Kociak pozostawiony sam sobie za posiadanie dodatkowych palców i różnokolorowych oczu –

Kociak pozostawiony sam sobie za posiadanie dodatkowych palców i różnokolorowych oczu –

W Nowym Jorku urodził się kot z wyjątkowym schorzeniem. Na jej przednich łapach znajdował się dodatkowy palec, który nadawał jej ciekawy wygląd. Do tego dochodziła osobliwość posiadania jednego oka w jednym kolorze, a drugiego w innym odcieniu.

Ponieważ była pozostawiona sama sobie, jej wygląd odzwierciedlał nieco zaniedbanie. Kiedy wolontariusze z centrum ratowania zwierząt zlokalizowali ją, zdali sobie sprawę, że kotka jest nieco wyjątkowa. Przy odrobinie przytulania, uratowana dziewczynka zaczęła nosić uśmiech.

Piękna biała furball natychmiast zdobyła serca wielu netizens, którzy widzieli posty o ratowaniu schroniska.

Sansa to imię kotki, która jest teraz sensacją mediów społecznościowych. Bycie innym może oznaczać niezapomniany szczegół w umysłach ludzi.

Ponad 20 tysięcy followersów “polubiło” koci post. Nadal wydaje się, że to bajka, czym żyje ta słynna maskotka.

“Wiele osób wyraziło, jak bardzo kochają wyjątkowość Sansy, z jej różnokolorowymi oczami i dodatkowymi palcami u nóg” wspomniał o przybranej matce kociaka o imieniu Karen.

33-letnia Karen postanowiła adoptować Sansę, ponieważ była w miejscu, w którym nie mogła być wolna. Trzeba powiedzieć, że ta kobieta pracuje dla znanej w mieście firmy konsultingowej z zakresu ochrony zdrowiai dlatego rozumie niesprzyjające warunki.

“Czułem z nią natychmiastową więź (…) i wiedziałem, że chcę, aby była częścią naszej rodziny, nawet zanim ją zobaczyłem. Wyobraź sobie moje zdziwienie, kiedy zdałam sobie sprawę, że ma różnokolorowe oczy i dodatkowe palce”

wspomniała kobieta.

Sansa powoli rozgrzewała się do Karen. To było bardzo nieśmiała, zawsze się bała i chowała się za telewizorem przy każdym otwarciu drzwi; wychodziła tylko wtedy, gdy chciała jeść.

“Doskonale wie, co musi zrobić, żeby dopiąć swego” karen wspomina o tym, że Sansa budzi się o 6 rano, by oznajmić, że jest głodna, a jeśli rodzice się nie obudzą, zaczyna rzucać rzeczy na podłogę.

“To, co czyni ją wyjątkową, sprawia, że trochę łatwiej jest zwrócić uwagę ludzi, podnieść świadomość i promować adopcję kotów o specjalnych potrzebach”karen zwróciła uwagę.