, Celine przygotowała sztuczkę, aby móc się nim opiekować.

“Wrócił regularnie, aby jeść, i zauważyłem, że nie może zamknąć ust. Wiedziałam, że muszę go uratować” celine wspomniała mediom cyfrowym Love Mew by usprawiedliwić podstęp, by uzyskać dostęp do kotka.

“Włożyłem tam kilka smakołyków i tego samego dnia pojawił się Luckyou (jakby był gotowy zostawić za sobą ulice)” powiedziała Celine. Po zbadaniu oszacowano, że Luckyou miał około siedmiu lat. Badanie weterynaryjne dało pozytywny wynik w zakresie stanu zdrowia.

Ratownik zauważył, że kot miał problem z jamą ustną, który wymagał interwencji weterynaryjnej.

“Wszystko poszło dobrze. Ledwo zostały mu zęby, a jego mały język wystaje teraz na zewnątrz, co dodaje mu uroku. Luckyou miał usunięte wszystkie węzły i teraz może spać spokojnie.” celine wspomina mediom cyfrowym Love Mew w wyniku interwencji weterynaryjnej.

“Wyszedł ze swojej skorupy i robił najsłodsze miauki, aby zwrócić na siebie uwagę. Przestał syczeć i stał się bardziej ciekawski i spokojny.” podsumował nowe działania kota.

Po zlokalizowaniu nowego domu kota, reszta stała się łatwa.”Luckyou jest kochany i rozpieszczany przez swoich opiekunów, Morgane i Alvina. Po ukrywaniu się przez dwa tygodnie, rozgrzał się do nich i zaczął pokazywać swoją łagodną i czułą stronę. Jest bardzo słodki i czuły. Mruczy i wystawia język, gdy jest szczęśliwy. Jego ulubione rzeczy to jedzenie i uwaga. Mówi swoim małym miauczeniem i dobrze dogaduje się z kotem rezydentem, Ferdynandem” zakończyła Celine.