Kociak rodzi się z czterema uszami i staje się internetową sensacją –

Canis Dosemeci i jego partnerka adoptowali kota i nazwali go Midas. Kociak urodził się w ogrodzie przyjaciela pary i był najbardziej wyjątkowy w miocie siedmiu kociąt.

Do czasu, gdy matka urodziła, można było zauważyć, że Midas miał osobliwość. Mały kociak urodził się z czterema uszami. Oczywiście nie przeszkadza mu to w wykonywaniu codziennych czynności jak każdy inny kot.

midas_x24
midas_x24

Niebieska kotka Ru$o, pochodząca z Turcji, dzięki swojej urodzie zdobyła serca wielu ludzi na całym świecie. Dla adopcyjnych rodziców Midasa, to prawdziwa przyjemność mieć ją w swoim domu.

midas_x24
midas_x24

“Jest kotem bardzo figlarnym, ale też bardzo przyjaznym. Śpi cały dzień i nie śpi przez całą noc.”canis powiedział mediom, które zauważyły ponad 312 000 zwolenników, których mają na portalu społecznościowym Instagram.

midas_x24
midas_x24

Midas mieszka razem ze swoimi braćmi pieski Suzy i Zeyno. Między sobą cieszą się wzajemnie swoim towarzystwem. Posty na Instagramie wywołały następujące komentarze: “Uwielbiamy oglądać Twoją uroczą buzię!”, “Co za niesamowita i piękna dziewczyna, i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkie piękne posty o niej, które nadejdą”!te będące najbardziej wyróżniającymi się.

midas_x24

“Uwielbia bawić się nitkami, bierze je i chowa gdzieś, gdzie nigdy nie moglibyśmy ich znaleźć”, canis wyszczególnił, zapytany o wyjątkowe rutyny kotka. Jest bardzo szczęśliwa i bardzo dobrze zaadaptowała się w swoim domu.