Kobieta znajduje kociaka wystawiającego głowę przez okno skradzionego autobusu

Kobieta znajduje kociaka wystawiającego głowę przez okno skradzionego autobusu

W dniu, który wydawał się normalny, kobieta o imieniu Melissa zaczęła słyszeć “krzyczący hałas” z wnętrza autobusu. Kiedy odwróciła się, aby sprawdzić, kto to był, była zaskoczona tym, co zobaczyła.

Wewnątrz znajdował się pies wołający o pomoc w wyjątkowo upalny dzień. Dotarła na miejsce w samą porę, by go uratować.

Pies był już niespokojny.

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

Melissa wezwała na pomoc policję, której udało się uratować pittie. Kiedy znaleźli właściciela autobusu, dotarło do nich, że został on skradziony.

I właśnie wtedy, gdy myślała, że pech biednego psa się skończył, powiedziano jej, że jeśli nikt nie zabierze psa do domu, zostanie poddany eutanazji. I znowu szybko uratowała jej życie po raz drugi.

Melissa zgłosiła się na ochotnika, by zabrać ją do domu.

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

“Byłam bardzo podekscytowana, że mogę ją wykąpać, ponieważ była taka śmierdząca” – powiedziała kobieta. “A jej się to podobało”

Nazwała ją Lexie. Mogło to być coś, czego nie planowała, ale była gotowa dać psiakowi dużo miłości. Już następnego dnia zabrała psa do weterynarza na ogólne badanie. Zauważyła, że jej nowy futrzany przyjaciel ma kilka łysych plam.

Łysiny były spowodowane stresem.

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

“Nie chcę, żeby kiedykolwiek czuła, że znów zostanie sama” – powiedziała z miłością. Rzeczywiście, ta kobieta jest rycerzem Lexie w lśniącej zbroi!

Melissa początkowo martwiła się, czy pies ratownik będzie dobrze dogadywał się z jej drugim psem, Roadie. Według niej, Roadie naprawdę kocha swoją własną przestrzeń, więc posiadanie innego psa, z którym musi się dzielić, było dla niej ogromnym dostosowaniem.

Na szczęście oba psy natychmiast się polubiły!

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

Teraz, gdy w końcu uzyskała zgodę Roadie, nadszedł czas na kolejny krok: sprawdzenie, czy dogada się z Benem, swoim partnerem. Był dość przytłoczony całą “szczenięcą energią”

“Lexie podeszła i przytuliła się na kolanach Bena, jakby mówiła ‘Dziękuję’ A ja pomyślałam: “Jest nasza”” – wspomina.

Ben zakochał się w Lexie.

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

Ale miłość, którą otrzymała Lexie, nie pochodziła tylko od jej nowej rodziny, nawet zwolennicy TikTok Melissy również wysłali jej wiele miłości!

“Moi obserwatorzy na TikTok prosili o wysłanie Lexie zabawek. To było jak dziecko w świąteczny poranek” – powiedziała.

Pies był zdezorientowany.

Youtube – The Dodo

Źródło:
Youtube – The Dodo

To było tak, jakby Lexie nie mogła uwierzyć, że te wszystkie zabawki są jej. Musiała tyle wycierpieć w przeszłości, że nie przyzwyczaiła się do nowego życia.

“Jest jak mój mały cień. Zawsze musi być przy mnie” – powiedziała Melissa. “To szalone, jak bardzo potrafi kochać, nawet w warunkach, w jakich się znalazła. Nigdzie się nie wybiera”

Można śmiało powiedzieć, że Lexie w końcu znalazła swój wieczny dom w ramionach rodziny, która naprawdę ją uwielbia.

Obejrzyj poniższy film, aby poznać historię Lexie.

Proszę podziel sie tym z przyjaciółmi i rodziną.