Kobieta zaczyna wykonywać najnowsze wyzwanie taneczne, ale żyrafa kradnie światło reflektorów

Kobieta zaczyna wykonywać najnowsze wyzwanie taneczne, ale żyrafa kradnie światło reflektorów

TikTok jest znany ze swoich wyzwań tanecznych. Na aplikacji pojawiło się wiele trendów tanecznych, a ludzie uwielbiają pokazywać swoje własne wariacje tych tańców.

Ale wideo z wyzwaniem tanecznym jednej kobiety zawierało bardzo wyjątkowego gościa: żyrafę!

YouTube

Źródło:
YouTube

Ta kobieta była przygotowana na to samo. Wybrała urocze miejsce, gdzie świeci słońce, a za nią jest tylko zielono-niebiesko.

Nic nie mówi “zobacz mnie” całkiem jak posiadanie kilku masywnych żyraf w tle.

YouTube

Źródło:
YouTube

Zdecydowanie jest przygotowana sądząc po tym jak ustawia kamerę i jak ustawia się w pozycji.

To będzie jej 30 sekund sławy, jeśli ten taniec pójdzie wirusowo, ale górujące za nią zwierzę miało inne pomysły. To tak, jakby ta żyrafa czekała całe życie na szansę.

I wykorzystał ją. Najwyższy ssak świata wiedział, że kamera jest na odpowiedniej wysokości, aby odsłonić swoją twarz dla całego świata, i właśnie to zrobił, całkowicie przejmując scenę domniemanego tańca.

YouTube

Źródło:
YouTube

Można zobaczyć, jak ciekawy ssak patrzy na kobietę, gdy zaczyna swój taniec, zanim zrobi sobie drogę nad powoli, aż jego prawie 20-stopowa rama zablokuje kobietę, która teraz wygląda malutko obok niego.

Żyrafa zatrzymuje się trochę, skłaniając kobietę do wskazania na niego w sposób pozujący, jak gospodarze pokazów gestykulują w kierunku swoich gości. Prawie jak reporter NBA przedstawiający centra drużyny.

YouTube

Źródło:
YouTube

Ona następnie próbuje kontynuować swój taniec, ale żyrafa wiedziała, że to jego moment. Więc podchodzi, jego masywna głowa całkowicie zasłania ujęcie. Nie pozostaje jej nic innego, jak tylko się śmiać.

Giraffa camelopardalis to nazwa. Z długością życia około 25 lat i zdolnością do wzrostu do maksymalnie 20 stóp, te zwierzęta mogą cieszyć się długim życiem sławy na pewno. Mogą stać i pasać się cały dzień lub przemierzać otwarte łąki w wolnym czasie.

Długie, długie nogi pozwalają żyrafom na bieganie do 35 mil na godzinę na krótkich dystansach. Podczas podróży na duże odległości, ten długi rozkrok pozwala im utrzymać stałą 10. Jak te luksusowe SUV-y.

YouTube

Źródło:
YouTube

Żyrafa pozdrawia widzów przed sadzeniem pocałunku nosa na telefonie kobiety, i naprawdę, to jest droga słodsza chwila niż przeciętny taniec normalnie widziany na aplikacji.

Ona nie ma wyboru, ale przejść nad, chichocząc do siebie, zanim zamknie swój telefon.

YouTube

Źródło:
YouTube

Ta kobieta być może znalazła swoją nową niszę – mamy wrażenie, że możemy zobaczyć ją wykonującą więcej tańców z lub wokół innych zwierząt. To może być zupełnie nowy trend, choć większość ludzi nie będzie miała żyrafy pod ręką, więc może się nie przyjąć. Mimo to, cieszymy się, że mamy przynajmniej jedno zabawne wideo z tańcem żyrafy do obejrzenia.

Sprawdźcie filmik dla siebie poniżej!

Proszę podziel sie tym to ze swoimi przyjaciółmi i rodziną.