Kocia Diva z Schroniska próbuje przyciągnąć uwagę prawdziwych miłośników kotów! 🐱 To jej świat, tylko my w nim gościmy! 🌟

Schroniskowa kotka z największym nastawieniem próbuje zwrócić uwagę prawdziwych miłośników kotów: “To jej świat, a my w nim żyjemy.”

fluffy cat belly shelter


Nelly the catExploitsValley SPCA

Nelly, piękna ciemnobrązowa kotka, przybyła do Exploits Valley SPCA prawie osiem miesięcy temu, szukając lepszego życia. W wieku siedmiu lat Nelly szybko zaznaczyła swoją obecność w schronisku jako “kotka buldoga”.

“Jest rezydentką z największym kocim wdziękiem. Szuka prawdziwego kociego człowieka. Niektóre koty zachowują się bardziej jak psy i są niezwykle przyjazne, szczęśliwe, gdy cię widzą, kochane i lojalne. Są to koty, które każdy może posiadać i kochać”, podzieliło się SPCA.

Nelly kocha człowieka na swoich warunkach. “To jej świat, a my w nim żyjemy.”

.
kot ze schroniska czeka


ExploitsValley SPCA

Kiedy Nelly chce uwagi, opiera się o drzwi swojego mieszkania, wyglądając przez okno, dopóki ktoś się nią nie zajmie. Kiedy personel wchodzi, ociera się o drzwi, nogi lub cokolwiek w pobliżu, mrucząc z zadowolenia.

“Uwielbia uwagę, ale ma kontrolę nad tym, kiedy ma dość, wtedy może dać ci klapsa, aby przestać lub ugryźć z miłości.”

.
shelter cat waiting


Nelly stoi przy drzwiach, czekając na obsługęExploitsValley SPCA

Nelly udoskonaliła wiele sposobów na to, by ludzie ją zauważyli. Oprócz stania przy drzwiach, wpatrując się w dusze pracowników i odwiedzających, czasami wyskakuje na tylnych łapach jak surykatka, gotowa do obsłużenia.

Dzięki swojej dużej ramie wygląda jak mały pies, wyższy od wszystkich kotów rezydentów.

shelter cat meerkat


Nelly stoi na tylnych łapach, domagając się uwagiExploitsValley SPCA

“W rzeczywistości jest mamutem, zdecydowanie największą kotką, jaką mieliśmy w schronisku. Jest bardzo wysoka i gruba, jak młode tygrysa.”

Kiedy Nelly nie jest w nastroju na zwierzaki, bez skrupułów odmawia dostępu do swojej puszystej sierści machnięciem i wrzaskiem.

tabby cat rubs door


ExploitsValley SPCA

“Ma pracowników i wolontariuszy, których lubi i innych, bez których mogłaby się obejść. Patrzy na ciebie jak na lojalnego sługę lub maszynę do jedzenia. Prawdziwi miłośnicy kotów nie obrażają się.”

Mimo swojej bezczelności i postawy, Nelly ma słodką i uroczą stronę, którą pokazuje, gdy tylko znajdzie na to ochotę. Tarza się po podłodze i uroczo przyciska łapy do klatki piersiowej, odsłaniając brzuch, choć nie chce go dotykać.

tabby cat belly fluffy


Lubi przewracać się na plecy, odsłaniając swój puszysty brzuszekExploitsValley SPCA

Uznała się za szefa swojego pokoju, a inne koty-rezydenci zaspokajają jej zapotrzebowanie na przestrzeń.

“Przyzwyczaiła się do kotów w swoim pokoju, chociaż wolałaby mieszkać sama. Nelly to kot, który wejdzie do twojego domu, przejmie go i pokocha cię na własnych warunkach.”

.
tabby cat fluffy belly


ExploitsValley SPCA

Po ponad pół roku z niewielkim zainteresowaniem, schronisko wezwało wszystkich prawdziwych miłośników kotów, którzy nie boją się przyjąć kociej postawy. Nelly założyła różowy krawat, mając nadzieję, że przyciągnie wzrok i być może podbije serca.

Joan, która nie jest w stanie adoptować, podziwia osobowość i zaciętą postawę Nelly i zapłaciła za jej adopcję.

.
tabby cat pink tie


Nelly założyła różowy krawat, mając nadzieję, że roztopi kilka sercExploitsValley SPCA

Mają oczy szeroko otwarte na idealnego partnera. “Nelly zasługuje na własny dom. Byłaby o wiele szczęśliwsza w domu z ludźmi, którzy by ją kochali, okazjonalnie zrzędliwa i w ogóle.”

.
tabby cat fluffy belly


Nelly i jej “pułapka”ExploitsValley SPCA

Podziel się tą historią ze znajomymi. Więcej o kotce Nelly (w Grand Falls, NL) i Exploits Valley SPCA na Facebooku.

Powiązana historia: Kotka powierza życzliwym ludziom 6 kociąt, by mogła cieszyć się tym, czego zawsze pragnęła