Kociak siedzi przed domem, czekając na mieszkańców, którzy dadzą mu dom –

Kociak siedzi przed domem, czekając na mieszkańców, którzy dadzą mu dom –

Sweettie to mała koteczka, która przez swoje krótkie życie przebywała w sytuacji ulicznej, aż przyszedł dzień, w którym nie chciała już być na wolności. Do tego, zwróciła uwagę członków pewnej rodziny, siedząc na progu ich domu.

Zasadziła się tuż przy wejściu do domu. Niestety nie miała się zbyt dobrze, była taka chuda i dotknięta brakiem jedzenia. Wszyscy myśleli, że nie będzie żyła, bo wydawało się, że zostało jej niewiele energii.

sweetie.kitty__

Precious, członek gospodarstwa domowego, do którego przybyła kotka, potwierdził jej stan: “Miała niedowagę i miała zatkany nos”, a jedno z jej oczu było również dotknięte, które pozostało prawie zamknięte.

sweetie.kitty__

Choć w pierwszych dniach pobytu w domu Precious, kotka była mało energiczna, nie minęło wiele czasu, gdy otrzymała opiekę, która doprowadziła do zadowalającej poprawy. Na początku, spała, aby uzupełnić swoje siły, a także otrzymywała odpowiednie dla jej stanu pożywienie.

sweetie.kitty__

Dom powiedział również, że odkryli, że ich nowy mały członek rodziny miał dotknięty nos, co oznaczało, że prawdopodobnie umrze. Nie siedzieli więc bezczynnie i zaczęli ją leczyć.

sweetie.kitty__

Wszystko wskazywało na to, że Słodka zrozumiała, że ta rodzina nie tylko jej pomogła, ale że zostanie z nimi na zawsze. Ich więź od początku była bardzo silna, do tego stopnia, że zawsze była z nimi, a ona z nimi w porze drzemki, kolana jednego z nich byłyby idealnym miejscem na jej drzemkę.

sweetie.kitty__

Sweetie potrzebowała czasu, aby przyzwyczaić się do stałego pokarmu, ale w końcu udało jej się go tolerować. To pomogło jej zdobyć energię fizyczną, której potrzebowała w swoim rozwoju. W międzyczasie, z wielkim zainteresowaniem eksplorował każdy kąt domu, poznając to, co miało być jego nowym domem.

Początkowo zdecydowali się karmić go niestałym jedzeniem, podczas gdy on wyzdrowieje. W trakcie tego procesu spotkał Mickey, drugiego kota w domu, który był bardzo ciekawy nowego członka rodziny.

sweetie.kitty__

Jest bardzo szczęśliwa w nowym domu, wykazała się doskonałym zdrowiem, a Sweetie, jak jest nazywana, przyniosła wiele radości wszystkim w domu. Precious zgłasza: “Kiedy zaczęła wchodzić w interakcje z Mikim, podchwyciła niektóre z jego nawyków”.

sweetie.kitty__

Wszyscy w domu ją kochają i dzielą z nią wiele wspólnych chwil – zapewnia Precious:“Za każdym razem, gdy kończy zabawę, przychodzi spać ze mną i to jest pocieszające”. Choć zatrzymanie kota nie było w ich planach, ich przyjaźń w krótkim czasie bardzo się umocniła, a wszyscy domownicy nawiązali więź ze zwierzęciem. Teraz rośnie prawidłowo i w rodzinie, która zaopiekuje się nią na zawsze.

sweetie.kitty__

Sweetie przeszedł od prawie utraty życia, do posiadania domu, aby dorastać i dać całą miłość, którą trzyma przy sobie. Bez wątpienia potrzebujemy więcej istot ludzkich, które cenią życie zwierząt, zwłaszcza tych, które mają zły czas na ulicach.

sweetie.kitty__