Kociak przytula małą kaczkę tak mocno podczas uroczej sesji przytulania

Kociak przytula małą kaczkę tak mocno podczas uroczej sesji przytulania

Większość ludzi twierdzi, że najbardziej uroczymi istotami na Ziemi są niemowlęta i szczeniaki. Mogłoby to być w 100% trafne, mam na myśli to, że kto mógłby oprzeć się uroczym spojrzeniom niemowlaka i szczeniaka, a co dopiero widząc je razem w jednym kadrze?

Pexels – Spencer Selover

Źródło:
Pexels – Spencer Selover

Ten jednak nadal jest mało dyskusyjny, ponieważ istnieje mnóstwo innych stworzeń, które kwalifikowałyby się jako coś “uroczego” dla oczu większości. Są urocze pandy, wiewiórki, króliczki i potężny duet tego kociaka i kaczątka.

Tak, dobrze przeczytaliście! Urocze połączenie małego kotka i małej kaczki.

YouTube – Lovely Kitten

Źródło:
YouTube – Lovely Kitten

To jest, być może, nietypowy tandem dla większości z Was, w tym dla mnie. Jednak ta przyjaźń kociaka i kaczki z pewnością roztopi twoje serce. W rzeczywistości, możesz zobaczyć siebie uśmiechniętego od ucha do ucha na końcu tego wideo wirusowego.

Chociaż dla niektórych osób może być dość dziwne, aby skrzydlate zwierzę było przyzwyczajone do udomowionego domowego pupila, ten filmik łamie wszystkie granice, które większość ludzi prawdopodobnie ma, gdy mówi o przyjaźni.

Pexels – Tehmasip Khan

Źródło:
Pexels – Tehmasip Khan

Aby lepiej to zrozumieć, Wikipedia wyjaśnia, “Przyjaźń międzygatunkowa to nieseksualna więź, która powstaje między zwierzętami różnych gatunków. Liczne przypadki przyjaźni międzygatunkowych wśród dzikich i udomowionych zwierząt zostały zgłoszone i udokumentowane za pomocą fotografii i wideo. Udomowienie zwierząt doprowadziło do międzygatunkowych przyjaźni między gatunkami, które nigdy naturalnie nie istniałyby razem. W wielu przypadkach przyjaźni międzygatunkowej, gatunki nie są normalnie widywane razem, a czasami jeden z nich jest z gatunku, który zwykle żeruje na drugim w naturze.”

Pexels – Snapwire

Źródło:
Pexels – Snapwire

Dodali również, że “Pojęcie przyjaźni międzygatunkowej jest podobne do pojęcia mutualizmu, polegającego na tym, że dwa osobniki należące do różnych gatunków istnieją w relacji, w której każdy organizm korzysta z aktywności drugiego. Powody powstawania przyjaźni międzygatunkowych obejmują udomowienie, komunikację międzygatunkową, wzajemnie korzystną wymianę, pragnienie więzi społecznej, ochronę lub są często nieznane.”

Brace yourself, nie jesteś na to gotowy.

YouTube – Lovely Kitten

Źródło:
YouTube – Lovely Kitten

Na filmie, który obejrzało już ponad 1,1 mln osób, można było zobaczyć kociaka o imieniu Loki, który przytulał swojego gościa – kaczątko. Te dwa małe stworzenia były tak malutkie, że zmieściły się w średniej wielkości misce do mieszania.

Loki nie mógł się powstrzymać i obsypywał swojego nowego przyjaciela uściskami i pocałunkami. Choć zdarzało się, że mała kaczka próbowała uciec, to jednak figlarny kocur nie pozwolił jej wyjść poza zasięg swoich malutkich łapek.

YouTube – Lovely Kitten

Źródło:
YouTube – Lovely Kitten

Mały kot nie wzbraniał się przed zapewnieniem kaczątku dobrego towarzystwa, obsypując je liźnięciami i pocałunkami. Kiedy wideo było w połowie drogi, coś się stało i jest tak urocze, że nawet kamienne serce by się roztopiło.

Loki mocno przytulił kaczątko i wkrótce potem razem zasnęli.

YouTube – Loki Kitten

Źródło:
YouTube – Lovely Kitten

To jest po prostu tak fascynujące, aby zobaczyć te dwie małe istoty, ich niewinnie drzemiące twarze są prawdziwym znaczeniem słowa “idealne połączenie”, nie zgodzisz się?

Cóż, ktoś kto widział ten filmik zgadza się z tym, “Jest pewien poziom słodkości, który człowiek może wytrzymać. To było powyżej mojego progu. Straciłam przytomność, gdy kotek przytulił kaczkę i się zdrzemnął.”

YouTube – Lovely Kitten

Źródło:
YouTube – Lovely Kitten

Ten użytkownik YouTube nie mógł się bardziej zgodzić, “Uwielbiam, jak kociak nigdy się nie poddał i oboje poszli spać. Tak urocze, jak oba zmieściły się w misce. Zbyt wiele słodkości.”

Obejrzyjcie filmik poniżej i bądźcie sędziami.

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.