Kobieta wychodzi na podwórko i znajduje bezdomnego szczeniaka siedzącego na jej meblach –

Kobieta wychodzi na podwórko i znajduje bezdomnego szczeniaka siedzącego na jej meblach –

Amy jest kobietą kochającą zwierzęta. W przeszłości adoptowała zwierzęta domowe i zastępowała inne. W jej rodzinie są dwa psy, którymi opiekuje się jak członkiem rodziny.

Jednak pewnego ranka pojawił się niespodziewany gość, który wydawał się znać Amy przez całe jej życie. Tajemniczą zjawą był czule wyglądający pies, który siedział na krześle na podwórku domu po drugiej stronie ulicy od basenu.

Amy podeszła do gościa, a ten merdał ogonem. Nie wykazywał oznak chęci odejścia, więc kobieta zaczęła szukać, czy ma właściciela. Zagadką było również to, jak pies dostał się do jej domu.

Good Morning America

“Nie, ten pies nie jest nasz” powiedziała córka Amy, gdy zobaczyła pięknego kła bardzo swobodnego w towarzystwie swojej mamy. “czyj to pies?”matka upomniała dziewczynkę. “Nie wiem… to nie jest pies sąsiadów. Wiem, że nie mają psa, który wygląda jak on”, odpowiedziała jego córka. “Po prostu odpoczywam na ganku” powiedziała Amy, rozumiejąc, co musi zrobić.

Good Morning America

Ponieważ pies odmówił odejścia Amy skontaktowała się ze swoją społecznością, aby dowiedzieć się, kto jest jego właścicielem. Wysłała wiadomości tekstowe do swoich sąsiadów, ale nikt go nie twierdził. Poszła do weterynarza, aby szukać mikroczipa, ale żaden nie został znaleziony.

Good Morning America

Kiedy nie mogli zdobyć właściciela postanowili nazwać go Walker. Jednak po kilku dniach zaczęło się okazywać napięcie z innymi psami Amy, więc trzeba było znaleźć dom zastępczy dla tego gościa.

Good Morning America

Dowiedziawszy się o tej sytuacji, pewna starsza kobieta skontaktowała się z Amy w sprawie jego adopcji.”Powiedziała nam, że modliła się o psa takiego jak on i że byliśmy odpowiedzią na jej modlitwy”,wspominała życzliwa kobieta.

Na szczęście ta historia miała szczęśliwe zakończenie. Mały piesek dostał dom, a starsza pani – towarzysza.