Kociak niszczy uroczystość ślubną i wkrapla się w ich serca! ‘System rozdawania kotów’ pracuje nawet w nadgodzinach 😻

Kociak wdarł się na wesele pewnej pary i zawędrował do ich serc, gdy “koci system dystrybucji” pracował w nadgodzinach.

kitten cat humans snuggles


Kotka Daisy i jej ludzie, Cara i MattCara i Matt

Dzień ślubu Cary i Matta stał się wyjątkowo wyjątkowy, gdy niespodziewany gość wtargnął na miejsce i dodał wyjątkowego akcentu podczas ich ceremonii.

Podczas gdy Matt deklarował swoją miłość i oddanie swojej narzeczonej, bez wiedzy pary, mały kotek zaczął wydawać dźwięki w tle. “Tak bardzo starałam się słuchać pięknych słów, które napisał dla mnie mój przyszły mąż, a wszyscy moi najlepsi przyjaciele śmiali się za mną”, Cara podzieliła się z Love Meow.

“(Kiedy) jeden z drużbów wystawił głowę z linii z takim uśmiechem, wiedziałam, że coś jest nie tak.”

.
stray kitten wedding


Kociak wdarł się na wesele Cary i Matta i domagał się bycia wysłuchanymCara i Matt, Tik Tok/gatsby.and.daisy

“Nie zauważyłam kociaka aż do momentu, gdy się odwróciłam, a moja druhna wskazała, że jest tam kot.”

Malutki szary kotek siedział na pniu drzewa bezpośrednio za nimi, domagając się, by go usłyszano. Kiedy para zobaczyła kociaka, ich serca się roztopiły i poczuli się przypadkowo.

cake cat toppers


Nakładki na tort weselny Cara i MattaCara i Matt, Tik Tok/gatsby.and.daisy

“Ten moment wrył mi się w pamięć. Ustawiła się idealnie, abyśmy mogli ją zobaczyć.”

Cara i Matt są wielkimi miłośnikami kotów i dumnymi rodzicami szaro-białego kota o imieniu Gatsby. “Nasze wspólne imiona to Catt. Mieliśmy nawet kocie ozdoby na tort. Więc to było trochę szalone.”

.
snuggle kitten lap cat


Daisy zamieniła się w natychmiastową miłość do paryCara i Matt, Tik Tok/gatsby.and.daisy

Kociak ucichł po zamieszaniu związanym z wiwatami i śmiechem i obserwował z daleka przebieg ceremonii. “To naprawdę było jak znak.”

Po ceremonii, ich przyjaciele i rodzina próbowali uratować kociaka, ale maluch był zbyt przestraszony i schował się. Pracownicy obiektu zaoferowali, że będą ją karmić i mieć na nią oko.

.
snuggly kitten under sweater


Cara i Matt, Tik Tok/gatsby.and.daisy

Para odeszła, nie wiedząc, czy jeszcze kiedykolwiek ją zobaczą. Po ponad tygodniu namawiania kociaka jedzeniem, pracownicy w końcu go dostali.

Zabrali kociaka do schroniska, aby go sprawdzić i natychmiast powiadomili Carę i Matta. “Wiedzieliśmy, że musimy ją mieć”. Para dokonała oficjalnej adopcji i z miłością nazwała ją Daisy.

.
sweet lap cat kitten


Uwielbia siedzieć na ciepłych kolanach, mrucząc burzęCara i Matt, Tik Tok/gatsby.and.daisy

“Od razu wiedziałam, że znalazła swój wieczny dom z nami w drodze do domu po jej odebraniu. Siedziała spokojnie w transporterze, mruczała i lizała moją rękę, gdy ją głaskałem.”

Matt był zauroczony Daisy, ale martwił się, czy ich drugi kot, Gatsby, zaakceptuje nowego przybysza.

snuggly cats by window


Gatsby i DaisyCara i Matt

“Zajęło to około dwóch tygodni powolnego zapoznawania ich ze sobą, ale teraz wydają się naprawdę lubić siebie nawzajem.”

Daisy zmieniła się w certyfikowanego kota na kolanach z silnym silnikiem mruczenia i zamiłowaniem do pocałunków. Biega po domu z nieokiełznaną energią, skacząc, wspinając się i goniąc zabawki.

sweet cat kitten


Cara i Matt

“Ona zawsze wpada na coś. Jest nieśmiała w stosunku do nowych ludzi, co sprawia, że jej szybkie przywiązanie do nas jest jeszcze większym fenomenem” – powiedziała Cara w rozmowie z Love Meow.

Daisy podąża za swoimi ludźmi na piętach, chcąc być zaangażowana we wszystko, co robią. “Bardzo przywiązała się do nas obojga. Mój drugi kot również szybko się z nią związał i podąża za nią, więc teraz wszystko jest aktywnością grupową.”

.
playful wrestling cats


Cara i Matt, Tik Tok/gatsby.and.daisy

Gatsby lubi “pomagać”, gdy jego ludzie zmieniają pościel. Teraz zwerbował małego asystenta, z którym może się bawić i czołgać pod prześcieradłem.

Daisy uwielbia swoich ludzi i okazuje miłość w ujmujący sposób. “Jej ulubioną rzeczą na całym świecie jest lizanie naszych rąk. Obudzi się o 4 nad ranem, liżąc nasze dłonie i mrucząc.”

.
snuggly kitten lap cat


Cara i Matt

“The cat distribution system was working overtime for this one–from meowing from the trees at wedding guests to my own shiny (Christmas tree) inside.”

kitten christmas tree lights


Cara i Matt, Tik Tok/gatsby.and.daisy

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej na temat Daisy i Gatsby’ego za pośrednictwem Tik Tok @gatsby.and.daisy.

Powiązana historia: Kociak przybiega do podróżującej pary i wskakuje w ich ramiona, nie pozwala im jej zostawić